sütünüzün rengi nasıl?

sgselçuk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2008
390
0
kızlar benim sütümün rengi çok açık.grimsi bi tonda.baya bi emdikten sonra normal süt rengine dönüyo.neden böyle acaba.sizinkilerde de oluyomu.vitamin değeri düşükmüdür diye korktum ama kızım kilo alımıda sağlık durumuda iyi.
normal mi sizce

kızlar benim sütümün rengi çok açık.grimsi bi tonda.baya bi emdikten sonra normal süt rengine dönüyo.neden böyle acaba.sizinkilerde de oluyomu.vitamin değeri düşükmüdür diye korktum ama kızım kilo alımıda sağlık durumuda iyi.
normal mi sizce

benim sütümün rengide açık ilk sağdığımda süt gibi azıcık dolapta durunca su gibi olmaya başlıyo sallayınca tekrar süt gibi oluyo anlamadım

Benimki kırık beyaz gibi. İlk sağdığımda kırık beyaz çıkıyor dolapta durdukça yağı üste birikiyor altta su kısmı kalıyor, su kısmı hafif gri oluyor. Isıtınca normale dönüyor yine.

benim ilginç bir durum var geçen gün sağdım anneme bıraktım biraz işim vardı annem bi telaşla arıyo sütün kaymak tutuuo maşallah dayanamadım tekrar baktıım evt resmen sütüm kaymak tuttu inekliğin bu jkadarı:))

kizlar merak etmeyin guzelllerrrrr:) gogusten cikan sut hemen koyu olarak cikmaz.once su gibi grimsi cikar.cunku cocuk su ihtiyacinida gogusten karsiliyo.ama emzirdikce koyulasir.zaten sutun %87si kadar buyuk bi cogunlugu sudan olusuyo.
cocuk icin en iyisi bu.once hafif sonra yavas yavas koyulasir.annelik boyle bisi iste.en dogal seyden bile tedirgin olabilio insan:))

X