Bebek Beslenmesi Sütün sorunu

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

babayeva_gunel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2015
169
55
31
Merhaba canlarım bebeğim o kadar konu açtırdıki bana :/ yine konu açacağım... bebeğim çok ağlıyor gazını çıkarıncada rahatlamıyor memeni 2 3dk emiyor sonra emmek istemiyor aaz yedi saniyorm ama kusuyor sürekli gecede uykusu yok uyuor iki üç saat sonra kalkıyor ağlıyor biraz uyutuyorum sonra yine ıkınır gibi yapip ağlıyor kakasını da normal yapiyor bilemedim gitti:/ sütümdemo birşey var bilemedim karnı gurulduyor hep memeni emincede biraz emip bırakip kendini aşağı sallıyor ağlıyor ne yapsam bilemedim sütü sağmışdım ön süt belki çok geliyor diye 10saat falan biberonda kaldı dışarıda sabah kalktım açtım böyle ekşimiş gibi kokuyordu peynir gibi :/ sütyenimede akınca öyle koku geliyor... sütüm demi bişeynvar kesmelimiyim geçen ay kilosu boyuda normaldı şükür....yardım edin başına gelen varmı

Canım anne sütü dışarda 3 saat buzdolabında 3 gün buzlukta 3 ay kalır sütünde bisey yok dısarda kalmış bozulmuş malesef bebegin gazdan öyle kaç ayliktı 3 4 aylık olunca azalıyor sıkıntilar sabır canım gaz icin bisey kullanıyormusun

daha 3buçuk aylıkk yani 4ayını doldurmadı kullanıyordum ne kadar şey faydası olmadı artk hiç bişey kullanmıyorum metsil colicaid sab vs herşeyyyy rezene falan

Cnm merhaba. aynı benim bebeğim de öyleydi hala da öyle. bazı bebeklerin mide kapasitesi küçük oluyo 3 saat boyunca emzirme . uyut bişi yap . 3 saatin sonunda emzir çok güzel emiyo eğer sütün varsa 5 dk da doyar zaten . bide bazı çocukların derdi gaz değil midesi hassas oluyo saat başı emzirmeye çalışınca rahatsız olup hiç istemiyorar

Öylemiiii bende saat başı emziriyorum ağlıyor acıktı sanıyorum veriyoruç emiyor ama çok az sonrada hepsoni kusuyor

O yüzden işte artık 4 aylik olmus saat başı emzirmeye çalışma bırak biraz memeyi özlesin dediğim gibi sütun bolsa 2 3 saatte bir 5 dk emmesi yeterli olur

Sen onu diyelim ki öğlen 1 de emdirdin sonra iki de bir daha emdirdin zorla o diğer sütü tam sindirmisken iki de emzirdigin süt çiğ olarak midesine iniyor . çiğ ve sindirilmiş süt birbirine karışıyor ve mide de sıkıntı yapıyor bebekler bunu kusma olarak atar yada midesi hiç rahat etmez sürekli ağlar o yüzden . fırsat ver iyice aciksin

Evet çok mantıkkı bu... çok kusuyor zaten kıvrılıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…