sütümü nasıl saklayacam işe başlayacam çünkü yardım

yelsan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2007
198
1
44
slm kızlar 1 ay sonra işe başlayacam elektrik pomba aldım ama nasıl saklayacam dolapta ve dışarda süt kaç saat durur kaşıklamı biberonlamı verecez biberonmu fazla alsam dolaba biberonla koysam olurmu cam plastik farkedermi iş yerinde sagacam yani kaba yada biberona aradan zaman geçsede üstüne sagsam olurmu her sagmada ayrı kabamı sagacam kafam çok karışık tecrübeleri anneler lütfen yardım edin

cnm lansonih diye bir markanın sütünü saklamak için süt poşetleri var ondan al ve poşet dolana kadar üstüne sağdığın sütü ekle ve dolunca buzluğua at bu sayede sütün buzlukta 6 ay kalabiliyor ben kullandım cnm çok rahat oluyor.eczanelerde var 45ytl ama metrocıty jokerde 32ytl cnm tavsiye ederim süper.

Bende lansonih marka süt saklama poşeti aldım 27 ytl içinde 25 tane var.şuan kızım 1 aylık ama ben her ihtimale karsı sütümü sağıp 2 poşet buzluğa attım.süt sağma makinem yok henüz almadım işe baslayınca alıcam..elimde sağıyorum gögüsümü ozamanda çok çıkmıyor süt tabi...60 cc 70cc falan çıkıyor ancak

arkadaşlar buzluğa atma konusu tamamda sonra nasıl bir işlemden geçiyor.bebeğe vermeden önce .oda sıcaklığında mı bekletiyorsunuz.poşette buz tutuyormu.

canım süt çözüldüken sonra ne kadar vereceksen biberona koy ve cezveye de kaynar suyu koy ılıyınca verebilirsin doktorlarda bu şekilde önermişlerdi bana

Ben de aventin sut saklama kabını aldım 40 lira icinde 12 var galiba kucuk kucuk kaplar kapagı da var ucunu da dogrudan biberona takabiliyonus buzlukta 6 aya kadar duruyomus galiba

X