Sütüm yetmiyor mu bebeğim aç mı

biranneikiogul

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Mart 2024
61
7
30
Merhabaa
Bebeğim 45 günlük emziriyorum ancak bebeğim 1.5 saatte bir acıkıyor
Sütüm yetmiyor mu o yüzden mi acıkıyor ?

Sadece acıkınca emmiyor bebekler, sizin memeniz ona güven veriyor. Bol bol emzirin, saat tutmayın hep memenizde dursun sağlıkla büyüsün. Bı süre sonra uzar emme aralığı

Sadece acıkınca emmiyor bebekler, sizin memeniz ona güven veriyor. Bol bol emzirin, saat tutmayın hep memenizde dursun sağlıkla büyüsün. Bı süre sonra uzar emme aralığı
Ama bu şekilde çok panik oluyorum süt yetmiyor mu diye kilo alımı bez çıkarması falan iyi ama insan geriliyor

Ama bu şekilde çok panik oluyorum süt yetmiyor mu diye kilo alımı bez çıkarması falan iyi ama insan geriliyor
Olmayın, olumsuz da düşünmeyin. Ben de hep sütüm mü az diyordum, birgün duşta pıt pıt damlıyor baktım. Bebek de gelişimi normal ise stres etmeyin kendinize. Cisli bez takibi yapın bir de, günde 5-6 bez olmalı en az.
Süt bebek çektikçe çoğalıyor, bol bol su için. Şekerli ye diyenlere kulak asmayın, sütü su arttırıyor.
Bebek aç kalsa ortalığı yıkar emin olun.

Merhabaa
Bebeğim 45 günlük emziriyorum ancak bebeğim 1.5 saatte bir acıkıyor
Sütüm yetmiyor mu o yüzden mi acıkıyor ?
Canım merhabalar benim bebeğim 3 buçuk aylık hala da 2 , maksimum 2 buçuk saate bir emziriyorum , anne sütü kolay sindirildiği için mamaya göre hızlı acıktırırmış kilo alımı ve idrar çıkışı iyi ise hiç korkmayın

Emzirdikten sonra yıkmıyor ama 1.5 saat sonra çığlık çığlığa ağlamaya başlıyor

Yani 1.5 aylık bebeğin 1.5 saatte bir emmek istemesi normal mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…