Sütüm tanzikli geliyor

nur seyda

Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2023
154
70
26
Sütüm çok tanzikli geliyor bu yüzden bebeğim sürekli kusuyor emdiğini ve çok gaz oluyor silikon uç alıp akışını yavaşlatmayı düşünüyorum

Nerede okudum tam hatırlamıyorum ama bir arkadaş ayakta dik bir şekilde emzir tavsiyesinde bulunmuştu, o şekilde emzirmeyi başarmıştı sanırım. Sizde deneyin ayrıca pompa ile sağım yaparsanız akış daha da hızlanır, elle sağım yapmanız tazyik açısından daha sağlıklı olabilir...

Sütüm çok tanzikli geliyor bu yüzden bebeğim sürekli kusuyor emdiğini ve çok gaz oluyor silikon uç alıp akışını yavaşlatmayı düşünüyorum
siz biraz daha yatar pozisyonda olursanız o şekilde daha az tazyikli gelir sütünüz

Hepsini denedim onu bende gördüm yine kaçırdı bugün bi yan yatarak verdim sıkıntı yaşamadım ondada diğeri davul gibi şişip ağrımaya başladı

Sütün tazyikliyse sen sırt üstü yatıp öyle emzirebilirsin . Bana doktorum böyle tavsiye vermişti.

memeyi iki parmaginin arasinda sıkarak tut sütün az gitsin yada bebegi üstüne uzatarak emizir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…