Sütten kesmek

Eliffhasan

Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2020
18
4
Gebe olduğumu öğrendim Bebeğimi sütten kesmek istiyorum. Nasıl kesmem lazım gece kalkıp süt istiyor nasıl bir yol izlemeliyim

Gogsunuzun ucuna limon sürün memeden öyle kestik biz görümcemle. O an bidaha istemedi cocuklar

Aynı dert bende de var gündüz istediğinde ball sütle başka şeylerle kandırıyorum gece uyanmıyor çok şükür ama memeyle uyuyor. Kimi doktor gebeyken emzirmek sıkıntı yaratmaz diyor hatta tandom emzirme diye bişey var kimisi de düşük sebebi diyo azaltarak kesmenizi tavsiye ederim. Bişeyler sürüp korkutma taraftarı değilim kıyamıyorum zaten o yüzden 3 yaşında ve hala emziriyorum

Kaç yaşında ,ben nette tandem (adından tam emin değilim) diye bişey okunuştum hamileykrn de emziriyolarmış hatta 2 bebe aynı anda emiyomuş bi araştırın isterseniz.Benim yok olsa sütten kesmezdim sanırım sağlık sorunu varsa bilemem.Bebeğiniz hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza alım darısı başıma benim iöin dua edin inşallah olur benim de

Bir buçuk yaşına bastı. Rabbim size de sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…