Süt Parası

metay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2008
31
0
46
Süt parası hakkında 6 ay boyunca 177 YTL toplam 1000 YTL ödeme yapılacağı söyleniyordu. Başvuruda bulunan yada bilgi sahibi olanınız varmı arkadaşlar.

1 eylül yada 1 ekimden itibaren bu yazdıgın miktar ödenmeye baslanacak ama biz temmuz annelerinin böyle bir şansı yok...dogumdan sonra 50 ytl aldım ben...

kızlar doğum parasını alanlar varmı doğumdan sonra 8 haftayı dolduranlar neler yaptınız ssk ya hangi belgelerle gittiniz..bilgisi olanlar yardımmm ederse sevinirim...

kızlar doğum parasını alanlar varmı doğumdan sonra 8 haftayı dolduranlar neler yaptınız ssk ya hangi belgelerle gittiniz..bilgisi olanlar yardımmm ederse sevinirim...
ben evraklarımı şirkete verdim onlar ssk ya yolluyorlar.ben postaneden alıcakmışım parayı ama evrklar neler bene tam bilmiyorum alan vardır ama burda bilgi verirseniz iyi olur arkadaşlar

doğum parasını işe başladığınızda mı alıcaksınız arkadaşlar

Ben aldım kızlar sut parası 40 dogum parası da 800 ytl aslında daha fazla 1 bucuga yakın (oyle diyo muhasebeci) alacakmısım da benim dogumda karısıklıklar oldu buda yeter canııım darısı basınıza postaneden cekiyosunuz bu arada ha bide takip edin yoksa geri gidiyomus

Gamzecim nasıl aldığının bilgisini verebilirmisin lütfen alınmıyor diyenler var sen öyle bir rakam söyledinki yeter tabiikide:) ne yapmak nereye başvurmak gerekiyor bilgi verirsen detaylı çok sevinirim

SSK evrakları çalışabilir raporunuz ve o tarihteki vizite kağıdı, izne ayrıldığınız dair hastaneden aldığınız rapor(37.hafta yada hangi hafta ayrıldı iseniz) ve vizete kağıdı, doğum belgesi bunlar iş yerinden gönderiliyor. İzin bitiminde işbaşı yapıp o gün tarihli vizite kağıdı alıp onu SSK'ya veriyormuşsunuz eşime öyle demişler. Onlarda parayı posta çeki olarak hesaba yatırıyor. Ama üstte yazan evrakları da yanıma alacağım ben ne olur ne olmaz malum SSK

Metaycım facundianın soyledikleri dogru ama zaten tum bunları işyerinin yapması lazım eger o yoksa muhasebecine soyle onun gorevi biran once hallettir canım işini neler gerektiğini zaten onlar sana soyler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…