Survivor 2014 ünlüler-gönüllüler izleyenlerin paylaşım alanı :)

Eşim bi kaç hafta önce ne ayak bu ikisi demişti. O zaman saçmalama demiştim
Sonra ben de bi kıllandım, merve hoşlanıyomuş gibi geliyordu ama şimdi farkettim karşılıklı bişeyler var yaniiii

Mervenin hoşlandigi çok belliydi basindan beri ama bu aralar gökhan da çok meyilli yakışıolar belki düğününe giderik halay çekmeye .p.ddd

Aynen hiç yakıştıramadım ikisini, ama sarılmalara baksana, bi farklı yani, hatta baya bi farklı... aşklı
Gökhan çok yakışıklı bu arada yaa
merve bana da ilgili geliyordu da gökhana yakıştıramıyorum. merve çok erkeksi. ağır abla gibi. nasıl hoşlanılır ki. sert sevmesi lazım.

merve bana da ilgili geliyordu da gökhana yakıştıramıyorum. merve çok erkeksi. ağır abla gibi. nasıl hoşlanılır ki. sert sevmesi lazım.

eğer tahminimiz doğruysa, Gökhan kızsızlıktan hoşlanmıştır gibi geliyor. Merve ilgisini belli ettiyse, Gökhan da duyarsız kalmamıştır.. Eee kafa yapıları da uyuyosa bi çekim olmuştur yani...

Son düzenleme:
Ya bu merwe kadar itici bi kiz gormefim erkek fatma yaa ahmet dursunla gokhana tum vucuduyla bi sarildi dedim ohaa noluyooo cok sinir yaaa

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Yarın ki kişisel dokunulmazlık oyununu Turabi kazanırsa yine kaldı Sahra demek hadi hayırlısı.
Gökhan ile Merve'nin ilişkisi bana da tuhaf gelmeye başladı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…