Survivor 2014 ünlüler-gönüllüler izleyenlerin paylaşım alanı :)

şu tolga da gideydi bi rahatlıyaydık yahu o değil de dün ne aklıma geldi izlerken, yaprak dökümündeki tolga nerdeeee burdaki tolga nerde pek bi karizmatik geliyodu 'oğuz' karakterindeyken bana meğerse adamın totişi yerden kalkmıyormuş yarı sakatmış ayoll

bi de bunu evde bekleyen karısı var iyi mi

Gökhan eskiden çok itici gelirdi....karakterine hayran oldum bu camiada böyle iii niyet görmedim....survivor ın da özelliği bu herkesi tanıyorsun....tolga hiç gelmeseydi akıllarda oğuz diye kalsaydı..ama çok geç

Aynen.Sevmezdim Gökhan'ı ama çok takdir ediyorum şu sıralar.Özellikle dünden beri.

Tolga mı ? Yorum yapamıyorum ya.Canlı yayına bağlanma şansım olsa var ya....

Gökhanın canı çıktı ya 2 gündür...bu arada sahranın her fırsatta turabiye yalaklanması, turabinin hiç yüz vermemesi çok gülünç....

Ahmet Dursunu pek severdim ama oyuncunun önde gideni çıktı!! Tolga zaten ayrı bir komedi yani hergün bir yeri kırık çıkık. Tabii grubunun da işine yarıyor bu durum. Onu yatıştırmamak

Adam ayağını burktu kafadan yenik...daha devam et yiğit diyo....karaktersiz bu kız

Kırıldıı galibaa😳😕🙈

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ahmet Dursun'a üzüldüm yazık baya bağırıyordu kötü yaralandı.Yiğit insanlık göstererek oyuna devam etmeden yardım edecekti Sahra,Turabi halen devam et diyorlar insan sağlığı oyundan önemli o an sanki de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…