Survivor 2014 ünlüler-gönüllüler izleyenlerin paylaşım alanı :)

Pıçaklanmayı göze alarak yazıyorum :)

Bence sahra gitmemeli..Uyuz muyuz ama Allah var iyi yarışıyor..Dün merveden 2 oyun aldı -ki mervenin hızını hepimiz biliyoruz-..

Performansa bakacak olursak Akın gitmeli.

Allahım ne kadan objektif bi insanım ben

saldırınnnnn :117: :117: :117:

Cidden Allah var, iyi yarışıyor kız..
Zaten bu yarışmada totosunu kaldıramayanlara kılım ben..

Müge gibi..Mert gibi..Tolga gibi..

Akın da çok hantal kalıyor artık yarışmalarda.
orası öyle de sahra çok önceden gitmeliydi o çok lavga ettikleri zamanlarda neyse bakalım kim gidicek
ben akının performansını çok kilo vermesine veriyorum biadam bianda bukadar performans düşüklüğü yaşayamaz hatta biara bi tansiyonu düştü falam ondan sonra ne.olduysa oldu :26:

Bide hafif aptallaştı farkında mısın:26:

Besin eksikliği işte..

Medcim iyi yarışıyorda insanın hayat enerjisini emiyor...

Hakkat ıssız adaya düşülse bu kızla, adamı 3 günde öldürür...

Son düzenleme:
Bence su turabi gitmeli bi insan bu kadr mi karektersiz olur ya

Medcim iyi yarışıyorda insanın hayat enerjisini emiyor...

Hakkat ıssız adaya düşülse bu kızla, adamı 3 günde öldürür...

Haklısın canım..Antipatik..Ama yarış olarak düşünürsek Akının gitmesi gönüllüler için hayırlı oldu bence.

Ama üzüldüm yahu..Çok güzel konuşma yaptı

Şu topikteki Turabi'ye saydırma olayı bir bitmedi gitti ya.

Gören de ünlüleri iyi aile çocuğu zannedecek.

Haklısın canım..Antipatik..Ama yarış olarak düşünürsek Akının gitmesi gönüllüler için hayırlı oldu bence.

Ama üzüldüm yahu..Çok güzel konuşma yaptı

Sinsi samimiyetsiz dedik ama çok samimi içten bir konuşma yaptı çok şaşkınım, çamura yatmadı yani....

Sahra yazarken gereksiz dedi, Turabi zaten yarışmanın başından beri gıcık ona, ama adam hepsiyle helalleşti, hazımsız bir kişilik değilmiş...

Son düzenleme:
Sevdacım sendeki bu Turabi hayranlığı da bitmedi gitti hiç toz kondurmuyorsun

Depresifcim merhaba.

Tarafsız yorumlarda sesimi çıkarmıyorum.Çünkü gerçekten çok objektif yorumlar okuyorum.Senin yorumların,Med,Bibi....

Ama bi tarafı gömüp diğer tarafı yüceltene ayar oluyorum. Mesela Tolga'nın bugün yüze vurma hamleleri kimsenin dilinde değil.

dipnot : Turabi sevgilime çok benziyor.

Tolga hep aynı ki zaten, malum gizli şekeri var, gizli tansiyonu var, adam oyuncu O çoktan giderdi adadan aslında Akın ve diğer ünlülerin ona çok yüklenmesi onu mağdur haline getirdi, o da mağduru oynamaya devam etti...

Bugün oyunun başında yine sakatladı ya kendini,bastım artık kahkahayı.

Aynen aynen..Büyüklük gösterdi..Valla duygulandım giderken :)

kusura bakmayın ama hele bugün yiğitle yaptığı konuşmadan sonra turabinin nekadar adam olduğunu birdaha gördüm sahra ve akın sıfır çekerken kimse bişey demez ama yiğit sıfır çekince surat yaparlar ki adam ilkkez sıfır çekti ben akınada çok gıcık deģilim bi gönüllülerden sahrayı sevmiyorum oda merveyle baş ediyor akının gitmesi iyi oldu o bakımdan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…