Survivor 2014 ünlüler-gönüllüler izleyenlerin paylaşım alanı :)

gerçekten sana katılıyoruım........ çok beyefendi hem oyunlardada gayet başarılı... ahmete gelince onunkisi kurusıkı tabanca..........

geçen bi yerde denk geldim ,bir manken uyuşturucuya alışmış hayatı mahvolmuş filan ,röportajı vardı ,bana ilk uyuşturucuyu tolga verdi diyordu ,iyi içicilerdenmiş ,adada nasıl dayanıyor bilemedim ,gerçi kafası hep iyi ama

Biri de benim,her oylamada atıyorum.

İyi de niye bu kadar takık herkes anlamıyorum.Ünlülerdeki Merve ve Serenay'ın hareketleri bir kadına yakışıyor mu ? Kol hareketi falan ? Olmayan şeyinle neyin hareketini yapıyorsun karşı tarafa diyorum.

hımmm ilginç. oyu turabinin hangi durumuna binayen atıyorsunuz merak ettim........yanlış anlamayın sizi sorgulamıyorum hep turabiyi beğenenin neden beğendiğini merak etmişimdir.....

külhanbeyi gibi ortalıkta dolaşıyor herkese bişiler söyleyip küçük düşürüyor ama beyefendi eski striptizcilerdenkarı gibi dans ediyor ne b.k olduğu belli değil sevmiyorum turabiyi

son oyunda 4te 3 aldı bakalım kısmet...
turabinin şu oyun kazandıktan sonraki gıcık hareketleri olmasa bide konseyde isim yazarken ki terbiyesiz lafları olmasa iyi de...

İlk zamanlar çok yadırgıyordum ama onada alıştım şahsına münasir

Son düzenleme:
külhanbeyi gibi ortalıkta dolaşıyor herkese bişiler söyleyip küçük düşürüyor ama beyefendi eski striptizcilerdenkarı gibi dans ediyor ne b.k olduğu belli değil sevmiyorum turabiyi

Sevmiyor olabilirsin de yazdıklarına bakıp öyle seviye dersi versen iyi edersin.

Turabinin ukalalığına gıcık oluyorum 😠

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

aman ne dedim avukatı çıktın galiba turabinin yazının sonunda gülüyorum fark ettiysen elin adamı için kimseyle tartışamam

Avukatlıkla alakası yok.Benim de sevmediğim çok insan var ama kimsenin burada ona yaptığı kadar karakterine,yaşam tarzına hakaret etmedim.Tartışacak bir durum yok zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…