Survivor 2014 ünlüler-gönüllüler izleyenlerin paylaşım alanı :)

Canım düşündüğünün aksine bence o çok zeki biri ve çok da yetenekli tamam gıcık hareketleri var sen ondan öyle düşünüyorsun ama değil

eminmisin çok yanılıyorsuın dikat edersen adada herkes onu alttan alıyo en ufak tartışmada hem karsısındakini hemde kendını yarışmadan diskalifiye ettircek.. kimse oyuzden takmıyo zaten birinciği antipatik davranışlarıyla kaybetti yiğit sahraya aynastıgı için ki turk halkı sahradanda nefret edıyo cogunluuk.. oyuzden biriniciliği verdi yiğit am şimdi akın varkii turabii ye yol göründü rüysında görür birinciliği..... ayırca hangi zeki insan zıpkının ipiyle kolye yapar saçma sapan 5 yasındaki çocuk aklı mevcut kendısınde gelişmemiş beynii malesef kii..

tolga komedi yemın ediyorum gönulluler onla dalga geçtiği için alkışladı sanıyoki tebrik ettiler açlıktan bunların beynı uyuşmuş

Tolga Serenay'ı sattı arkasından salladı hala konuşuyor yahu Tolga adadan git lütfen !

İzguben yeter ya.Sevmiyorsan sevme.Senin kadar aşağılayıcı yorum yazan görmedim.Eleştirinin de bir sınırı var.

Tolgaya gul gul oldum. Seranaya diyo bi de erkek grubu falan. Ulen konsey oncesi o erkek grubuyla Serenayin dedikodusunu yapmadin mi?

Turabi bi kusaydı iyiydi :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…