Survivor 2014 ünlüler-gönüllüler izleyenlerin paylaşım alanı :)

Ayy aynen ya serenay kazaninca feci antipatik oluyor sinir oluyom o kiza

Son düzenleme:
Tolga Karel mağdur edebiyatıyla birinci olmuştu ,ama şimdiye kadar yaptığı haretlerde görüyoruz ki çok samimiyetsiz halka oynuyor.

Bu akşamki yaptığı o sakatlık numarası ve numaradan yarışmayı bitirmesi bana Merve Aydının olimpiyatlarda sakatlanmasına rağmen yarışı

tamamlamasını hatırlattı,birleşme partisinde o görüntüler taktir toplayınca halkın gözünde kahraman olayım dedi aklınca ama rezil rüsva oldu.

ünlülerde birinciliği hiç yarış kaybetmeyen Merve ve Gökhan hak ediyor.

Birebir her cümlenize katılıyorum artık çok itici gelmeye başladı Tolganın tavırları geride kalınca sakat numaraları...
Gökhan ve Merve değil birinciliği finaldeki dört isimden ikisi olmayı hak ediyor.

Birleşme partisindeki hali gözümün önünden gitmiyor

Herkese tek tek uğrayıp bıt bıt bıt dedikoducu bazı insanlar gibi

Aynen finalde olmayı hak ediyorlar Gökhan çok efendi başarılı,Mervede sivri bir krakter olmasına rağmen dürüst ve en başarılı yarışmacı nadir kaybediyor.

Gönüllülerdede Turabinin krakterini hiç sevmeme rağmen başarılı olduğu için finale gidecek gibi gözüküyor,

Yiğitte efendi sakin bir insan başarılıda sayılır ,

Akın da çok sinsi halka oynayan bir krakter milleti gaza getirmeyi seviyor

Sahra desen ben böyle bir iticilik görmedim görünüşü kadar krakteride iticilikte sınırları zorluyor.

Ama gönüllülerdeki diğer kızların içinde en başarılısı çünkü diğer kızlar malum ,

Müge tam bir etkisiz eleman hala nasıl durabiliyor hiç haketmediği halde sanki güzellik yarışmasındayız.

Tolgaya artık gercekten sinir olmaya başladım. özellikle turabiyle oyun öncesi kim giderse gitsin biz zaten son 4 kalıcaz demesi , oyunlar da numaradan sakatlanmış gibi davranması bide seyirciye oynayıp oyunu bitrmeye çalışması gülünçç durama düşmesi acayip sinirmi bozdu.... ayrıca turabi çok saygısız biri onun gibi cahil birini acun survivora nasıl aldı acaba orada herkes kültürlü bı tek o ve sahra nın cahil oldugunu düşünüyorum... yiğit akın gökhan çok efendi ama turabi son derece cahil biri.... ya bir ınsan hangi akılla balık tutulan zıpkının ıpiyle kendine saçma sapan bır kolye yapar ya o senın malın mı hangi halkla aletin parçalrını bireysel kullanırsın.... turabiii tam bir kaçıkkk inanamıyorum ona akın tolga ya bagırıyorr du gayet rahat ama turabiden korkuyo resmen ya tanıtımlarda gördugum kadarıyla gökhan agzının payını veriyo.... helal olsun... ben derhal turabi ve tolganın elenmesını istiyorum... insallah ya akın yada gökhan birinci olur...

Sövseydin bir de izguben...

Acun bu kadar itici ve sevimsiz tipleri nerden buldu,anlamadım.Yıllardır kaçırmadan izleyen ben,denk gelirse anca bakıyorum.Tahammül edemiyorum.Hele Turabi,nasıl 1.oluyor aklım almıyor.Oyunları kazanınca yaptığı hareketler çok sinir bozucu.

Sövseydin bir de izguben...

hayır sövmek degil olay gercekten turabi çok sinir bozucu bir tip ben küçüklüğümden beridir takipteyim bu yaroışmayı ilk kez boyle bır yarısmacıya denk geldim... ha geçen sen bozok vardı birde saygısız o ayrı duygu da az degildi ama hiç bukadar seviye yerler de degildi... turabiden korkuyorlar ama nasıl bır korku çünkü insanı çileden çıkarıyor sahra ve ikisi akın bıraz tartışmaya girse olay berna gibi diskalifiye olmaya kadar gidicek... Akında sesını çıkaramıyor bu yuzden malesef ki...

Turabiyi adamdan saymadigim icin Merve ve Serenay asiri sevincleri erkek gibi tavirlariyla inanilmaz itici geliyor. Hele Serenay bebek gibi kiz icine canavar kaciyor oyun kazaninca. Ahmet Dursun da cok itici tam bir kirooo Akinin da snsi oldugunu dusunmuyorum da biraz ukala.

Bunlari biraraya getirmek icin cok mu ugrasmis Acun?

katılıyorum valla böyle iticilik sevimsizlik ben bu yarışmacılar da gördüm ayrıca da artık birinciliği rüyasın da görür turabii... hele ki zıpkının ipiyle kendine kolye yapması benı çileden çıkardı bir insan bu kadar mı cahil olur... onunla akın balık tutuyordu zaten açlar... umarım akın birinciliği alır da su turabi gider ....

Canım düşündüğünün aksine bence o çok zeki biri ve çok da yetenekli tamam gıcık hareketleri var sen ondan öyle düşünüyorsun ama değil

Tabi kanka tolin ne diyo.Turabi candır,gerisi heyecandır.

Turabini hareketlerine bende sinir oluyorum ama bazıları öyledir mesela benim küçük abimde öyle sevdiģiyle uğraşır falan sinir eder insanı ama turabinin içi neyse dışıda o ilk bende sevmiyodum şimdi seviyorum

Ben de seni seviyom bibim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…