Survivor 2014 ünlüler-gönüllüler izleyenlerin paylaşım alanı :)

haydi sahra arkandayım,finali yap

Oh be sonunda hiç sevmesemde sonunda kazandı sahra bukadar çirkef bi ünlüler takımı olurmu hepsi göya sakatlandı hadi ordan be bi serenaya inanıyorum sakat diye

Su tolga gitsin ya sinir oldum ne tuhaf adammis !!! Alla alla bak hala konusuyorrt

Edebim el vermez edepsizlik edene,susmak en güzel cevap edebi elden gidene...

Akının gıcık olduğu kadar varmış...

O ne tiyatroydu, ne komedyaydı be tolgacım

Sahra da artık şu kaprislerden, şu çocukluktan bir kurtulsa, takım daha çok şey kazanacak..

3 yaşındaki çocuk gibi kapris kapris kapris..

Sadece oyunlarda iyi olmakla olmuyor..Duygu geçimsiz bir kadın değil ki, anlaşın işte güzel güzel

Oh be sonunda hiç sevmesemde sonunda kazandı sahra bukadar çirkef bi ünlüler takımı olurmu hepsi göya sakatlandı hadi ordan be bi serenaya inanıyorum sakat diye

Aynen bibi..Kızcağız korkusundan bişey de diyemedi, yarıştı valla..
O tolganın komedya neydi öyle

Son düzenleme:
Şu Serenayın kazanınca yaptığı abartı hareketlerden başka hiçbir şey itici gelmiyor. Halbuki ne tatlı kız.. kazanınca sanki bütün
oyunları o alıyormuş gibi davranıp erkek gibi yürüyüp bağırıp işte anladınız siz onu... birde herkesin üstünde badi falan varken bu sürekli bikini üstüyle... saç hemen açılıyor oyundan sonra.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…