Survivor 2014 ünlüler-gönüllüler izleyenlerin paylaşım alanı :)

adalar birleşmiyo mu yaww
ne gitmesi kalması ?

Dün tanıtımı izleyince bir süre dumur oldum .... :)
bu dönemki yarışmacılar çok agresif adalar birleşse çok kavga çıkar tadı kaçardı
Akının davranışı yapımcılarıda kızdırmış olacakki diğer adaya Tolgayla Akının gideceği büyük ihtimalken böyle bir karar aldılar

ilkkez o sinsiliğiyle merveyi tutanı gördüm ayy Allah öyle kızlarla karşılaştırmasın bizi yemek yerken kedi tabağına bakmayıp tolganın yediklerini sayan bi kızdan herşeyi beklerim

valla o açlıkla herşeyi sayarlar..ben ada içindeki tartışmalarına bakmıyorum oyunlardaki başarılarına bakıyorum..ve şu anda oyunlardaki en başarılı kişi kızlarda erkeklerde dahil merveymiş..%96 mı ne kazanmış geçen panaromada söylemişlerdi...

şimdi daha da bi kızışır ortalık Duygu da çok güzel hatun haa

akının durumu çok komik oldu

kendi kazdığı kuyuya düştü akın.

kizlar bu olay bastan beri böyle mi olacakti? ben adalar birlesicek zannediyordum, birlesme partisi diyip duruyorlardi
simdi birden ünlülerden 2 kisi öbr tarafa gecicek denidi,
daha önce böyle biseyin bahsi hic gecmemisti ki. hic bisey anlamadim

Akına sahrayla mutluluklaaaaaaaaaarr :)

Bende gizli şeker var , gizli tansiyon var , gizli kırık var kırıkmı çıkıkmı bilemiyorum hatta kıçıkdır ,,,,,,,, ay çok güldürdüler beni yaaa...

survivor iyice ilginçleşti

akın başkası değil,kendin oyun oynadın kaybettin

akın hırsının kurbanı oldu,turabinin dediği gibi 2 tarafı da karıştırdı

ne demek tolgayla konuşan benimle konuşmasın,işte şutlanırsın böyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…