şurup içirebilmek için öneri

niva

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2008
317
2
kızlar iye için doktorumuz bactrim şurp verdi oğlum çok zorlanıyor çıkarıyor ne yapmalı nasıl içirmeliyim önerilerinizi bekliyorum

sütünle karıştırıp vermek doğru mu bılmıyorum ama doktoruna danısıp boyle yapabılırsın oğruysa:1hug:
gecmiş olsun bu arada..

eger emziriyosan sütünle karistirip verebilirsin ebe bana öyle demisti fark ettim tek icince agliyo kizim ama sütümle verince sesi cikmiyo tavsiye ederim

kızlar iye için doktorumuz bactrim şurp verdi oğlum çok zorlanıyor çıkarıyor ne yapmalı nasıl içirmeliyim önerilerinizi bekliyorum

canm ben kızıma şurubunu damlalıkla veriyorum bilmiyorum senin işine yararmı ama çok kolayıma geliyo benim

Canim,enjeksiyonun ignesini cikartip onunla yada damlalikla verebilirsin.enjeksiyon cok kullanisli oluyor hem kac cc vermen gerekiyorsa onu ayarlayabiliyorsun.birde en onemlisi direk agzinin icine dokme az az yanaginin icine sık.yuttukca tekrarla.eger hala disari atarsa,surubu yanaginin icine koyar koymaz biraz burnunu sık.
yanagin icine sıkma isini rotarix asini yaparken ogrenmistim.burun sıkmayıda hastanede hemsireler ogretmisti..
cok gecmis olsun.

sevgili miy ve şekerim çok teşekkürler deniycem mutlaka

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…