Sürükleyici kitap önerileri

gecevekedicik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2015
562
342
sürükleyici içinde bir konuyu güzel ve anlaşılır şekilde anlatan sıkmayan kitap önerisinde bulunacağım ilk kez kitap okuyanların bile bir heyecanla okuyacağı ortalarında sonlarında şok üzerine şok yaşayacağınız bir kitap Zülfü Livaneli Kardeşimin Hikayesi mutlaka bu yazarın tüm kitaplarını okumalısınız.. :) sizin de önerileriniz varsa lütfen yazınız..

Kardeşimin hikayesini okudum. Serenad, mutluluk da süper kitaplardi.

Kristin hannah in kitaplarini tavsiye ederim ateş böceği yolu özellikle akici, sürükleyici ve etkileyici.

Canan tan piraye, en son yürekler ölür, eroinle dans cok güzel bunlarda.

Sarah jio böğürtlen kışı

Suan aklıma gelenler bunlar keyifli okumalar

Öncelikle ne tarz sevdiğin önemli.
sarah jio güzeldir dedikleri gibi. Ama farklı zamanlarda oku kitaplarını bence daha iyi olur.
Polisiye seversen tess gerritsen cerrah
Güzel farklı bi konu ve anlatım tarzı istiyorsan körlük kitabını okumalısın
Kısa kitap istiyorsan stefan zweig kitaplarıda iyidir

Ölmek için 13 sebep çok ağladım ve bi gecede de bitti

sarah jiodan kelebek adasını okumalısınız çok hoştu ayrı diyarlara götürdü resmen:)
ben huzursuzluğu bitirdim mutluluğuda alacağım allah kısmet ederse:):) teşekkürler

stefan zweig kitapları az ve öz güzellikte katılıyorum:) ben her çeşit kitap okurum yeter ki beni çabuk adapte etsin yine de teşekkür ederim:):)

Ben de Livaneli'nin Huzursuzluk kitabını çok beğenmiştim. Bunun yanında Hasan Ali Toptaş'ın "Ben Bir Gürgen Dalıyım" kitabı efsanedir benim için
ayyy ben livanelinin kitaplarının yarısını okudum kardeşimin hikayesi serenad... vallahi kitaplarım bitiyor bende kitap arıyordum tesekkur ederım:)

En uzun gece. Okunabilir sürükleyici de. Golem ve cin de öyle hemen bitirdim kitabı uçurtma avcısı acayip sürükleyiciydi. bunlar son okuduklarım ama şimdi Yabancı aldım ona başladım o da süper tam benim tarzımmış.

Suç ve ceza ortaokuldayken 2 günde bitirmiştim o kadar sürükleyiciydi yani
Kuyucaklı yusufu okudum yakın zaöanda o da çok sürükleyici hemen bitmesin diyordum okurken.
Başka orhan pamuk benim adım kırmızı kar sessiz ev sürükleyici ve güzellerdi. Kara kitap da boğulmuştum belki o an hazır değildim bilmiyorum pkuyamadım
Stendal kırmızı ve siyah kalındı ama okuyalı çok olmama rağmen çok beğendiğimi hatırlıyorum. Ahmet ümit zaten çok sürükleyici yormayan bir dili var neredeyse bütün kitaplarını okudum. Tavsiye ederim.
Cengiz aytmatov çok iyi bir yazardır ama uzun romanlarında dağılabilirsiniz fakat kısa hikayeleri çok basarılı ve sürükleyici gelebilir size. Ucurtma avcısı sürükleyici ve güzeldir. Ferrarisini satan bilge iyidir. Buket uzunerin uzun beyaz bulut gelibolusu güzeldi diye hatırlıyorum. Gül yetiştiren adamı beğenöiştim. Aklıma ilk gelenler bunlar

Shantaram-Gregory David Roberts çok sürükleyici harika bir kitap mutlaka okumanızı tavsiye ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…