sürtünmeli iliski ve hamilelik

beyzsss

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2024
31
7
19
kızlar 4 gün önce sürtünmeli iliskim oldu bosalma ve vajinaya giriş yok hatta iç çamasırı var hamilelik süphem yoktu ama kızlar zevk suyu olabilir dediler 2 gün sonra regl olmqm lazımdı adacayı vs içtim bugün regl oldum reglim kırmızı ve pıhtılı sekilde yani yerlesme kanaması değil artık hamilelik süphem yok değil mi lütfen kızmayın düştüm bir hataya böyle olacagını bilmeden bilgisizce yaptım bir daha tövbe

Bi de bayıl istersen Feriha

Gebe değilsin dümdüz regl olmuşsun

Öf hepsi aynısını diyor 'bir daha mı tövbe aman bir daha yapmam' vs vs İki ay sonra yine aynı konu 'ya ben yine şöyle bir şey yaptım...'
Du bi bişi deniyorlar aaaa belki bebeto şak diye olacak

Öf hepsi aynısını diyor 'bir daha mı tövbe aman bir daha yapmam' vs vs İki ay sonra yine aynı konu 'ya ben yine şöyle bir şey yaptım...'
ben bunu bile kaldıramıyorum dahasının olmasına imkan yok ilk ve sondu gercekten hyatımda bu kadar kötü dönemim olmamıstı

4 günde ne yerleşme kanaması Allah aşkına oradan zaten saçma olduğunu bilmen lazım bir de olabilecek bir imkanda yokken

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…