Makyaj Ürünleri sürme çekmek?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

xheraa

baldan adamın papatyadan kadını :)
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2015
44
11
kızlar herkese iyi geceler diyorum bu saatte nelere daldım :KK55: gözlerime sürme çekmek istiyorum, yaz sıcağında (antalya'da hem de) gözün iç kısmına kalem çekmek tam bir felaket oluyor:110: gözümden mi kaynaklı bilmiyorum 1 saat sonra aynaya baktığımda göz pınarıma dolmuş oluyor kalem çapak gibi afedersiniz...
sürme çekmek istiyorum internetten hiç bir bilgi bulamadım:mad: sürme çeken var mı aranızda? nasıl çekilir, nerede bulabilirim uygun fiyata ve ne kadar dayanıyor gözde? bilgi verirseniz çok seviniiriiiimmmm:21:

Sürme değil de, kalem hakkında konuşabilirim. Bir kere yağlı olmayacak. İkincisi suya dayanıklı kalemler var, ondan alacaksınız. Onunla havuza giriyor insanlar akmıyor, sıcaktan mı akacak? Hiç olmadı eyeliner sürün kalem yerine, onlar da akmaz ovmazsanız.

Sürme değil de, kalem hakkında konuşabilirim. Bir kere yağlı olmayacak. İkincisi suya dayanıklı kalemler var, ondan alacaksınız. Onunla havuza giriyor insanlar akmıyor, sıcaktan mı akacak? Hiç olmadı eyeliner sürün kalem yerine, onlar da akmaz ovmazsanız.
eyeliner göz içine sürülebilir mi?

Olmaz maalesef, ama alt kirpik diplerine sürülüyor. Zaten içe sürünce göz küçük görünüyor.

Suya dayanıklı kalemler ve jel eye linerlar var ben duşa filan giriyorum aynen gözümde kalıyor kalemi ayrıca göz içinede çekebilirsiniz akmaz marka olarak physicians formulanın kalemlerini kullanıyorum kesinlikle akmıyorlar

Zaten sürme dendiğinde de herkesin aklına bej gelir dimi ya.
aklına bej gelmesiyle ne alakası var içine sürünce göz küçük görünüyor demişsin bu problem sadece küçük gözlülerde geçerli onlar da gözleri daha büyük görünsün diye bej sürerler demek istediğim buydu

İnternet üzerinden sanırım 10 lira gibi bir fiyata aldım .
Netten videolarını izleyebilirsin , ben öyle öğrendim ama yine de ilk sürüşlerim faciaydı . Zamanla el alışıyor.

aklına bej gelmesiyle ne alakası var içine sürünce göz küçük görünüyor demişsin bu problem sadece küçük gözlülerde geçerli onlar da gözleri daha büyük görünsün diye bej sürerler demek istediğim buydu
Ötede forumda gezelim olur mu? Ben bir köşede SİZ bir köşede. Geçinip gidelim.

bnde antalyadayım ve gercekten kötu oluyo ıdı taa kı orıflame the one kalem /surmeyı kesfedene kadar suruyosun ve tum gun gözunde akmıyor

X