Sürekli sıkıntılar yasayıp bosanamayanlar

lioness81

Nirvana
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2007
139
89
19 yıllık evliyim evliliğimde çok sorunlar oldu iyi günlerimizde geçti 2 çocuğum var, işim var, sorum şu size;herkes mutlu mu evliliğinde yani elbet mutsuz anlar oluyor ama ne zaman tak gelir yani tamam artık bitirmeliyim duygusu nasıl oluşur, ya da bu duygu oluşmuyorsa devam etmeli mi

19 yıllık evliyim evliliğimde çok sorunlar oldu iyi günlerimizde geçti 2 çocuğum var, işim var, sorum şu size;herkes mutlu mu evliliğinde yani elbet mutsuz anlar oluyor ama ne zaman tak gelir yani tamam artık bitirmeliyim duygusu nasıl oluşur, ya da bu duygu oluşmuyorsa devam etmeli mi
O boşanma hissi karşı tarafın artık düzeleceğine dair umut kalmadığında geliyor,19 yılda eğer yeterince kötü ise gelmiş olması gerekiyordu..Boşandıktan sonra da anladım düzeldim diye yakana yapışıyorlar o da ayrı

Tek ömrünüz olduğunu ve ne kadar zamanınız kaldığını bilmediğinizi hatırlayın, mutlu değilseniz bitmiştir zaten zaman çok kıymetli boşa harcamayın

Bana bankadaki ortak birikimimiz puffff olduğunda geldi o tak duygusu 😂 Çok bişey değildi, çunku Allah'tan gerisini gayrimenkule çevirmistim, yani küçük bir sorundu aslında ama 19 yılda birikmiş bütün diğer "acabalık " sorunların da bana verdiği yetkiye dayanarak hayatımda ilk kez cillop gibi , vahiy inmiş gibi tertemiz delirip patladım 😂 AaaA sonra bı baktım adam mumm oldu, 19 yıldır düzelmeyen büttüün beni rahatsız eden huyları şak diye düzeldi....Bu daha çok sinirimi bozdu,madem yapabiliyodun niye 19 yıldır yapmadın da beni yordun it diye iyice delirdim😂 ama daha önce kabus gibi korktuğum o duruşmadan çıktıktan sonra üzerime gelen ferahlamayi sana anlatamammmmm🥰 Şu anda (bir yıldır) telafi ve yalvarma dönemindeyiz, döndüre döndüre , sırıta sırıta , dans eder gibi intikam alıyorum, çiçek açtım resmen , içim daha sogumadi çunku ama sonrası nolur bilmiyorum.....Kısacası doğru kıvılcımda anlayacaksin geç bile kaldığını....

Son düzenleme:
Bu durum sürekli devam eden durum mu ?

Yanı belki psikolojinizin normal olmadığı andasiniz herşey üst üste geliyordur tartışma olmuş siz yorulmuş olabilirsiniz

Geçiçi bir durumsa herşey düzelir diyorsanız eşinizin saygısı sevgisi varsa her evlilik dışında aksı giden bir şey yoksa hanı siz biliyorsunuz ne yaşadığınızı

Kötü gunlerdemisiniz bunlar önemli bu durum geçince herşey yine yoluna gireceğine inanıyorsanız kendinize zaman verin dinlenin bir kaç gün evden uzaklasin kendinizle kalın kendinizi dinleyin sorulara cevap bulun
Sonrası kararınızı daha net sağlıklı verin

Bana bankadaki ortak birikimimiz puffff olduğunda geldi o tak duygusu 😂 Çok bişey değildi, çunku Allah'tan gerisini gayrimenkule çevirmistim, yani küçük bir sorundu aslında ama 19 yılda birikmiş bütün diğer "acabalık " sorunların da bana verdiği yetkiye dayanarak hayatımda ilk kez cillop gibi , vahiy inmiş gibi tertemiz delirip patladım 😂 AaaA sonra bı baktım adam mumm oldu, 19 yıldır düzelmeyen büttüün beni rahatsız eden huyları şak diye düzeldi....Bu daha çok sinirimi bozdu,madem yapabiliyodun niye 19 yıldır yapmadın da beni yordun it diye iyice delirdim😂 ama daha önce kabus gibi korktuğum o duruşmadan çıktıktan sonra üzerime gelen ferahlamayi sana anlatamammmmm🥰 Şu anda (bir yıldır) telafi ve yalvarma dönemindeyiz, döndüre döndüre , sırıta sırıta , dans eder gibi intikam alıyorum, çiçek açtım resmen , içim daha sogumadi çunku ama sonrası nolur bilmiyorum.....Kısacası doğru kıvılcımda anlayacaksin geç bile kaldığını....
Kız sen boşandın mı?

Ya çook sevindim kız.Ben seni anne baban kardeşin ve exinle(🤠) ilgili açtığın bir konuda tanımıştım. Hepsi narsistti hatırladığım kadarıyla. Çok sevindim alma sakın geri falan.🤩
Sağol güzel arkadaşım 🥰Geçen yıl hepsine kazan kaldırdım Bissu, tertemiz delirdim 🤣 Şu anda herkes besmeleyle yanaşıyor yanıma korkudan 😅 Adamın elinde ne varsa protokolle aldım, maaşını da bana veriyor , muma döndü , benim de pek niyetim yok yeniden imza atmaya ama şimdilik böyle gitsin , az içim soğusun bakicam duruma😬

Sağol güzel arkadaşım 🥰Geçen yıl hepsine kazan kaldırdım Bissu, tertemiz delirdim 🤣 Şu anda herkes besmeleyle yanaşıyor yanıma korkudan 😅 Adamın elinde ne varsa protokolle aldım, maaşını da bana veriyor , muma döndü , benim de pek niyetim yok yeniden imza atmaya ama şimdilik böyle gitsin , az içim soğusun bakicam duruma😬
Seviyorum ya seni. Acıma sakın acımaaa.🤩💕

Piraye sen çok güçlü karakterli bir kadınsın. 20 yıl şöyle bi tiple uğraşıp aklını mantığını kaybetmemisin, kendini kandırmıyorsun, muhakeme yeteneğin sağlam kalmış, maşallah.

ben de sizin gibi çok yıllık evliyim. evlendiğimin ilk haftasından beri boşanmak hep aklımda. iki ileri bir geri gidip geldik. adam düzeldi gibi tekrar geriye gitti derken bir hafta önce hemen bayram arifesinde yine sorun çıkardı. bayramı küs- limoni geçirdik. bıktım artık çocuklar olmasa bir gün sabrım kalmadı. oğlumun yks sınavı var onun sınavını bekliyorum. kafaya koydum ayrılmayı.

yıllarca bana uyguladığı sessiz şiddet, psikolojik ve duygusal şiddetin bedelini ödemesini istiyorum. bence kendinize şunu sorun. ben bu adamla yaşlanmak istiyor muyum? yaşlanıp bir nine olunca bile 'keşke' der miyim? cevabınıza göre karar verin. ben yıllarca çocuklarım için sabrettim bir iki yıl daha sabredip sonra bitirmek istiyorum.
sizin de hakkınızda hayırlısı olsun.

X