Sürekli İdrar Baskısı Yaşamak

Bendiss24

Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2022
351
247
Arkadaşlar selam.

Dün akşamdan beri çok huzursuzluk verici bir sağlık sorunuyla uğraşıyorum günlük hayatımı ve işimi o kadar olumsuz etkiledi ki bugun delirmek üzereyim.

Dün akşam saatlerimde mesanemde bir baskı hissettim tuvalete gittim normal bir şekilde idrarımı boşaltmak için buraya kadar sorun yok. Ama ben yaptıkça sanki bir musluk orayı tekrar doldurup beni tekrar sıkıştırıyor.

Asla o tam mesanenin boşalma hissini hissetmiyorum sürekli sanki altıma yapacakmışcasına idrara sıkışık hissediyorum 5 dakikada bir tuvalet yollarındayım az buz yapıyorum ama ben yaparken yenisi doluyor sanki anında sıkıştırıyor.

Gece uyuyamadım insan idrarı varken uyuyamaz ya, idrarım yok eminim ama mesanem var diyor. E gidiyorum lavaboya yapıyorum olan birazı boşalmıyor bir türlü.

Yanma ağrı acı renk koyuluğu bulanıklık vs yok. Su da çok içiyorum ben günlük hayatımda 2.5-3 lt kadar içerim bugun daha fazla içtim bu olay yüzünden ama hiçbir faydası olmadı.

İşe güce odaklanamadım bugun o kadar olumsuz bir durum yaşıyorum ki. Ne yapabilirim işten izin alıp doktora gidemiyorum ama günün zaten 7 saatini lavaboda geçirdim nerdeyse.

canim eczaneden idrar yolu enfeksiyonu icin bir toz ilac var uyumadan once iciyorsun bi seyin kalmaz

Acile gidin muhtemelen idrar yllları ile alakalı sorun. Aynısını yaşadım berbat bir his

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…