Surekli gebelik testi yapan varmi

ben bi ara acayip sarmıştım arka arkaya yapıyodum beni o kdr çok yordu ki fena psikolojik çökmüştüm. 1aydır falan yapmıyorum artık saldım.. gerçekten mantıklı hareket değil yaparken istemedende olsa ümitleniyosun sonra hayal kırıklıgı. bu kez bebek konusunda aşırı takıntın gelişiyo ben aşırı etkilenmiştim aklıma yine düşüyo ama zaten en son 3ay önce adet oldum diye sıfır ihtimalle yapmıyorum ahahha.. gerçekten bırakmanı tavsiye ederim bağımlılık gibi bişey ya ve psikolojini yüzde yüz etkiliyo :KK43: :KK43:

Gecikme öncesi test yapma biraz akışına bırak.
Sürekli düşünmek stres yaratıyor, herhangi bir sağlık sorunu yoksa zamanı gelince olur. Her ay oldu mu olacak mı diye düşünürseniz kendinizi yıpratırsınız. Her ayı yeni bir süreç olarak değerlendirin ve illa ki pozitif gördüğünüzde anlatacağınız uzun bir serüven olur. Çok zor bir süreç farkındayım, akıl vermek kolay biliyorum ama yine de üzme kendini.

Pozitif göreceğin gün olacak inşallah ♥️

ben bi ara acayip sarmıştım arka arkaya yapıyodum beni o kdr çok yordu ki fena psikolojik çökmüştüm. 1aydır falan yapmıyorum artık saldım.. gerçekten mantıklı hareket değil yaparken istemedende olsa ümitleniyosun sonra hayal kırıklıgı. bu kez bebek konusunda aşırı takıntın gelişiyo ben aşırı etkilenmiştim aklıma yine düşüyo ama zaten en son 3ay önce adet oldum diye sıfır ihtimalle yapmıyorum ahahha.. gerçekten bırakmanı tavsiye ederim bağımlılık gibi bişey ya ve psikolojini yüzde yüz etkiliyo :KK43: :KK43:n

ben bi ara acayip sarmıştım arka arkaya yapıyodum beni o kdr çok yordu ki fena psikolojik çökmüştüm. 1aydır falan yapmıyorum artık saldım.. gerçekten mantıklı hareket değil yaparken istemedende olsa ümitleniyosun sonra hayal kırıklıgı. bu kez bebek konusunda aşırı takıntın gelişiyo ben aşırı etkilenmiştim aklıma yine düşüyo ama zaten en son 3ay önce adet oldum diye sıfır ihtimalle yapmıyorum ahahha.. gerçekten bırakmanı tavsiye ederim bağımlılık gibi bişey ya ve psikolojini yüzde yüz etkiliyo :KK43: :KK43:
Neden gecikme oldu

Ben hergun 3 farklı marka ile yapıyorum hemde imkansız olduğu halde
Ben geçen sene Eylül ayında 14 haftalik bebegimi kaybettim 1 tutum acik biri kapalıydı 3 senden sonra açık tupten yakladim tabi dediğim gibi kaybettim kurtacdan sonra açık olan tupte kapanmıştı hsg yle her 2 tüpüyle açıldı hsg den sonra 3. Ayım bu ay uvulasyon testi kullandım yumurtlamayi da catlamayida yakaldim adetim 5 gün var dun kan verdim 0,5 cikti erkenmi davrandım gecmi bilmiyorum

Hic sorma bence psikolojik tedavi görmeliyim bu arda benimde adetleri düzensiz 28 yaşındayım bazen 30 bazen 36 bazende 47gunu buluyo ama 50 yi hic görmedim

X