Sürekli benimle kavga ediyor benden mi hoşlanıyor?

medinegirginer23

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2023
67
17
23
bir sohbetimiz falan olmamasına rağmen sürekli bana bakıyordu. Bakıyor, gülüyor, konuşmaya çalışıyordu. Ben herkesle muhatap olan biri değilim bundan dolayı çekiniyordu benden. Aynı ortamda bulunduğumuz bir vakitte bana çok sinsi olduğumu ordan bakınca çok itici durduğumu söyledi, biraz tartıştık. Sonrasında hiç bir şey olmamış gibi bakmaya devam ediyor. Beni sürekli çocuksu bir şekilde sinirlendirmeye çalışıyor. Ama gözünüde alamıyor. Çevremdekiler ilgisini çektiğimi söylüyor ama bana çok saçma geliyor. Erkekler hoşlandıkları kızı sinir etmeye çalışırmı, bu çok çocuksu değilmi?

Eski işyerimde de siz ikiniz gibi kadın ve erkek çalışan vardı. Ben ikisiyle de yakın sayılırdım. Erkek olan da kıza sizinki gibi davranıyordu ancak kıza ciddi manada inanılmaz uyuz oluyordu. Hiçbir şeyine tahammül edemiyordu. Sık sık kavga ediyorlardı.

Hatta birgün laf söylediği sıra o kızla ben beraberdik. Bana da laf dediğini sandım bozuldum. Gelip benden özür diledi. Diğer kızdan dilememişti hatta hak ettiğini düşünüyordu. Bence o adam da size gerçekten gıcık oluyor 😐

bir sohbetimiz falan olmamasına rağmen sürekli bana bakıyordu. Bakıyor, gülüyor, konuşmaya çalışıyordu. Ben herkesle muhatap olan biri değilim bundan dolayı çekiniyordu benden. Aynı ortamda bulunduğumuz bir vakitte bana çok sinsi olduğumu ordan bakınca çok itici durduğumu söyledi, biraz tartıştık. Sonrasında hiç bir şey olmamış gibi bakmaya devam ediyor. Beni sürekli çocuksu bir şekilde sinirlendirmeye çalışıyor. Ama gözünüde alamıyor. Çevremdekiler ilgisini çektiğimi söylüyor ama bana çok saçma geliyor. Erkekler hoşlandıkları kızı sinir etmeye çalışırmı, bu çok çocuksu değilmi?
7 yaşında değilse hayır hoşlanmıyor.

Birisi ortamda sürekli bana baksa huzursuz olurum. Hatta uzaklaşırım o ortamdan.

Offf en sinir olduğum erkek tipi. 30 küsur yaşında bunu yapanlar da var. Sürekli gelip laf sokarak ilgisini belli etmeye çalışıyor adam. Var yani böyle tipler. Zeka yaşı 5 bunların. Çoğunlukla gelip itiraf etmeye de bir tarafları yemiyor. Boşverin, muhatap bile olmayın.

X