Sürekli akıntım var diyen arkadaşlara çözüm

xixtxixr&buse

Sana ait bütünüm :)))
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2008
1.183
2
Osman Müftüoğlunun yazmış olduğun bir yazıda tarçının çok faydalı olduğunu öğrendim Tarçının faydalar;
Mide ve barsak ta kokuşmayı, gazı önler,
Hazmı kolaylaştırır,
Mideyi uyartarak gaz söktürür,
Mide ve barsaktaki spazmı giderir,
Barsaklarda tifo kolera, vesaire mikroptan olan ishalleri durdurur,
Barsaktaki çeşitli kurtları döker,
Sinirler içinde çok faydalıdır: Ruhi bunalım, soğuk algınlığı ve gripten sonra olan ruhi sıkıntıları giderir,
Kan dolaşımını ve solunumu artırır,
Hanımlarda: beyaz akıntı, regl dışı kanamalarda kısa süren regleri düzene sokmada çok fayda verir, Akciğer kanamalarını durdurur. (Kan kusma)

gece yatmadan önce 1 bardak ılık süte yarım çay kaşığı tarçın döküp yatıyorum
artık eskisi gibi değil sizlerede tavsiye etmek istedim

arkadaşlar Ramazandan önce başladım ben etkisini gösterdi diyebilirim
önceleri durmadan çamaşır değiştirmekten bıkmıştım şimdi gene var ama eskisi gibi değil :)

maydonuzu bende duydum yaptım ama bir faydasını göremedim onu 1 hafta falan içtim
umarım sizde de işe yarar

bende deniyim bu tarçın olayını bendede aynı dert var çamaşır deiştirmekten gına geliyor günlük pedlerde çok rahatsız edici

ya kızlar çözüm bulmuşsunuz hadi de nedenini ben hala bulamadım.Kontrole gittiğimde doktor herhangi bir anormallik yok dedi.Bir de garip bi kokusu yok mu? hakkaten çok can sıkıcı bi durum.Kimi zaman da cinsel birleşme anında geliyor o koku.EE anormal birşey yoksa nedir bu?Neden oluyor?

Kızlar bendede çok garip bişey henüz evleneli çok az bir zaman oldu..1 haftadır ilşkideyiz fakat bende böle sabahları gün içinde tuvalete gittikten sonra değişik bir uyuşma sanki bööle haen ilşkideymişm gibi bir his oluyor..bir de akıntı..her saat değiştirmekten çok bunaldım çamaşırı.. günlük pedler de çok rahatsız edici ..yani eşim görcek onu die de hoşnutsuzum .. fikrinize ihtiyacım var ....

bendende bir tarif cokta etkili bir tutam ada cayını ğeceden ıslatın ertesi ğün kaynama noktasına ğelene kadar ısıtın ve bir leğene bosaltın üzerine sıcak su koyup icerisine oturun su ılımaya baslayıncaya kadar oturun sonra üsütmeden ğiyinip bir iki saat dinlenin kronik iltahıbı bile söküyor ve hamilelige bile yardımcı oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…