şüphesizki bu form her konuya cvp verio bizde burdan forma tebriklerimizi bildirelim

E

EU2

Ziyaretçi
açılışı ben yapıyorum bu forumdan istediğim herşeyi buldum çok güzel insanlarla tanıştım sıcakkanlı dostlar edindim hiç tanımadığım yüzlerini bile görmediğim kişilerle aramda çok büyük bağlar oluştu çıkarsız gerçek sevgiyi dostluğu burda yaşadım ve burdan foruma ve kurucularına moderatörlere bu kadar güzel bi forum yaptıkları için tebriklerimi sunarım
bizim için bu kadar uğraşanlara bir teşekkürü çok görmeyelima.s.:nazar:

Son düzenleyen: Moderatör:
gamyoncuiremsuBende foruma teşekkür ederim bu forum sayesinde Roaccutane tedavisine devam kararı aldım eğer sizi bulmamış olsaydım roaccut:enbuyukkk:ane'cı kızlar sivilceli sivilceli dolanacaktım ortalarda.tatlicadiarzu:sm_cool::enbuyukkk:

bende ne kadar çok teşekkür etsem azdır çünkü okadar çok şey öğrendimki ne kadar cahilmişim dedim önceden.kurucularına moderatörlere üyelerine teşekkürler...

Evt sıte cok guzel, saglık konusunda her aradıgımı bulabılıyorum. Saglık sevgı ask burç her şey var ve sadece uyelerın bayanlardan oluşması sebebııyle de cok açık seçık olarak herkes düşündüüğünü yazıyor sıcak bır paylasımla tum bılgılere ulasılabılıyor tum sorunlar çözulebılıyor. Sıteyı saglayan edıtörlere moderatör ve kurucusuna buradan teşekkürlerımızı ıletıyoruz. :hooray: :enbuyukkk: :nazar:

teşekkür bölümümüzde kadınlar kulübüne teşekkürlerimizi ilettiğimiz
bir başlığımız zaten var arkadaşlar ordan devam edelim olur mu?

X