Şüpheli ilişkiden 4 gün sonra kahverengi leke?

Minikkus12

Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2021
24
2
Arkadaşlar merhaba ya umutlanmak istemiyorum ama çok farklı hissediyorum bu sefer adetten 1 hafta sonra birlikteliğimiz oldu ertesi gün hafif alt karında batma şişkinlik gün geçtikçe arttı.4 gün sonra kahverengi lekelenme geldi
Şuan cinsel birlikteliğin üstünden 1 hafta geçti ve hafif batma var ama bel ağrısı devam ediyor halsizlik hissediyorum sarı akıntıyla devam ediyor test için erken böyle bi erken belirti yaşayan oldu mu?

Sarı akıntı varsa idrar yolu enfeksiyonu olma ihtimaliniz yüksek. Genelde burada hamilelik belirtileri ile idrar yolu enfeksiyonu belirtiler aynı olduğu için çok karıştırılıyor. İdrarda yanma olmayınca diye kimse bu seçeneği düşünmüyor ama kendi kuzenimde dahil böyle erken belirti hissettiğini düşünen herkes enfeksiyon çıktı. İlla yanma batma kaşınma olmasına gerek yok.

Sen yani o lekelenmeyi yerleşme kanaması diye mi dusunuyorsun yani yani erken olur pek sanmıyorum belki başka bir rahatsızlık olabilir

Haklısın sanırım olabilir

Adetten 1hafta ilişkiden 4gun sonra, 11-12 gün yumurtlama dönemi zaten batma normal bence Bi çok kadın bu dönem de belirti veriyor lekelenmede olabiliyor.. sarı akıntı için birsey diyemem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…