şüphelerimmmmmm

milkshake

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2008
4.064
7
kızlar bana yardım edin nolur güzel fikirlerinize ihtiyacım var...
daha adetime 3 gün var ama 7 gündür ara ara karnım ve belim ağrıyor birazda gögüslerim acıyor sanki adet olacakmışım gibi ama evlendikten sonra adetlerim hiç bu şekilde olmaz yani adetim geldikten sonra ilk gün biraz karnım ağrır önceden hiç ağrımazdı..
gebelik sayfasında elf - rcp arkadaşımızımın hamileyimmmmm başlığı aldında hamile olduğunu nasıl anladığını yani belirtileri sormuşlar ve arkadaşımda şey demiş onada başkaları söylemiş sabah idrarını yap ve içinde beyaz küçük küçük tortular varsa hamilesin demişler ve o kan tahliline gitmeden önce sabah yapmış ve o tortular varmış.....
bu sabah bende denedim ve bendede o tortulardan vardı bilmiyorum ne kadar doğru ama......
ha birde kızlar benim dış gebelikten sonra adetlerimden 3 gün önce falan kahverengi lekem gelir ondan sonra adet olurdum ama şimdi gelen giden yok yani pazartesi adet olucam normalde bugün gelmesi gerekirdi ama yok.....
kafam karıştı kızlar yardım edin bi nebzede olsa içim ferahlasın...
gerçi beklemekten başka yapacak birşey yok hem şimdi varsa bile idrar testinde çıkmaz eğer hamileysem bile belli olmaz çünkü ben bu ay geç yumurtladım yani 16 gün falandı sanırım çünkü o gün böyle şeffaf bir sıvı geldi arkadaşlara sordum forumda konu açtım onlarda yumurtlama belirtisi olabilir demişlerdi...

milkshakecım seni anlıyorum kendini çok dinliyorsun ama oluruna bırakman lazım canım gerçekten sen böyle yapınca psikolojik olarak adetin geçer... umarım bu sefer gelmiştir bebeğin canım...
ptesi adet olmazsan test yaparsın kendine dert etme canım... bırak oluruna...

merakını gidermek i,çin bi test yap.ama sonucuna üzülme cıkmassa erken daha.ama olursada silikde olsa belli olur derim ben.sen bilirsin amaa

ay bende aynı şeyleri düşünüyorum.
acaba diye ve benim adetime birhafta var.sanırım kan da belli oluyormuş acaba diyorum yaptırsam mı?
sen de kan tahlili ile yaptır canım
emin olursun
ama inşallah hayırlı ve isteidğin gibi olur herşey

tortularla gebelıgın teshısını koyamayazki tatlım
bıraz rahat ol...
kendini fazla dinliyorsun,yapma..
oluruna bırak.

arkadaslar bence acele etmeyın bılıyorum sabretmek cok zor ama erken yapılan testler yanıltabılıyor
kanda bıle yaptırsan gec yumurtlama yapınca yıne cıkmıyor bıraz sabır no stres

canım benim nasılda unutmamış benim idar tortusu olayımı:)valla dbanada öle demişlerdi yapmıştım öle çıkmıştı tesadüf yada deüiş bilmiorum ne yalan sölim ama sen rahat ol bekle ama istersen bi idrar testi al yap bakalım silik çizgi falan varmı ama kan yaptırma bekle eğer gecikirse yada sililk çizgi çıkarsa yaptırırsın tamam canım benim rahat ol inş bebiş yoldadır haberlerini beklioruz öptümmm kocaman.

sağolun canlarım hepinize teşekkür ederim yorumlarınız için.....
elf - rcp sen nerelerdesin nasıl gidiyor hamilelik ultrasona falan girdinmi gördünmü bebişini.....

ya benim anlamadığım bişey var..tamam çok istekli ve heveslisiniz ama neden bu testleri bu kadar erken yapıyorsunuz..sonuç hüsran olabiliyor..lütfen kendinizi bu kadar dinleyip yıpratmayın..gebelik varsa eninde sonunda çıkacaktır..gününüz geçmeden yapmayın.sonra hem siz hem biz üzülüyoruz..

cnm beklemekten başka yapacak bişey yok malum..
Tam belli olması için zaman var gibi daha...
İnş gönlünce olsun..sabır sabır....

ya benim anlamadığım bişey var..tamam çok istekli ve heveslisiniz ama neden bu testleri bu kadar erken yapıyorsunuz..sonuç hüsran olabiliyor..lütfen kendinizi bu kadar dinleyip yıpratmayın..gebelik varsa eninde sonunda çıkacaktır..gününüz geçmeden yapmayın.sonra hem siz hem biz üzülüyoruz..

canım ben test yapmadımki daha günümü bekliyorum.....:eek:

cnm inşallah hamişsindir.ama kendini fazla kaptırma eğer düşündüğün gibi değilse çok üzülürsün sonra.bi de bu kadar takarsan kafayı ters etki yapıyo.daha geç hamiş kalıyosun.biliyorum çok zor ama oluruna bırak.güzel haberlerini bekliyoruz:teselli:

sağolun canlarım hepinize teşekkür ederim yorumlarınız için.....
elf - rcp sen nerelerdesin nasıl gidiyor hamilelik ultrasona falan girdinmi gördünmü bebişini.....

burdayım canım valla iii gidio bebişimde iii di en son gördük kesesini ve kalp atışlarını şimdilik iii umarım hep böle gider

canım benim nasılda unutmamış benim idar tortusu olayımı:)valla dbanada öle demişlerdi yapmıştım öle çıkmıştı tesadüf yada deüiş bilmiorum ne yalan sölim ama sen rahat ol bekle ama istersen bi idrar testi al yap bakalım silik çizgi falan varmı ama kan yaptırma bekle eğer gecikirse yada sililk çizgi çıkarsa yaptırırsın tamam canım benim rahat ol inş bebiş yoldadır haberlerini beklioruz öptümmm kocaman.
canım ya ELF RCP bu tortu işini biraz açarmısın bende böyle bişeyler duydum nasıl oluyo idrarda nasıl bakıyosun birde zamanı ne zaman adet olmadanmı adet günü geçtikten sonramı şimdiden teşşekkürler

Son düzenleme:
canım umarım hamişsindir umarım hepimiz tez vakitte hamiş oluruz allah kimsenin kucanığı boş bırakmasın

X