Göz Makyajı SüPeR Takma kirpik yöntemi:)bakmadan geçmeyin derim:)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

nem

20♥06♥2010
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2008
7.231
9
kıslar televizyonda gördümm çok hoşuma gitti bu yöntem..normalde bi kaç kez takma kirpik kulandım ama örümcek gibi gözlerim oldu korkunçtu.hiç dogal durmuyordu..tek tek olan takma kirpikleride beceremedigimden kullanamamıştım..
gelelimm asıl konuya..takma kirpirklerden bitanesini ortadan ikiye bölüp birini bi gözün kuyruk kısmına digerinide diger gözün kuyruk kısmına takıyoruz cidden hem pratik,hem tasaruflu,hemde daha dogal bi görünüm ortaya çıkıyorrrrr...aklinialirimsmile:sm_cool:a.s.

Bende nişan için aldım o tek tek olanlardan mükemmel olur.
bide sen neden tam olanı takamıyorsun canım çok basit aslında. yalnız makyaj yapmadan taktığın için kötü gözükmüştür sana...

yelpaze gibi kirpiklerim olduğu için hiç gerek duymadım :) yine de teşekkürler..arkadaşlara ileteyim

derya baykal'da mı izledin :)
o kız neyin nesi ya,tanımıyorum ben kimmiş o ..?

Bende nişan için aldım o tek tek olanlardan mükemmel olur.
bide sen neden tam olanı takamıyorsun canım çok basit aslında. yalnız makyaj yapmadan taktığın için kötü gözükmüştür sana...
cnmmm tam olanı takıyorumda böle örümcek gibi gözlerin oluyo dogal durmuyo..te tek olanıda beceremedimm:)
yelpaze gibi kirpiklerim olduğu için hiç gerek duymadım :) yine de teşekkürler..arkadaşlara ileteyim
vovvvvvvvvv süper cnmmm herzaman dogalı güzeldir zaten:)benim kirpikler normal aslında ama düğünde özel günlerde kulanmak istiyorum günlük hayatta ugraşamamda:)
derya baykal'da mı izledin :)
o kız neyin nesi ya,tanımıyorum ben kimmiş o ..?

evt cnm orda isledimmmmm o kıs moda tasarımcıı..ünlülere kıyafet falan dikiyomuş:)

bende düğünüm için almak istiyorum ama nerden bulacağım hakkında bi fikrim yok :uhm:
birkaç parfümericide ve tekin acarda gördüm ama çok yapay duruyolar plastik gibi..

kaliteli takma kirpik isteyenler M.A.C kozmetik mağazlarında bulabilirler...30-35 kusur bişey diğer modellere göre daha kaliteli...

bende düğünüm için almak istiyorum ama nerden bulacağım hakkında bi fikrim yok :uhm:
birkaç parfümericide ve tekin acarda gördüm ama çok yapay duruyolar plastik gibi..
cnmmm bende düğün için özellikle istiyorum amaaa aglayınca düşermi falan diyede korkuyorumm..genelde heryerde gördüm dedigin gibi plastik gibi çogu...ykm de begendimmmm oraya bak hem uygun hemde plastik deildii...

keşke resim olsaydı
cnmm vallahi daha denemedimmmm yapınca resim çekip koycam burayaaaa:)

kaliteli takma kirpik isteyenler M.A.C kozmetik mağazlarında bulabilirler...30-35 kusur bişey diğer modellere göre daha kaliteli...
max takiler pahalı geldi bana ama cidden gerçek kirpik gibilerdii:)

X