süper bir allık :) :) :)

saref

Guru
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2009
652
16
arkadaşlar 2 gündür Golden Rosenin TERRACOTTA serisini kullanıyorum gerçekten o kadar güzel duruyoki yüzde ama esmerlere çok yakışıyo :)
simli hemde hoş duruyo :)

bende esmerim tenim koyu gerçekten çok hoş durdu suratımda :teytey:

fiyatıda çok uygun :))

bundan sonra allığım bittikçe bundan alıcam çok beğendim çünkü sizde bi deneyim isterseniz hihoyyyt

allık konusunda bi türlü istediğimi bulamıyorum bende esmerim sanki her allık esmerlerde belli etmiyor kendini. bir uzamandan şeftali allıkların insanı yaşlı gösterdiğini kullanılmaması gerektiğini okudum ama bende pembe kırmızı allıklar hiç hoş durmuyo gibi geliyo şeftali tonlarını seviyorum anlamadım gitti

lidacım esmerlere simli parlak allıklar yakışıor tatlım ve bu konudada flormarla golden rose iyi hakkaten bende esmerim far çok kullanmam ama bilirim ne yakışır ne yakışmaz esmerlere uzman olduk yanim deneye deneye :KK66:

cnm bende flormar selection terracotta kullanıyorum bahsettiğin bunlarmı bende şeftalisi ve pembesi var pembesi olduğu gibi duruyor şeftalisini kullanıorum

ben de golden rose terracota kullaniyorum ama cok hafif surmek lazim yoksa ilk kez allik gormus de surunmus gibi duruyo valla :)

ben de golden rose terracota kullaniyorum ama cok hafif surmek lazim yoksa ilk kez allik gormus de surunmus gibi duruyo valla :)

EVET BENDE HAFİF SÜRÜYORUM ZATEN ÇOK SEVMİYORUM ÖYLE YOĞUN SÜRMEYİ :1no2:

AMA ÇOK GÜZEL BEN ÇOK BEĞENDİM alkisalkisalkis

cnm bende flormar selection terracotta kullanıyorum bahsettiğin bunlarmı bende şeftalisi ve pembesi var pembesi olduğu gibi duruyor şeftalisini kullanıorum

yok benim golden rose taracotta :))

şeftalisinede baktım ama pek hoşuma gitmedi bu daha hoş durdu yüzümde şeftali sanki açık kaldı yüzümde CADIARZU

flormarın farlarını bide rujlarını kullanıyorum çok güzel hoşuma gidiyo özellikle rujların rengi çok hoş a.s

Ben beyaz tenliyim. Önce altın ışıltılısını aldım sonra değiştirdim çünkü güneşte çok parlıyordu. Doğal görünüm seviyorum. Sonra bronzunu aldım oda çok parladı. Pembesini aldım sedefli gibi durdu beğendim. Zati pembe allık favorimdir. Beyaz tenlilere tavsiyemdir.

evet arkadaslarr terracota flormar ve goldenrose allıklar ne kadar bebişimmmvereliniortak bide benım tenım bugday..catherıne arley 6.5 numara pudra kullanıyorum..yuzumde hafıf tuyler var sızce abartı dururmu terracotalar? bugday tene hangısı yakısır bebişler?

bnde bugday tenliyim golden rose terracotta yı 2 yıldır kullanıyorum ama düz renkli olanları önce 5 numara aldım ancak simdi 6 numara yı aldım tam istediğim gibi seftali tonunda duruyor bende gayet de memnunum sonucta ögrenciyiz cokta pahalı degil hani:KK70:

ben de golden rose terracota allık kullanıyorum arada ama ten rengime uymadığını düşünüyorum.buğday benizliyim fakat o allık beni acayip esmer gösteriyor.böyle kahve kahve oluyor yanaklarım.benimki 103 numara olan.içinde yeşil ve uçuk pembe tonları da var..bana allık yakışmıyor olabilir mi acaba.küçük bir yüzüm var hem zayıfım da...ne biliyim uygun rengi mi bulamıyorum uygun şekilde süremiyor muyum nedir..pek kullanmıyorum allık..ama geçen gün clinique allık denedim.hangisi olduğunu bilmiyorum ama çok doğal durdu ilk kez allığın bana yakışmadığı fikrinden vazgeçtim.69tl olduğunu öğrenince nasılsa şimdi almayacağım deyip kaç numara olduğuna falan da bakmadım:KK9:

Son düzenleme:
Golden rose bronz terrecotalardan bende kullandım benim ten rengim de koyu allıgı sürdüğüm zaman beni biraz daha fazla esmer yaptığı için bi süre sonra hoşuma gitmemeye başladı :26:

X