Süper annelersiniz

:teytey:
mrb gülnisacım tatilden döndükten sonra yazılanları okudum özlembay dışında kimse öğrenememiş bu kadar baklava çektiğini bilseydim canının kurtlanacağını bilsemde gönderirdim antepteyken....:asigim:ben de hala aynı yerdeyim üstelik artık takvimimde yok.bide adet düzensizliği başladı 18 günde birhastalanıyorum ilaca başladım.yeniden almıcam şu takvim zımbırtısını da....

herkesler iyidir umarım...babynurse ün bebişide inşallah iyidir...yeni katılanlarada hoşgeldiniz diyomm:lepi:

Hoşbulduk canım, kimse inanmıyor zaten kısmet artık ,sağlıklı olsunda dilemem başka şey artık.

Selam Canlarım,

Teyzemdeyim.Edacım erkek diye sevinmedinmi demişsin.Öncelikle daha kesin değil o yüzden kaptırmak istemedim.Dr yanılma payım var dedi.Aregeonda öyle olmuştu.
Ayrıca kuzenimi trafik kazasında kaybettik 30 yasındaydı.Çok buyuk acı yasadım.Birde gecen sefer 5 aylık erken dogum yaptım.Rabbim sonunu gormeyi nasip edicekmi diye merak ediyorum.Dr um belki 1 ay sonra dikiş atıcak.Gülnisam canım cok ist,yorum cnm inşallah seninki erkektir.Eltim hamileydi ve beraber gittik 17 haftalık gecen hafta dr kız demişti dün doplerde erkek oldugu kesinleşti.

kizlar bugun yumurtlamadan sonraki 7. gunum.
eger tutmus olsaydi goguslerde falan birsey hissederdim degil mi??

basiniz sagolsun Ozlemcim...zamanli zamansiz olumun hepsi zro ama boyle cok genc ve ani olunca kabullenmek daha da zorlasiyor..Allah sabir versin...
sen isi birakmistin degil mi? eger boyle dikislik falan durum varsa en iyisi fazla yorulmamak.
evde kucuk cocuk olunca zor tabii ama yinede gayret etmek gerekir

elifnazcim
normalde ilk haftadan itibaren hissediliyor canim ama kisiden kisiye degisiyordur
sen en iyisi insallah bu ay tutmustur canim ama tutmazsa yum gunude bile dene ama oncesinde x leri guclendirin yani c perhizin tersini yap

uzun zaman oldu yaa, oglumda ne zaman gogus agrisi basladigini pek hatirlamiyorum
cok acimisti, dokunamiyordum bile ama ne zaman baslamisti onu bilemiyorum
ama yerlesme kanamam olmustu...
onun disinda da hicbir belirti yasamamistim

bu ay gayet normal gittigine gore hersey benden umit yok. c. perhizin tersini yapiyorum canim zaten onun disinda da yaptigim birsey yok artik.ama yumurtlama gununde giremem yaa...yani o bile bile lades olur

Benim 3. aşılamam olacağı için Gonal F iğne kullanmıştım canım,
sonra 2 aşılama tutmadı diye adetin 10. ve 12. günleri ilişkim oldu , yani cinsel perhiz uygulamadım , 12. günün sabahı dr kontrolüm vardı maalesef 2 sağdaki yumurtam çatlamıştı , 1 tane solda duruyordu ama oda 17 mm idi , çok gelişmemiş diye dr aşılamayı mayıs ayında iptal etti bende o akşamı birlikte oldum eşimle büyük ihtimal o zaman tuttu diye düşünüyorum, önceki seferlerde hep 14. günü aşılamam olmuştu demek geç kalıyomuşuz , yani adetin 22. gününde kanda değerim 85 çıktı , adetim düzenli ve 28 günde bir olur, yani az ama yumurtlama günü ilişkim oldu Gülnisa' cım

Dimi Gülnisa , benim bildiğimde öylede
gerçi ablamın son aya kadar kız dediler erkek doğurdu , bir oğlu vardı hep kıza hazırlandıydı hastanede karıştırdılar çocuğu diye ayağa kaldırdı hastaneyi ama gerçekten oğlu olmuştu, o yüzden sonuçta ona bakanda insan hata yapabilir,
ama erkek olduğunu anlamaları daha kolay sana
Allah ne nasip ederse mutlaka herşeyde vardır hayır
canım inşallah sende erkek olduğunu duyacaksın tez zamanda

gulnisacim ozlemin eltisi icin
samiradan takvim aldigi dogrumuu
ooohh valla sevindim ne diyim
helal olsun bu samirayaa
bak bir tuttu demek eltisinin oglu olacakk
ayy buna sevindim istee

offf ozlemcim basin sagolsun tatlim gormemistimm
anladik niyee sevinemediginii
uzuldum canim yaa
mekani cennet olsunn

sevgicim seninkinin erkek olacagi belliymiss
asilamayla zaten %90 erkek oluyor
bak o sans sanada gulmuss

inşallah hiç üzülme sen benim doğruysa eğer bende yumurta çatladığı gibi oldu yani zaten yumurtlama denilen şey yumurtanın olgunlaşıp çatladığı anmış, diğer zamanlar yumurta gelişmeye devam ediyor, yani hazır değil döllenmeye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…