Süper annelersiniz

Orkidem bebeğimin resmini büyük koyabileyim diye çok uğraştım ama beceremedim canım,Çok üzgünüm çoook
zaten bebek o kadar hareketliydiki:dance: en anlaşılmayan pozisyonda resmini çekmiş dr,
ama Funda hanım yani dr dediki :teytey:bu böyle giderse sen çok yakında hissedersin hareketleri dedi, biraz anlıyorum sankide gaz deyip geçiştiriyordum.:1shok:
tabii çok erken öğrendiğim için fabrikadaki çoğu kişi umudumu kırdı, hiç güvenme dediler , çoğuna öyle erkek demişler kız çıkmış doğumda , napayım ben doktora inandım, kız isede evladım erkek isede evladım, Allah sağlıklı hayırlı evlat versin ben hamile kaldım ya , Allah banada anne olmayı nasip etsinde çok şükür , gerisi teferruat dilekler nasipse olur, Allah cümlemizin gönlündekini versin.:enbuyukkk:

edacim ne erken kalkmissin sen bugun iki agustos degilmi yoksa bugunmu yola cikicaktin
simdi bende heveslendim bende gitseydim tryi ozledim valla

yok canım ben yarın gidecemmmm
gülnisacım ben hergün 7 buçukta ayaktayımm ondan sonra yatmıyorummmm eşime kahvaltı hazırlıyorumm işe gittiği içinnn ,ondan sonrada yürüyüş yapıyorummm uyku falan kalmıyor bendeeee
sen hersene gidermiydin canım türkiyeye

EDAAAAAA
o ne oyle avatar resmin ya degistirmissin sen kesin karar vermissin bebege baksana avatarinda bile belli oluyor:roflol:

:roflol::roflol:kızzz selcana anlatıyordum nasıl yapacağını bende bunu işaretledimmm
gelecektekii halim böyle olacakkk:roflol:

gunaydin kizlarrr
ayy sevgicim maasallah seninki takla atiyor yahuuu
neimkinin seklide 11 haftalikken ayni boyleydii parmaklari bile sayiliyordu ama bizz 2d ultrasona girdik
boyle renkli degildii
sen diyenlere bak ma canimm kizlarda yanilma oluyormus ama erkek dedimi degismiyormuss

evet canimm bende farkettim durumu ama ben sonra yine girdim :dance:
cogu kisi o anda gitti zaten olsun canim onemli degill
yaa ben bu sabah bidisimin hareketini alamadimm

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
kopekleme ne diye soruyoo ilahi selcansinn
ay sabah sabah kahkahalar attirdin banaa

kiz ozaman seninkisi zrkektir baksana benimkini kollarida nokta gibiydi ama
ayaklari kuyruk seklindeydii
kafasi goz cikintilari falan belliydii
sevgi dedii ayniydi goruntulrimiz diyee
ayy gulnisacimm coooookkkk az kaldi yaaa

offf gulnisacim sende bi iki duyduguna hemen kaptiriyosun kendinii
canimm okadar cok erkek annesi varki besinci haftasinda bilee gorduler bebegii herkes ayni degilki tatlimm
valla eger oyleyse benim sekizinci haftada bile karnimda gozuktuu ne diyim benim kizda geliyo ozamann

canim hicte gitmek istemiyorum ne yalan soyliyimm cook heyecan basiyor
rabbim o gun guc kuvvet verir insallah bizee

canim bende o saatte kalkiyorum ve seni hep erkenci goruyorum
ben heryil tr ye gitmiyorum iki yilda bir gidiyoruz gecen yil gitmistim arabayla gitmeyi cok seviyorum heryeri gezerek gidiyoruz ama ucak olunca hic istemiyorum

2 yılda bir gitmek ne kadar zormuşş çok iyi anladım canımmm sizleriiii

gulnisacimm iste 20 haftada ayrintiliya gidicem
yoksa kan testi olarak hic bi testi yaptirmadim
ense kalinligi iyi ciktii dedi dr bizde gerek duymadik
bilmem iyi mi yaptik kotumuu

yok gulnisam istege bagli dedii hicte israr etmedii yasin cok kucuk dedi yapmak istersen yaptir ama
bu yaslarda sorunlu bebek doguran anne gormedim dedi
birde ailede varmi falan diye sorduu yok diyince ok dedii
yaa gulnisamm benim icime bi karamsarlik coktu bugunn yaa ben parayi verip gitsemmi acaba su merkezeee

kizlar test olayina takmiyorum zatenn
onu bende istemedimm rabbim nasibimizde ne varsa onu verir
inain daral gelir oldu artikkk
gunler yaklasiyorr hakkimizda hayirlisi olsunn
yaa aregon bari ogrenseydii
ozlemdee cookk pasif bi sekilde yazmiss
biz bile sevinemedik dogru duzgunn
sanki hic ugras vermemis gibi yazmiss :mymeka:

canim birde ayrintiliya girmissin seninkinde yanilma bayii herseyde oldugu gibi ancak % 1 dirr:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

evet herzamanki ultrasondan farklıydı, renkli ultrason dedi bana , yani ben hiç göremedim pipiyi ama o ayırt etmiştir, çok zıpırdı zaten bide o gün çok kivi yemiştim doktorada söyledim bana bi daha gelirken kivi yemede biraz dursun dedi , enerji veriyomuş meğer,

tuanacimm kahve bildigin nescafe
iliskiden bi saat once esine icirrr spercikleri kuvvette getiriomuss

gulnisamm evt canim yaa o gun esimde olacak yaa ondan daha bi hheyecanli olurum en iyisi kendim gitsem girsem su cins icin ekoya
amaan bide bosver diyom kendi kendimeee yok yok kizlar ben esime diyim bi disari cikarsin benii
iyice kafam bulandii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…