Süper annelersiniz

kizlar ben biraz uyumak istiyiiimmm
eneyip duruyom valla
oglene nett olursa yine gelirimm ikinizide optummmm

gulnisacim zaten yorumunu okuyunca rahatladimm
off hemde iki defa erkek yani pipisini godumm
bi insan bu kadarmi etkilenirr
rabbim insallah yorumu gibi murada ermeye cikarirr
kizz edaaa ohh valla ne guzel memlekete kavusuyonnn

kavuşuyorum valla orkidecimmmm inan nasıl heyacanlıyımm 2 yıl oldu gitmedimmm
benim üstümee 3 defa giden var türkiyeyeee
annesi inşallah sende bebeğinle gidersinn türkiyeye bidahakii seneyeee

canim tahmin edebiliyorum bizde tr ye giderken iki hafta oncesinden telas baslar gidene kadar bir turlu bitmez ama tamda gidicegin gun misafir senin icin zor olucak kolay gelsin artik

bu heyacanlar güzel heyacanlar nisacım yaa,ellerimin titrediğini hissediyorumm havaalında uçaktan indiğimdeeee napacam bilmiyorummmmm
benim küçük kız 3 yaşındayken buraya geldikkk ama hiç birşey hatırlamıyo:çok üzgünüm:r yaaa,herşeyi unutmuşşşş
kimsenin telefon görüşmelerine gitmiyor kamerada kendini göstertmiyorrrr
büyük kızda babasının köyünü unutmuşşşş
ya 2 yılda bukadar hafıza silermiiii herşeyiiii:çok üzgünüm:
annemlerii görsennn evim dolacak diye nasıl seviniyor
ahhh gülnisa çok hayacanlıyım çokkkk

edacim canim gecmis olsun ya daha simdi gordum kizini
su cicegi olmus benim kizimda uc yaslarinda olmustu ama ben ilk defa senin kizin kadar cok olani gordum heryerinde var cocugun insallah sen gidene kadar tamamen duzelir

yok gülnisacımm onlar yenii değilll 15 tatilde olmuştukkkk şimdi hiçbirşeyleri kalmadııı
evet ya küçük kızzz 2 günde okadar döktüüüü
doktor bize bu ilacı verdiiii sürün diyeeee kaşınmasını önlüyormuşşşş
bende bilmiyordumm bu kadarr kötü olacağınııı

Kızlar halimii bir görsenizzz okumam gereken 10 sayfa varrr ben bir mutfağaaa kızartma yapıyorum ,geliyorumm 2 satır oku geri gitttt
ama gülmekten öldümm demek kafayı yiyenlerin oğlu oluyorrrrr:roflol:
dolapta ne sebze varsaa hepsini birşey yapıyommm kalmasınnn
kalan yemekleride yarın yerizz yemek yapmam artıkkkklayhayhoy

evet canım öyle olacakkk
inşallah tutar bu ay bebeğinnn

merhaba kizlarr aazicik uyudum geldimm simdi bebisimle mama yiycezzz
edacim bende senin gibi cayi koydumm arada geliyom bak simdi yine gidicemm :roflol:

kavuşuyorum valla orkidecimmmm inan nasıl heyacanlıyımm 2 yıl oldu gitmedimmm
benim üstümee 3 defa giden var türkiyeyeee
annesi inşallah sende bebeğinle gidersinn türkiyeye bidahakii seneyeee

off canim yaa bizi dusun ya biz bizde iki yildan iki yila gidiyoruzz yaaa
ne zor su gurbetlikk
keske turkleri kovsalar buradan :bbo:kafamçokkarıştı

selcanım inan hepimiz öyleyizz kimsee yakın arkadaşıyla yada akrabasıyla bunu paylaşamıyorrr
çünkü hemen yanlış düşünmeye başlıyorlar aslında onlarında oğlu varsaa kız istiyorlar ama bunu dile getirmiyorlarrr

ben daha önce başka bir sitede okumuştummm bayanın biri topik açmışşş ,
yanlış anlamayın beni 2 oğlum varrr kız istiyorummm yöntemler varmı diyeee
ona yapılan yorumlarda kadını bir asmadıkları kalmışşşş

merhaba kizlarr aazicik uyudum geldimm simdi bebisimle mama yiycezzz
edacim bende senin gibi cayi koydumm arada geliyom bak simdi yine gidicemm :roflol:

kız sen yine hamilesinnn burayı okumak senin hakkıınn
ama bana ne oluyorrr bir türlüü okumadan edemiyorummmm sayfalarr nasıll çoğalmışşş süreklii okumayıncaaaüama olsun böyle olsunn

inş Allah verir.kız var ya çok tatlı yaaaa.
babasını çok seviyoŞeniz ama en ufak bi konuda benden yana çıkıyo babasına beni savunuyo ya çok hoşuma gidiyo:teytey: çoook.:teytey:arkadaşım o benim.

kız valla bizimde öyleeee
eşim yolda gezerkennn şu kız ne kadar güzelmişş der şakadann amannnn benim kızları görsen babalarıylaaa kavga ediyorlarrrr kıskanıyorlarrr hemennn
bende diyom eşime sen istediğin kadar deee
artık kızlarıma güveniyorummm onlarr yerime kıskanıyorlar valla

:roflol::roflol:bizlerde yanına gelirizzz anlatırızzz,sen ,ben, selcansın,bide almanyalı arkadaş vardııı ya ooooo
hepimiz tecrübeliyizzzz:roflol:

kız koca halen nasıl bekliyorrrrr,seninkide yumurtlamadan önce niyeti bozmasınnnn sonraa
bu arada kızının adı çok güzell bir yerdeeee kızının isminin nasıl konduğunu yazmışsınnn okudummm
:mymeka:bunlar o kaynanana çok çektirmişşş sanaa isim konusun daaa

selcancim takvimde yaziyor zaten 4 aylik oldum
ama ben bir iki haftadir hissetmeye basladiim cokda erken sayilmaz ve yengem yum takibi yaptirmisti oyle hamile kalmisti hem moralini bozma sen yoluna devam

ama belkii tek ilişkii yapmamış olabilirlermiiii
selcansınn biliyorsun değilmiii yumurtlama zamanında tek ilişkii hamile kalacaksınnn
yaniii 1 seferrr korunmasız olacakk sonrakilerdeeee ilişkii olursaa mutlaka eşin korunacakkkk bunu unutma canımmm

selcann ben bunu daha öncede kopyalamıştımmm burdakii yazılanlarıı iyi oku canımmm burda tam anlatıyorrr

Cinsiyete etki eden unsurlar

Op. Dr. Yoldemir, "Vücut ısı çizelgesi, servikal mukus miktarı veya LH idrar kitleri ile yumurtlama zamanının tayini yapılabilir. Kız çocuğu için muhtemel yumurtlama gününden 2-4 gün önce ilişkiye girilmeli, servikal mukusun en bol olduğu dönemde seks yapılmamalıdır. Erkek bebek için yumurtlamadan 12 saat önce cinsel ilişkiye girilmelidir. Bunun tesbiti için servikal mukus ve vücut ısı tayini kullanılabilir. Vücut ısınındaki düşüşün olduğu gün veya ertesi gün birliktelik olabilir. Servikal mukus daha berraktan daha beyaza ve kıvamlı olmaya başladığında cinsel birliktelik olmalıdır. Cinsel birleşme yumurtlamaya mümkün olduğu kadar yakın olmalıdır. Cinsel perhiz durumu da kız veya erkek çocuk için farklı olmalıdır. Kız çocuk için prezervatif kullanılmamalı, adet sonrası cinsel ilişki her gün belirlenen güne kadar olmalı, sonrasında yumurtlamadan 2-3 gün sonrasına kadar ilişki olmamalı ve ardından prezervatif kullanılmalıdır. Erkek bebek için adet sonrasından belirlenen ilişki gününe kadar cinsel perhiz olmalıdır veya yumurtlamadan 4-5 gün öncesine kadar cinsel ilişki prezervatif ile olmalıdır. Zamanlı ilişkiden öncesi ve sonrası tüm birlikteliklerde prezervatif kullanılmalıdır. Eğer yumurtlamadan 3 veya daha fazla gün öncesinden ilişkiye girerseniz kız bebek olma olasılığı yüksektir. Yumurtlama zamanına daha yakın dönemde ilişki sonrası erkek bebek olma olasılığı daha fazladır" dedi.
Isı cinsiyeti etkiliyor

Hayalardaki ısının da önemli olduğunu belirten Op. Dr. Tevfik Yoldemir, kız bebek için erkeğin ilişkiden önce sıcak banyo yapmasının uygun olabileceğini, erkek bebek için ise hayaların serin tutulması gerektiğini, sauna, sıcak banyo, scuba dalış yapılmaması gerektiğini belirtti. Erkek iç giyimi de cinsiyet belirlemede farklılık gösterdiğini dile getiren Op. Dr. Tevfik Yoldemir, kız bebek için slip veya sıkı iç çamaşırı giymek etkili iken, Boxer giymenin y-spermlerine x-spermlerinden daha fazla faydalı olduğunu kaydetti.
Ne yediğiniz ve nasıl yaşadığınız önemli
Op. Dr. Tevfik Yoldemir, "Kafein alımı da cinsiyet belirlemede farklılık göstermektedir. Kız bebek için çiftlerin her ikisinin de uzun süre kafein içeren içeceklerden uzak durması gerekirken erkek bebek için erkeğin ilişkiden 30 dakika önce sert kafeinli kahve içmesi doğru olur. Stressiz ve rahat olmak size kız bebek getirirken sıkıntılı ve stresli olanlarda gelecek bebek erkektir. Cinsel birlikteliğin şekli de bebeğinizin cinsiyetini etkileyebilir. Öğleden sonra, ayın tek sayılı gününde, ay dörtte bir doluyken, rahat bir ortamda, ilişkiden hemen önce asidik bir doche (vajenin içinin yıkanması) yapılınca, seksi kadın başlattığında ve kadın sevişirken üstte olduğunda ve her gün birlikte olduğunuzda kız bebek gelecektir. Gece, dolunay varken, ayın çift sayılı günlerinde, ilişkiden önce alkali douche yapılınca, gergin ortamda, ayakta seks yaptıktan ve kadın seks sonrası soluna yatıp uzandığında ve günaşırı seks yapıldığında beklenen bebek erkek olacaktır. Asidik douche için beyaz sirke yumurtlamadan 2-2.5 gün önce uygulanmalıdır. Bazik douche için ilişkiden önce kabartma tozu uygulanmalıdır. İlişki sırasında pozisyon ve giriş derinliği de cinsiyetler arasında fark gösterir. Kız bebek için erkek boşalırken penis vajenin dış bölümüne yakın olmalı ve misyoner pozisyonunda yüzyüze birleşme olmalıdır. Erkek bebek için penis vajenin derininde olmalı ve vajene arkadan giriş pozisyonununda seks yapılmalıdır. Kadının orgazmı da bebeğin cinsiyeti ile ilişkili bulunmuştur. Kız bebek için kadın orgazm olmamalı, erkek bebek için ise orgazm faydalı hatta birden fazla orgazm etkili olmaktadır" diye konuştu.

kızlar nerdesiniz ya canım sıkkın meleğimin kalp atımları başlamadı geç kaldı ya başlamazsa?

halecimmm yenii gördüm mesajını çok geçmişş olsunnnn,inan çok üzlüyorum böyle yazılar okudukçaa, arkadaşımmm bu bebişşş seni çok üzdü inşallah birşey yoktur halecim yaaaa

7+5 oldum canım ya şimdiye kadar çoktan başlaması gerekiyordu zaten 7 haftalık ve başlamamışsa endişe etmek gerekiyor gebelik sonlandırılabilir çok endişeliyim yarın doktora gidecegim senağlama

canımya mutlaka haberdar et biziiii
umarım birşey yokturrrrr ALLAHIM annesine bağışla bebeğimiziiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…