Süper annelersiniz

kızlar nerdesiniz ya canım sıkkın meleğimin kalp atımları başlamadı geç kaldı ya başlamazsa?

baby nursecim ne kadarliksin canimm ayy bak bende endiselendimm
gulnisamm elifimm int gittii aniden ciktimm kusura bakmayinn
ne guzel yazmista yazmisssinizz
samiraya cookuzulduum daha dogrusu sasirdim yaa bende bu kizz nerelerde diyodunn daha uc gun once gormustumm
allahim acil sifalar versin
onu ve bebegini korusun insallahh

7+5 oldum canım ya şimdiye kadar çoktan başlaması gerekiyordu zaten 7 haftalık ve başlamamışsa endişe etmek gerekiyor gebelik sonlandırılabilir çok endişeliyim yarın doktora gidecegim senağlama

canim bi dur yaa hemenn uzulmee
offf hersey guzel giderkenn
ne olur canim eger boyle bisey olsa bile guclu ol sakin uzulmee benimm 10 haftalik sandigim bebegimin 7 haftalikken kalbi durmuss((
ilk bebisimdii
ama bak suaan icimde bi tane daha var allah onun omrunu versin sakin uzulme
insallah daha baslamamistir zmaani vardirr (

çok şükür 1 tane evladım var ama insan endişeleniyor orkidecim hamilelikte insanı duygusal yapıyor yarın inşallah yanıltır bizi...aslında çok ultrasona girmekte iyi değil kafamda karıştı iyice yinede sağol orkidecim

canimm insallah yaniliyoruzdurr sakin stres yapmaa
kiz hergun hastanedesinn girseydin bugunn niye uzuyosun kendinii
ne yanii insallah yasiyordur ama kalbinin durmasinin nedenini ultrasona mi bagliyosun yok canim
zaten kac jkere girdinkii
ayy cok meraklandim kacta gidicenn sabahh

Bende NurEren'e katılıyorum.... Bende sadece araştırma yaparken, tesadüf eseri bulduğum bu siteyi, şuanda en popüler sitem haline getirip, sık kullanılanlardaki kısmında ilk yeri almış durumda :)
Merhaba "kadınlar kulübü" , Merhaba "güzel arkadaşlar....":)

Bende NurEren'e katılıyorum.... Bende sadece araştırma yaparken, tesadüf eseri bulduğum bu siteyi, şuanda en popüler sitem haline getirip, sık kullanılanlardaki kısmında ilk yeri almış durumda, yerleştirilmiş duruyo :)
Merhaba "kadınlar kulübü" , Merhaba "güzel arkadaşlar....":)

Bende NurEren'e katılıyorum.... Bende sadece araştırma yaparken, tesadüf eseri bulduğum bu siteyi, şuanda en popüler sitem haline getirip, sık kullanılanlardaki kısmında ilk yeri almış durumda, yerleştirilmiş duruyo :)
Merhaba "kadınlar kulübü" , Merhaba "güzel arkadaşlar....":) a.s.

yok canım ultrasona bağlamadım o kadar çok baktım ki ne zaman kaç mm di onları bile karıştırdık bugünde nöbetten çıktım yarın sabah 10 gibi falan baktırırım canım bende zor uyurum bu gece valla.....

gunaydin gulnisacimm
nasilsinn
bende bu geceki gordugum ruyanin etkisiyle uyuyamadim
off cok kotu bi ruyaydi allah hayir etsinn

yaa kizim sen nasil bi hamilesin hic uyumuyonmmuu valla simdi bi yatsam kesiinn 12 yi bulurr
doyamiyom uykuyaaaaaa

gülnisacım :sm_cool:çok sevindim evine dönmeneeee
inan burlar çok sessiz kaldıııı sen olmayıncaaaa
sen yazarken acaba bugün ne yazdın diye merakla bekliyordukkk
benimde 2 günüm kaldııııı çok heyacanlıyızzz

off canim yaa bi gecede iki defa bebek dusurmusum
hemde kocamaaann erkek bebektii
nasil aglamisim oglum gitti diyeee
ama tabirlere baktim
ruyada erkek cocugu dusurmek murada ermeye isaret yaziyorr

kis orkide senin 12 gunun kalmis ogrenmeye rv un sabahmi
senden sonra ozlembay gidicek onunda 15 agustostaydi zaten belki haftaya tatilden doner
birde hale pek girmemis yok insallah iyidir eda da gidicek ya herhalde toparlaniyor oda pek yazmamis

gülnisacımmm inan okadar çok işimiz varrr kii birini yapıyor diğer iş çıkıyorr bide arkadaşlar çağırıyor gidecem diyeeee
bavuların yarısı doldu yarısı öyle bekliyorrrr
bide bu akşam bile yemeklii misafirim varrrlayhayhoyakşamaaa
eşimin iş arkadaşları türkiyeden tatilden dönüyorr adam eşini ilk defa getiriyorrr onlar gelecekk eşler tanışacağızzzz iştee son sonn

gulnisacim zaten yorumunu okuyunca rahatladimm
off hemde iki defa erkek yani pipisini godumm
bi insan bu kadarmi etkilenirr
rabbim insallah yorumu gibi murada ermeye cikarirr
kizz edaaa ohh valla ne guzel memlekete kavusuyonnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…