Süper annelersiniz

13 haftalık kesin birsey soylemiyorlar... bendede doktor 12 haftalıkken demiştiki yuzde 90 erkek burda bir cıkıntı var ama bu cıkıntı pipide olabilir klitoriste olabilir demişti....onun ıcın bence dusunme boyle kordondanda gozukmemiş olabilir.

birsey sorucam ates yukseldigi zaman yumurta catlamıs mı oluyor.ates dustugu zamandada yumurtlama mı olmus oluyor....

birsey sorucam ates yukseldigi zaman yumurta catlamıs mı oluyor.ates dustugu zamandada yumurtlama mı olmus oluyor....

Ateşin düşme ile yükselme arasında yumurtlama oluyor canım.İnşallah senin dediğin gibidir bu pipi olayı bakalım 3 hafta sonra netleşecek.
Senin oğlun var demi yine mi erkek olsun istiyorsun???Allah gönlüne göre versin canım:dance:

yok cnm ben kızım olsun istiyorum.
insallah kızım olur...saglıkla insallah....

salakk garii nerden biliyomusss delimii nee
guzelim sen onlara takma kafaniii konusup dursun aslan gibiii oglanii doguracann allahin izniylee bu gece hepimiz icin dua edicemmm

arkadaşlar kandiliniz hayırlı olsun, dualarınız kabul, geceniz aydınlık, peygamber efendimiz(sav)şefaatçiniz olsun rabbim kız isteyene kız erkek isteyene erkek ama en başta hayırlı evlatlar versin

"BANA DUA EDİN, İCABET EDEYİM"

Bu konuya açıklık getiren diğer bir hadîs-i kudsî de şudur:

"Ben, kulumun zannı üzereyim. Artık dilediği gibi düşünsün!.."

Yani siz dua ederken, o duanızın kesinlikle kabul göreceğini düşünürseniz, biliniz ki mutlaka isteğiniz meydana gelecektir!..

Nitekim, bu açıdan olaya bakıldığı içindir ki, önde gelen evliyâullahdan İmamı Rabbanî Ahmed Faruk Serhendî şöyle demiştir:

"Bir şeyi istemek, ona nâil olmak demektir; Zirâ Allâhu Teâlâ kabul etmeyeceği duayı kuluna ettirmez."

Esasen dua etmek söz konusu olduğunda, bir şey isteyeceğimizde hemen şu âyet-i kerîmeyi hatırlamamız gerekmektedir:

"ALLAH İSTEMEDİKÇE SİZ İSTEYEMEZSİNİZ !."
dikkate aliniz kizlarr

Ayrıca, Cenabı Hakkın en hoşlandığı ve kabule en şayan olan dua da, herkesin uykuda veya başka işlerle meşgul olduğu gafil saatlerde yapılan duadır. Büyükler hep bu vakitleri gözleyip dua etmişlerdir.

Peygamberimiz (s.a.v) de, en geniş kapsamlı dualarını gece namazından (teheccüd) sonra yapmıştır. Uykuyu, gafleti bir kenara bırakıp, gecenin bir kısmında uyanık bulunarak münacatta bulunmak insanı Allah’a yaklaştırır. “Korkuyla ve umutla Rablerine yalvarmak üzere (ibadet ettikleri için), vücutları yataklardan uzak kalır ve kendilerine verdiğimiz rızıktan Allah yolunda harcarlar.”(5)

Mühim bir iş için duaya başlamadan önce sadaka vermek ve iki rekat namaz kılıp abdestli ve kıbleye yönelik olarak dua etmek, önce Allah’a hamd edip sonra da Peygamberimize salavat getirmek, duanın kabulü için önemli şartlardan biridir. Dualar için belli vakitler ve uygun saatler vardır. Bunlardan bazıları şunlardır:
Ezan ve kamet arası,
ezan okunurken, gecenin sonunda,
farz namazların ardından
ve özellikle sabah namazından sonra, secde halinde,
Kabe ve Mescid-i Nebevi gibi mübarek yerlerde,
üç aylarda ve kandil gecelerinde,
ramazan ayında ve kadir gecesinde vs. gibi. Bir de duası reddedilmeyen kimseler ve reddedilmeyen dualar vardır. Bunlar da, başta anne ve babanın evladına duası, misafirin duası, mazlumun duası müminin mümine gıyabında yaptığı dua.

Günah olmayan bir şeyi istemenin bir mahzuru yoktur. Ancak dua ederken Allah'ın yasakladığı şeyleri istemek yanlıştır. Mesela, "Faiz muamelem iyi işlesin. Rüşvetten iyi kazanayım. Çok zengin olayım ve bu şekilde insanlar üzerinde bir hâkimiyet kurayım..." şeklinde dualar etmeyi Allah yasaklamıştır.

Cenab-ı Hakk'tan dua maksatlı isteklerde bulunurken detaylara girmekten kaçınmak gerekir. Mesela bir insanın "Ya Rabbi! Beni cennete koy. Cennette beni koyacağın köşkün döşemeleri kavârîr, inci ve lü'lüden olsun. Köşkün direkleri altından, sütunları gümüşten olsun. Hurilerden bazıları sarı, bazıları da esmer olsun..." türünden isteklerde bulunması gereksizdir.

(Ya Rabbi, hakkımda hayırlı ise şu kızı veya şu oğlanı bana nasip eyle) diye dua etmekte mahzur var mıdır?

CEVAP

Hayırlı ise dediğinize göre, hiç mahzuru yoktur. Çok iyi olur.

yaa kizlar biraz once kasigimda bir agri oldu
hani ben simdi beklemedeyim yaa...
yumurtlama geceli daha 3 gun oldu ama ben vucut dinlemeye basladim
kasigim agriyiverince de dedim "aha benim oglan yerlesiyor herhalde" ( (

ilk aklima gelen o oldu yaa...kiz Momoza etkiledin herhalde beni...

Orkidecim ne guzel seyler yazmissin...okuyunca azicik ferahladim

hayirlisi olsun. hayirli saglikli bir kizin olsun insallah mimikacim...
mubarek gun iyi seyler dileyelim oyle olsun insallah...

ya bu cin takvimidir, yorumcudur onlari yorumlamak cok zor...yani sat'in baska ayda, yumurtlama baska ayda yada dollenme baska ayda denk gelebiliyor
nasil hesapliycaksin o zaman???

yaa su bizim kizlarin bi belli olsa cinsiyetler, babychoicun'da faturasini kescem ama daha birsey bilmiyoruz.

isi takviminden anlarmisin mimikacim yaa...bak benimki soyleydi

yumurtlama testi cuma ve cumartesi aksami pozitif...
cumartesi sabahi: 36.0
pazar sabahi: 36.2
pazartesi sabahi: 36.5

sence ben hangi gun yumurtladim simdi???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…