Süper annelersiniz

temizlik isi iyi olmus tabii. bende tatil donusu temizligimi esimle beraber yaptim...olmaz oyle armut pis agzima dus

Gulum yaa ne olur icini karartma yok yere...hamilelik anam bu,, kilolarin yarisi bebekle cikip gidecek zaten, bir kismi da su..yani sen bundan once iki tane yasadin hani kalmismiydi kilolarin. hem oglan cocuklari kiza benzemiyor bak demedi deme. senin o hamilelikte aldigin kilolari varya 6 ayda eritir alim allah...cok hareketli oluyorlar cooooooookkkkkkkkk jeyyar

kizlar nerdesiniz yaaa
agac oldum burda herkes ayni anda gitmis

Hoşgeldin Gülnisa ablammm,
merhaba Elifnaz,Orkidem ve tüm online olan dostlar...
Ya Gülnisa sen böyle umutsuz olunca benim de bu siteye girip ,cevap yazmak gelmiyor içimden....

Allahım emeklerimizi boşa çıkarmasın inşallah....:lepi:

merhaba Serdal...ya senin hic sesin cikmiyor...nasil gidiyor hamilelik...nasil hissediyormusun? oglani yakaladin mi? bak bizim hamisler daha ortada fol yok yumurta yokken yakalayamadik diye uzuluyorlar...laelaelaelaelae

canim benim sagol bitanem
canm siz bana bakmayin insallah hepimizinde olur
umutsuz olmak yok
bana arasira geliyorlar iste takmayin
simdi iyiyim canim sizlerle olmak cok guzel

yasasin...:sm_cool: :sm_cool:

cidden takam kafan yaaa...hem cok erken bunun icin daha...sonra Agustos'u getiremezsin valla...bak hamileligin en guzel anlarindasin. mide bulantilarin yok, adet derdin yok eee karninda cok cikmamistir daha...bundan guzel ne var....keyfini cikar bitanem...git alis-veris yap...
valla ben sinirliyken yada moralim bozukken cok guzel alis-veris yaparim...hic dusunmeden. o yuzden esim pek istemez benim sinirliyken alis-verise cikmami...sırnaşık şey

merhaba Serdal...ya senin hic sesin cikmiyor...nasil gidiyor hamilelik...nasil hissediyormusun? oglani yakaladin mi? bak bizim hamisler daha ortada fol yok yumurta yokken yakalayamadik diye uzuluyorlar...laelaelaelaelae

Çok sağol tatilci :içelim::teytey::teytey:Elifnazcım ;
nasıl olsun bulantım var halen ama çok şükür aşırı değil.
Bizim hamişlere bakarsam ben de bu hafta doktora gittiğimde çıkıntı filan yok derse,onlar gibi olacam,biliyorsun Gülnisa gittiğinde 12. haftadaydı....
Ya ne bileyim bence olacak Allahın iziniyle Rabbim dualarımız kabul edecek inşallah...

Gülnisa Ablam iyi olduğuna sevindim,
İnşallah herşey güzel olacak....

Yarın görüşürüz Canlarımmmm,
sizleri ÇOKKKKK SEVİYORUMMMMMMM,
kendinize iyi bakın ben çıkmak zorundayımmmmm

merhaba kizlar
gulnisam hosgeldin hayatim daha bisey belli degil kibris hayalleri kurmaa
hani kesinlestide ben mi duymadim alla allaaaaa
serdall cikinti varmi iyi bak aman gulumm sende biz gibi dokuz dogurursunn
benim fotoya baktinizmi bilmem baby nurse gordu
ama mimoza bi yerini secememisss halbuki heryeri belli
hayirlisi olsun artik nediyimm
bende ancak bir kilo almisiml
ama benim berbat geciyorr yemek yemeyi ozledimm herseydenmidem kalkiyorrr
keske yesemde alabilsemm

orkidem yaa...ben eski ultrasonlari bulamadim hala...bu hafta sonu birazdaha detayli arayacagi mevi...aslinda oglusumun bir dosyasi var herseyi oraya koyarim ama resimleri bulamadaim yada kagitlarin arasina karisti goremedim...ama bulucam cunku bende merak ettim nasil gorundugunu.

tamam o zamana kadar benimde akibetim belli olur beraber gideriz belki...laelaelaelaelae

yok yok saka...Allah kismet ederse bundan sonra ben noktayi koyarim ...

elifnazcim ya bende oyle diyodum ama cok isteyince nokta koymak zorlasiyor
hem gulhanos bakicak bizim bebelere oyle soz verdiya :roflol:
o yuzden gel beraber gideriz bana arkadas ol iste
minimini cimcime cok sirin bir kizin olur

kismet ya.. insallah ikimizde gitmek zorunda kalmayiz...sırnaşık şey

ya Allah hayirlara karsi getirsin ama benim yumurtlala tarihim degisip duruyor. Tam takvime gore Agustos-Eylul tutacak gibi gorunurklen yumurtlama tarihim one kaydi. Sene basinda bu sekilde yumurtluyor olsaydim denk getirirdim ...ne istir anlamadim...

gulnisamm sen erkek diyerek moral veriyosun sagol hayatimm allah gonlunun muradini versinn
simdiye kadar bana erkek diyen sayilidir gulnisam serdalim civcivim elifim babynursemde dedii
allah sizinde yuzunuzu guldursun ne diyimm
en azindann sonucu bende ogrenecemm gercekleri duyucamm en azindan duyana kadar
ama bu baska bi moral oluyorr
allah razi olsun hepinizden

sen bana erkek diyip kendini kiza yoruyosun oldumu simdii :mymeka:
bence bunlar hurafee gulnisamm valla ne yalan diyimm ben coook usteledim hissetmekicin ama ilk hareketinii hic beklemedigim bi anda olduu
birde su siralar daha cok hareket etmesi gerekirken benim bebe tembellestii
cok ara ara aliyom hareketlerini
sanki kuucukken daha bi hareketliydii esim diyor cok uyuyosun ondandir falan diyor ama ne biliyimm
off bugunn cok guzell erkek bebek kiyafetleri gordumm icim gitti yaa

vallahi hangi yonteme inanacagimiz sasirdim...bu bi isaret herhalde...kendinizi ne zannediyorsunuz mesajini alir gibiyim...:1ninca:

kismet artik ne yaziliysa onu yasayacagiz ama ben kendimi hep kizim olacak diye hazirliyorum...cok da vesveseliyimdir...ben hamile kaldiktan sonra yandiniz kizlar...hepinizi kacirtirim herhalde burdan ...simdi sana yapma diyorum Gulum ama cinsiyetini ogrenene kadar bende senin gibi olurum herhalde.

ben senin hala gumburtuye gittigine inanmiyorum da hadi hayirlisi bakalim. 1 ay sonra kopacak dananin kuyrugu...insallah hepimiz sevinicez senin icin...:dance:

nerde gordun erkek bebek kiyafetleri...garibim oglanlar icin cok cesit yok yaaa...pantolon, t-shirt, gomlek baska da bir sey yok..renklerde ayni..
bende kiz kiyafetleri gordummu icimin yagi eriyor Orkidecim...

nerden bileceksin dersin belki yada senin kadar yogun hissedemem ama gercekten anliyorum duygularini...dr'da ne gormeyi bekliyordu anlamadim yani...daha 12haftalik bebek sipsivri pipi gorecek hali yok herhalde...kafamçokkarıştı senin elinde de Orkidem'inki gibi resimler varmi?/Sende koy bakalim baby-nurse arkadasimiz bu konuda tecrubeli oldugunu yazmis yanlis anlamadiysam..bakalim nasil yorumlayacak senin resimleri.

cnm buradaysan bak bi sen daha iyi anlarsin

herkese selam arkadaşlar.
kız orkidem bu resimde bacakları neresi bnmi körüm kafam basmıyomu tersmi:1shok:.valla anlamadım.bacakları bi tarif edin kızlar ben bebeğin 8-9 aylık görüntülerini g öre göre bu ufak resmi yorumlayamıyorum...
bu arada nasılsınız kızlar.yaw gülnisa bak senin bebek erkek dedi dersinnnn:lepi:
elifcim valla bu adet dönemi olayını benmde anlamadım.dini biyazı buldum nette orda bir yazı var.onu kopyalıyorum abir kısmını.ilginç.hangisine inancaz.işin tıbbı yani tutmuyosa dini yanınamı güvenelim.ayy dr.lar okuyolarmı acaba bu yazıları...çok komiks hallerimiz var aslında:roflol:

işte yazı...kafamçokkarıştı
erkek bebek için
Duanın kabul olması hakkında yazıda bildirdiğimiz gibi düzgün itikada sahip olup, haramlardan kaçıp, dinimizin emrine uyanın ve şartlarına uygun dua edenin duası muhakkak kabul olur. Böyle salih bir kimse, yatağa girince, önce İhlas suresini okur. (Ya Rabbi, bana bir oğlan ihsan edersen ismini Muhammed koyacağım) der. Böyle dua edenin, Allah’ın izniyle oğlan çocuk olur. (Şir’a şerhi)
Yine aynı kitaptaki hadis-i şerifte buyuruldu ki:
(Hanımı hamile iken, elini onun karnına koyup, “Bismillahi ahadis samed ellezi lem yelid ve lem yuled. Ya Rabbi, bu çocuğun ismini Muhammed aleyhisselamın hürmetine, Muhammed koydum” derse, bu çocuk erkek olur.)
Yine aynı kitapta, (Kadın, hayzdan temizlendikten sonra beş gün içinde hamile kalırsa, çocuğu Erkek olur. Beşinci günden sekizinci güne kadar olursa kız olur) deniyor. ALINTIDIR...

Gülnisa çok hoşsun yaaaa:1hug:
ne demek içini karartmak istemedimm,bizim kesinlikle senin yazılarından sıkıldığımız falan yokkk,gerçekten büyük zevkle sizleri okuyorumm
sen olmadığında çok sessiz oldu burasııı korktuk bir an sessizliktennn iyiki çabuk yetiştinnn
güzel tattik valla kazayla olduuuu
sen içini rahat tut senin bebek erkekk

hamileliğin boyunca 1 kilomu aldınn ,çok iyi dicem annesi ama senin için kötü oluyordurrr mide bulantılarııı

gülnisam bu dini bir yazı sonuçta.tabiki drlar daha iyi bilir.hatırlarsan özlemin dru yum.günü olan ilişki %90 erkek olur demişti.bende kafam karıştı.bi arkadaşım var dr ablasına adetten sonra 10 say sonra ilşkiye gir erkek bebek şansın artar demişş.ne bileyim.babynurse arkadaştı galişba bu diyarbakrdaki kıza adetten sonra hamile kal bekle oğlan olur diyen hani 7 kızdan sonra.yanlış hatırlamıyorsamfisfisfis
beklicez ikitane birbirinin tersi yorum.babychoiceu dersen oda bambaşka..kafamçokkarıştı
beklicez şekercim.ama inşallah seninki tutmuştur gülümm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…