Süper annelersiniz

Merhaba arkadaşlar, bir kaç gündür yoktum, evimi taşımak zorndayım, bir yandan ev aranıyor bir yandan eşyalar toplanıyor, nete hiç giremedim, baby nurse arkadaşımız da hamileymiş, Allah tamamına erdirsin, bu arada benim karnım bir haftada çok şişti, stresten mi şişti bilmiyorum :sm_confused:, kimse erkek göbeğine benzetmiyor , şekli tam kızımdaki gibi , Gülnisa canım napalım emek verdik dua ettik kız olursa demekki bunda da vardır bir hayır, bende bir yandan kız ismi bakıyorum, bildiğiniz güzel kız isimleri varsa paylaşalım, ben bir isim bulmuştum ama babamız beğenmedi kızımın ismine de uygundu jeyyar, küçük bir ihtimal erkek olursa da Ahmet ya da Muhammed koyacağım zaten, mimozam sen ne ismi koyacaksın kuzuşuna :uhm:

aregoncum benimkinin ismide henüz tam belli değil.elifnaz ismini çok beğeniyorum.ama inan babası hergün ilginç bişeyler diyor.geçen berrak,duru,iklim.... bakalım daha neler duyacağımkafamçokkarıştı.
ama sende kız deme bari.illaki bu kadar kadınsınız hamile herkesinki kız olacak değil ya:mymeka:.hepiniz kız diyosunuz.herkesinki kız olacak değil ya.bakalım sonuçlar ne olacakCADIARZU

mimozam benimde icime kiz doguyorr ama elim hep mavi seylerdee
arada agzim kaciyoo oglum diyee
ama dr diyecegi kelimeyi kiz diye hazirladimm
hayirlisi rabbim can-i gonulden isteyen herkese versin insallah
kiz sende fazla yorulma cnm allah korusun erken dogum falan olurr

kim canim ben mi :1shok:
sende hosgeldinnnsırnaşık şey

:roflol::roflol:.bende şamşırttım.kim hoşgeldi...
orkidem ya hayırlısı ama inan bişeyi çok isterdsende olmazsa yıkım olur.ama duyduğum tek şey doğurup kucağına alınca o an dünyanın en mutlu insanı olduğun ve erkek kız hiç aklına gelmediği.tabi bu duygu olmazsa kimse yaşayamazdı zaten..

anamda ben yerim onun ismini de kendini de yaa... bende duru ismini copk seviyorum ama yok yok kizimin adi baska olacak...sırnaşık şey

off gülnisacım konuşma böle.:mymeka:...o salak çüçkörü:roflol:
bence erkek.senide dövcem bak bidaha söleme.bişeyi kırk defa dersen olurmuş..bekleeeeeeee

hayirlisi olsun askim yaaa.. yani hala kesin belli degil ama farz edelim ki kizin olacak herseyin basi saglik ve hayirli evlat...onda da vardir bir hayir. sen elinden geleni fazlasiyla yaptin bundan sonrasi onun takdiri. daha fazlada kurcalanmaz herhalde bu mesele.. insallah sen ve ailen icin en hayirlisi hangisi ise o olur...:teselli:

ulen kizda kiz diye tutturmakla olmuyoki...soyleseydin onalara calissinlar bizim gibi..bak aylar oldu ha yumurtlamaya denk geldi, aman sagdan yumurtladim derken nanik yani...

bende mimoza'ya cani gonulden katiliyorum...sen erkek fikrini cikarma kafandan cunku senin kizin pipisi var bence...doktorun halt etmis...:dilcikar:

artik bende oyle diyorum
cnmm esimde kzi ismine daha yatkin icinemi doguyor neeyerimseniben

yaa gulnisamm eger 12 haftada cinsiyett belliysee
ki ne sacmaa ayrintili haricc
valla benim bebe ayaklarini yukarii dikmiss resmenn popo ve seyi ortada bi cikintisi varr ozaman bende erkek diyemm olucak ismi yanii cekebilirsemm sizde bakinn ister inain ister inanmayin bi cikintisi var
sen kafani takmaa o dr aaa

yahu siz gecen gun momoza'nin koydugu resimleri gormediniz mi????12.hafta bu yaa...iki cinsiyetinde cinsel organlari birbirinin tipkisinin aynisi...

gulum, doktor sana gosterdimi bak burda pipi olmasi gerekiyordu yok diye...yani kiz bile olsabir cikinti vardi o resimlerde. ancak 19. haftadan sonra kizlarinki duzlesmeye baslamis...

yahu elifcimm senin bebenin fotolari falan yokmu koysann ultrason resmilmer bizde skaner yok fotoda net cikarmiyorr birde sen koysan baksakk

yahu elifcimm senin bebenin fotolari falan yokmu koysann ultrason resmilmer bizde skaner yok fotoda net cikarmiyorr birde sen koysan baksakk

iyi bir arastirma yapmam lazim onun icin...kimbilir nereye kaldirdim resimleri...scanner bende de yok ama fotografini cekerek koyabilirim ancak...ama dedigim gibi once resimleri bulmam lazim...
hos doktor erkek diye resmi elime tutusturdugunda bile ben anlamamistim birsey o utrason resminden ama belki siz daha iyi gorursunuz. yarin obur gun koyarim canim.

tammam canim bi bakalim belki surasi benziyo falan derizz benim resimde bi cikinti varda
gerci mimozanin koydugu resimlerden sonra bi onemi kalmadii
bu arada bu kizlar nereye kayboldu yaa

mimozacım sağol kızım 26 aylık işte doğdu doğana 3 yaş olacak kısmetse ben zaten hep böyle planlamıştım gerçekten bu kadar yaş ara veren arkadaşlar öneriyor en iyisini yaparsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…