Süper annelersiniz

ah canim yapmaz olurmuyum ama ne degisiyorki az sonra yine basliyor
bende sabaha kadar nobet tutup ona vuramamki
zavallicim bazan oyle sinirle dirsekliyorumkiklava:
sabah uyaninca dayak yemis gibiyim heryanim agriyo diyor yaaa:roflol:

uyandir uyandir...durtukle horladikca...ay horlamayan adam varmi acaba yaaa...

ee nerdesinizz kizlar topik bos kalmisss
bu arada ben asiri tatli yiyomm canim fena halde pasta cikolata istiyoooooo

kiz orkide saka maka derken oglani buldun herhalde sen...benimde ilk hamileligimi ogrendigimde hep tursu falan cakmisti canim..ama ardan biraz zaman gecince tatliya dadanmistim...kek degil ama genelde sutlu tatlilar...haa abu arada ben ilk hamile kaldigimda findiga asermistim..sende de oldumu hic???

elifimm yaa karnim sivrisine gitmiyo yaa gerci simdilikkucuk ama
roka otunu bilirmisiin ayyyyy
deli gibi ona aserdimmm
ruyamda bile gordum bide tere otunaa
sonraaa bide aci tursuu ekmegin arasina koyup koyup deli gibi yedimm
amaoyle limon falan hic asermedimm bide tuzlu domatesss

bu arada enn coookk seftaliiiiiii

ben deli gibi tatlıları yıye yıye 3 gün önce öğrendim kesin erkek gördük o muhtesem çıkıntıyı :)

dur daha tatlim cok erken karninin sekillenmesi icin..hem sen yedigini midende tutamiyorsunku daha...ay su senin bulantilarin, kusmalarin bir gecse kendim kurtulmus gibi sevincem ha...
benim de mesela hamileligimin sonuna kadar arkadan bakanlar anlamazdi bile hamile oldugumu. tabiii bomba yuzumu donunceydi...top gibi bir gobek...

aramizda ilk hamile kalan Aregon'du oyle degil mi? Onunda hala belli degilmi cinsiyeti...ben bir ara kacirdim ya muhabbeti hala toparlayamadim.:)

orkidem
sen bize kustunmu ya hic haftasonu gelmemissin
kizlar siz niye hafta sonu gelmiyorsunuz elifnaz hanim soyle bakiym

valla beni mazur gor bu hafta sonu benim evde temizlik telasi vardi...camasir, ev temizligi, alis-veris derken pazar gunu ipin ucunu ancak yakaladim...:bbo:

off yaaa...ne desem bilmiyorum vallahi...icimden hala inanma daha belli olmaz kesin erkektir demek geliyor ama bir tarafta doktorun lafi bir tarafta benimki. inan bana, yani cok samimi olarak soyluyorum ben seni hep erkek bebek annesi olacakmis gibi hayal ediyorum…neden bilmem…yani doktorda herhalde “ben yanlis tahmin yapiyorum” diyecek hali yok..herhalde yani adam reklamini yapmak icin erken tahminlerde bile dogru oldugunu soyleyecek…

sen moralini simdiden bozma ne olur…bir daha ki ultrason’a kadar hic degilse hala oglun olacagina inan…bir dahakinde daha kesin belli olur belki…hem kesinlesince cinsiyeti ne olursa olsun kendini rahat hissedersin, eminim buna…boyle acaba oylemi boylemi diye dusunmek daha cok yoruyor adami…

elifnazcim eger cin takvimine bakicaksan kiz diyor canim ben bakmistim yorumcuda atiyor zaten

evet ona bakmak icin sormustum. safsata ama yine de bir bakayim dedim...35yas-23Mart erkek gosteriyor ama...oyle inan yaa lutfen...bir dahaki randevun ne zaman?/

arkadaşlar herkese selam.nasılsınız.ben berbat durumdayım.uykusuzum.geceleri uyuyamıyorumsenağlama...sanırım bebek doğduktan sonrea uyutmayacağı içi,n şimdiden beni hazırlıyor..
sıcak offf.şu son ayımıda atlatsaydım kızlar....
aregondan haberi olan varmı ya..gülnisacım üçlü testtede cinsiyetini öğrenemeyen bir tanıdığımız var.dr.belli değil demiş.hemşirede kızdır.dr kızlara 7. aya kadar belli değil diyo demiş:çok üzgünüm:...
off ya şu belli değil işi canımı çok sıkmya başladı..

mimozacim belli olmadigindan degilde ozellikle soylemiyordur
benim drda oyle burda kurtaj 14 cu haftaya kadar serbest oldugundan soylemiyorlar
tabi bazi durumlarda yanilma olabilir ama o ayri
neyse artik denedim olmadi daha erken zamanla alisicam

yok canım sakın öle kendini erkenden üzme.ben senin bebeğinin erkek olduğuna çok inanıyorum.inşallah öle olacak...ve sende aynen şöyle yazacaksın.:dance:kızlar allahıma şükür olsun emir bebeğim geliyor:dance:

hele son iki haftaya girde sen o zaman gor zorluklari.. hani insan normal zamanda dogumdan korkar ya (tabii kolay degil icinden bir canli cikariyorlar), hamileligin sok iki haftasinda Allah'im demistim ne olur bitsin artik, bir an once dogsun su bebek...

mimozacim belli olmadigindan degilde ozellikle soylemiyordur
benim drda oyle burda kurtaj 14 cu haftaya kadar serbest oldugundan soylemiyorlar
tabi bazi durumlarda yanilma olabilir ama o ayri
neyse artik denedim olmadi daha erken zamanla alisicam

neyse de sen daha simdiden alismaya calisma o fikre. bekle bakalim bi hersey kesinlessin. yani o kadar inaniyorum ki senin oglun olacagina ilginc bir sey yani...eee herseyi de denk getirdin o da ustunun tuzu biberi...
senin doktor biliyordu degilmi senin erkek bebek icin ugrastigini? mendebur herif sanki kesinlesene kadar cenesini tutsa ne olurdu?/ madem emin degilsin hic yorum yama demi ama...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…