Süper annelersiniz

arkadaşlar müjde vereyim ben hamileyiiiiimmmmmmm ama daha kimsenin haberi yok ilk sizlere söylüyorum kese görüldükten sonra aileme açıklayacağım çok garip oldum ya.....

seni ilk ben tebrik edeyimŞeniz o zaman gözünaydın allah tamamına erdirsin ...kaçıncı bebiş olcak peki

cok zor olur canım bilirim:roflol:benmkide yapar ama asla inanmaz.bu gecede horladı bende arkadan bi dirsek koydum yeteeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrr diye sustu hemen.ama 5 dakka sonra bidaha horladı.bende o horladıkkca dirsekledim.bence sende dirsekle.hem acıyoo ama uyudukları için anlamıyorlar böylece bende sinirimi alıyorum valla:roflol::roflol::roflol::teytey:

canim gozun aydin insallah rahat bir hamilelik geciririsin
ben daha ileriki donemde dusunuyorsun sanmistim sasirdim
hayirlisi olsun canim
denedigin bie sey varmi yoksa oylesinemi hamile kaldin yum gunune dikkat ettinmi ?
ya bu aslında çok tesadüfi oldu 14. gün bir defa korunmasız birliktelik oldu ondada hamile kalmışım ben hemen olmaz sanıyordum şaşırdım açıkçası oda eşimden kaynaklandı ben korundu zannetmiştim neyse hayırlısı gülnisacım inşallah bu hamileliğim rahat geçer kızımda çok zordu bulantım çok fazlaydı şimdi daha bulantım yok ama çok uyukluyorum kızımda hiç uyuklamamıştım bu biraz farklı anlayacağın tekrar teşekkürler cnm:dance:

hayirli olsun canim baby nurse.ay ne güzel.Allah tamamini erdirsin canim.insAllah bir oglusdur.ama senin icin önemli degil gibisin??benim 2 kizim var valla iyi geciyor Allaha bin sükür,ama bir oglus istiyorum Allahim

hayirli olsun canim baby nurse.ay ne güzel.Allah tamamini erdirsin canim.insAllah bir oglusdur.ama senin icin önemli degil gibisin??benim 2 kizim var valla iyi geciyor Allaha bin sükür,ama bir oglus istiyorum Allahim
gerçekten kız erkek şuan için farketmiyor arkadaşım sağlıklı olsunda ben halen şoktayım allahım inşallah sanada bir oğliş verir

canim henuz belirtilerin icin erken degilmi kac haftalik hamilesin ?
gülnisacım benim vücudum çok hassas hemen belirti verir kızıma hamileyken adetime 4 gün vardı çok bulantım oldu ona dayanarak test yapmıştım idrarada çıkmıştı bundada öyle hemen hissederim ben şuan 4+2 olması gerekiyor progesteron salgılanmasından herhealde uyku hali ben normalde çok az uyuyorum çünkü

arkadaşlar müjde vereyim ben hamileyiiiiimmmmmmm ama daha kimsenin haberi yok ilk sizlere söylüyorum kese görüldükten sonra aileme açıklayacağım çok garip oldum ya.....

cok tebrik ederim canim...supriz bir hamilelik diye tahmin ediyorum. insallah hayirlisisyla saglikla kucagina almak nasib eder Allah...

Arkadaşım tebriklerrrr çok sevindimmmmm
elifnaza kardeş geliyor deseneeee
annesii nezaman büyüdüde bide abla olacakkkkk
iyi yaptın ya arka arkaya büyürlerrrrr

Benim eşimde bazen horlar ama ben hemen uyandırırımmm sesde uyuyamıyorum kesinlikleeeee

Bir kızın var inşallah buda oğlandır canımmmm
en azındannn 2 cinsiyetinde sevgisini tatmış olursunnnn
ya bayılıyorum ya böyle 1 seferdeee hamile kalanlaraaaaa
inşallah bende niyetlendiğimdeeee aylarca sürmezzz
hamile kalma çabalarımmm
çünkü ben çok ara vermiş oluyorummm

Ya kızlar ya sizleri böyle okudukça bende hamile kalmak istiyorummmmm
fazla canımı çektirmeyin yaaaa
benim daha çok varr
ben doğurana kada sizinkiler kocaman olur

canım benim valla bende şoktayım elifnaz da biliyorsun aylarca uğraşmıştım bu bir seferde oldu bende hayret ettim bunun vakti bu zamanmış biraz zor olacak ikiside küçük olacak ama olsun ara vermiş olman birşeyi değiştirmez korkma böyle bir yanım çok seviniyor ama bir yanım çok üzgün biliyorsun eltim tüp bebek yaptı ve 6 haftalıkken düştü ona çok üzülmüştüm zaten şimdi bu hemen üstüne geldi daha o düşük yapalı 10 gün oldu etkilenecek biliyorum ama bende artık oda hamile diye rahattım ne bileyim sonunun böyle olacağını bilseydim ikinci denemesine kadar ertelerdim kısmet işte hayatım ya bende olsam onun yerine koyuyorum kendimi etkilenirdim ama elimden birşey gelmiyor

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Son düzenleme:
baby nurse tebrikler canım.allah sonuna kadar sağlıkla gitmeni nasip etsin.bebeğin nekadarlıktıki erken oldu diyosun.aslında arayı fazla açmamak en iyisi.bende kızım doğsun inşallah iki yaşına kadar beklerim.tabi allah nasip ederse...................gamyoncuiremsu

canım baby nurse hemşiree çalıştığı için erken oldu diyor ama büyüdüklerinde rahatlamışş olacakkkk
kızı var ve 2 yaşında

gülnisa ovulasyon tarihini değiştirmek diyodum canım. hanitakvime uymak için yumurtlama gününü denk getiriyoz ya o günlere işte o....

herkes kaderini yasiyor canim yaa...tabii ki zor bir durum eltin icin Allah kimsenin basina vermesin ama insallah oda anlayisla karsilar seni...
benim de oglum boyle bir kere denemeyle olmustu.. plansiz bir kere denemeyle olanlar genelde erkek oluyormus...hayirlisi olsun...
senin kizinin adi Elif Naz'mi???hem benim hem de insallah ileride dogacak kizimin adasi o zaman...jeyyar

ee nerdesinizz kizlar topik bos kalmisss
bu arada ben asiri tatli yiyomm canim fena halde pasta cikolata istiyoooooo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…