Süper annelersiniz

bizde diyoruzdaa bu akilli illa kizim olacak diyoooo:mymeka:

neymis efemkizina arabalar alicakmisssgamyoncuiremsu

sen gett ogluna all o gamyonu arabayii
kiz miz yok sanaa
yeter dunyadaki butun kizlari sen mi doguracann
accikta bize birakk :çok üzgünüm:

normalde 30 günde bir olurum.28 mayısta adet olmuştum yani 28 haziranda olmalıydım ama olmadım 6 gün geçti.ama eğilince bile karnımdaymış gibi.testlerde negatifffffffffff

evde sen değildeee sağlık merkezinde baktırsan kanda canım daha emin olurdun inşallah hamilesindir

çok teşekkür ederim canım
sizlerinde ggeçmiş kandili kutlu olsun

Gülnisa kapak sanırım ; göbeğin içeri gitmesiyle oluşuyor.
EEEE zaten göbek deliği için 2 hareket var değil mi ya içine gider ve kapat oluşur izlenimi verir ya da dışına tümden çıkar.....

Ya bak sana hep emir bebek eklemek geliyor içimden

aa evet herkesin kapali gozukuyoo
kizlar bizim internet sorunlu heran beni disari atabilirrr
serdalcimmsagol bitanemm
seninnde kandilin mubarek olsun
bu arada dun hepinizz iciin dua etiimm
allah kabulleder insallahhh
allahim dedim oglu olmayuana ogul kizi olmayana kiz evlat nasipeyledediim
iyi demismiyimmm

dövme işlerini sen bana yaptır ben döverim o doktoruÇok üzgünüm çoook:mymeka::teselli:

oy yerim ben gamyon süren çocuğu
baksana ne harika sürüyor bide
gamyoncuiremsu

bu kamyon süren bebeğin üzerini tıkladığında saten gamyoncu iremsu yazıyorrr
yani orda bile kız çocuğu ismi yazıyorr ya ne diyeyimgamyoncuiremsu

Ağzına sağlık Orkidemmmm;
Allahı'm inşallah her dileyene nasip etsinnnnn...
Yarabbim bize nasip et övünenlerden olmayacağız inşallah...:teselli:

kızlar bugün 7.günümdü.ama malesef adet oldum cok moralim bozuldu.bu ayki takvim günüm yumurtlamayada gelmiyooooo.neyapsamki.çok kötüyümmmm

gulnisammmm oyleinsanlara allah tabiiki verir ama nasil evletlar verir ancak onu allah bilirr
sen hiic o guezel kafani yormaa
ben tekrar diyorum kizlar bu mubarek gunler hurmetinee eger hayirlisi olacaksa erkek evlat versin bana rabbim olmayacakasa hic vermesinnn
herseyden once anasina babasina hayirlisini nasip eylesinn

cnmm dunn asiri yagdii buraya simdi gune s var amam kara bulutlar geliyor sanirimm bu tarafa kayacak yagmurr

Sana katılıyorum Ablacım ;
kendileri yapmış gibi konuşuyorlar Allah vermiş demiyorlar ama Orkidemin dediği gibi BUNUN SONU ÖNEMLİ Kuran'dada yazıyor asla evlatlarınızla böbürlenmeyin diye...
İşte ben bu acıdan inanıyorum hepimizin dileği olacak diye Allah Sabahtan akşama kadar kullarının kalbini yoklarmış Kalbini bozma deyişim de bundan hep.Ben inanıyorum ablacım emire bebeğe kalbini bozma....

canım benim göbek deliğim kapalı:sm_confused:.buda uymuyor.hehee
yani dışarı fırlamadı.üstelik son ayım.

kızlar bugün 7.günümdü.ama malesef adet oldum cok moralim bozuldu.bu ayki takvim günüm yumurtlamayada gelmiyooooo.neyapsamki.çok kötüyümmmm

canım ya üzülme.ben gebe kalmadan öncede bu düzensizlik oluyodu bende.dr 10 günü aşmadıkça arada olur böle sarkmalar demişti.sıcak havalar stres falan...
bide bu tür gecikmeler rahimi gebeliğe hazırlar diye duymuştum...
takvim günün sarkmasına üzüldüm.inşallah bi çaresini bulursun.ama takvim işini biraz askıya almakta fayda var.en azından oğluşlarımızın haberi kesinleşene kadar..(inşallah)

kızlar iki gündür bakamıyodum herkesin morali bozuk gibi.....şu anda bende size katılacam.dün dr a gittim bana böyle giderse sebebi belli olmayan infertiliteye(kısırlık) doğru gidermişim .ya yapmayın daha bir kez denedim sonuçta dedim .stress yapıyormuşum o yüzdenmişklava:.aman be dedim başlarım ovulasyon gününede takviminede serbest atış yapacam bende gör bak nasıl hamile kalınıyormuş doktor.:tomato:şaka bi yana canım çok sıkıldı yaw.....:a015:

Ağzına sağlık Orkidemmmm;
Allahı'm inşallah her dileyene nasip etsinnnnn...
Yarabbim bize nasip et övünenlerden olmayacağız inşallah...:teselli:

Aallah Allah...insan cocugunun yaptigi guzel`seylerle ovunur yaw...cinsiyetiyle ovunulurmu hic???/
hic karsilasmadim oyle insanlarla ...Allah karsilastirmasin...vallahi ben tutamam kendimi patlayiveririm yani...

yok daha neler... biz burda aylardir deniyorus da olmuyor genede kisirlik teshisi koymadik kendimize yaw...densiz...ay sinir oldum yine durup duruken...
yok anam yok...sen gonlunu ferah tut denemeye devam...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…