Süper annelersiniz

mimoza cim bu kac haftalik bebekler ya cok sasirdim yani

mimoza cikti galiba canim.

kizinki mesala 6 ile 17. haftalar arasinda pipi gibi cikintili. 20.haftada artik normal kiz cinsal organi seklini almaya baslamis...ne kadar ilginc degil mi...yani hem Aregon hem de senin icin 15. haftada tahmin pek saglikli degil derim ben yine de.

tatlim ne desem bilemiyorum ki. normal adetin kac gunde bir oluyordu, kac gun geciktin bu ay...yani belirtiler hamilelik belirtisi gibi ama test negatif cikmis. sabah ilk idrarlami yaptin testi??

normalde 30 günde bir olurum.28 mayısta adet olmuştum yani 28 haziranda olmalıydım ama olmadım 6 gün geçti.ama eğilince bile karnımdaymış gibi.testlerde negatifffffffffff

canim inanki bir daha dra gitmek istemiyorum
ilk duydugumda cok umitliydimya sasirdim
boguldum sanki
sonra bir guzel agladim agladim
ayrintili ultrasona cesaretim yok girmeye
zaten agustosta kesin belli olur

tahmin edebiliyorum sok oldugunu....insallah erkektir, hayallerin yok olmaz insallah...inan o kadar cok istiyorum ki senin oglum olacakmis diye mujdeyi verdigini anlatamam.. insallah Allah'im o gunleri de gosterir bize...

normalde 30 günde bir olurum.28 mayısta adet olmuştum yani 28 haziranda olmalıydım ama olmadım 6 gün geçti.ama eğilince bile karnımdaymış gibi.testlerde negatifffffffffff

peki ne zaman yumurtladin onu biliyormusun??/o uzayan akinti ne zaman geldi...yumurtladiktan sonra en gec 17gun sonra adet olmazsan kesin hamilesin diyebiliriz herhalde.

canlarim maalesef gitmem lazim.. oglanin uykusu geldi ve huzursuzluk yapiyor. biraz onunla ilgileneyim daha sonra yine gelirim.. eger burada olursaniz laflariz yine...cok opuyorum hepinizi...ALLAH'im insallah hepinizin dualarini kabul eder bu guzel gecede...

http://www.baby2see.com/gender/external_genitals.html
bakın şimdi kızlar

Angle of the dangle yazan yerdeki iki ultrason resmine bakın
male gender yazan yer 11 haftalık erkek
female gender yazan yerdeki ise 11 haftalık kız
yanlarındaki küçük kısımlardaki yerlerde 12 haftalık halleri.dikkat ederseniz birindeki çıkıntı dik biri daha yatay.işte dik olan erkek yatay olan kız fetus.yani genital tuberkul denilen kısım bu.bu kısımın duruşuna göre erken dönemde tecrubeli gözler tahmin yapabiliyormuş.yoksa görüldüğü üzere ayırmak imkansız.onuda açısından bakmak net görmek falan lazım.yani her dr.ondan dolayı hemen kız yada erkek diyemiyor.

gunaydin kizlar
bu saatte site bos
serdalcim 3 gundur yoksun nerdesin
iste oldugun icin belki ugrarsin
hasta olmada canim

Canım Gülnisa ablam işteyim ve iş yoğunluğundan giremedim kaç gündür.
Geçmiş kandiliniz mübarek olsun hepinizin Gülnisa,Orkidem ,Aregon,Mimoza,Özlembay,Elifnaz,Kardelensima,Browni.....

Gülnisa Ablam ;
seni çok iyi anlıyorum ya ama Lüften kalbini ferah tut Rabbim nasip edecek buna inan Bak Canım Mimozam ne güzel bir site bulmuş hakkatten aynı gibi görünüyor.
Bulantılarınız nasıl hamişler??????

Dün kandili iyi değerlendiremedim , tansiyonum çıkmıştı baş dönmesinden duramadım .....

Kardelensimaaaaaa;;;;
Canım Hamiş olabilirsin bir arkadaşın arkadaşı adet olamamış idrar testi almış kaç dafa ama çıkmamış
en son doktora gitmiş ve 2,5 aylık hamile olduğunu söylemiş doktor.
İlginç ama oluyor işte hadi hemen doktora canım..

Nurayyyyyyy nasılsın canım;
hiç buraya uğramıyon...

Nerdesiniz Annecikler??????

Kızlar geçenlerde yazmıştım size ama cevap gelmedi ,yeniden yazıyorum
Halk arasında bir kocakarı tahmini varmış ;
Tabiki göbeği büyüyenler için;
Şayet böbek deliğiniz dışa doğru çıkmışsa kız,
Göbek deliğinizin üstünde kapat varsa erkek oluyormuş bebek..
Mimozam senin göbek deliğin nasıl canım hadi bir bak da yaz.....

hosgeldin serdalcimmm
benim gobekdeligim zaten cukurdaa buyusede cikacagini sanmam yada buydudukce kapniyomu neee
budamikocakarilafii yok anam ben inanmiycamm
yoksa kafayi yirimm

canim sagol moral veriyorsun ama
malesef bu dr yanilmiyor ya cok bilgili
bebegin pozisyonuda uygundu
pipi olsa gorurdu arsiz bacaklar o bicim acikti ya
hem dr soylemedi ben israr ettim nedir diye
yani hayallerim suya dustusenağlama

Gülnisacım yaaa senin oğlun olacak inşallah canım ne bilim ben öyle hissediyorum
keşke doktora okadar ısrar etmeseydinnn,belki bukadar üzülmezdinnn,doktor sen çok sorduğun içinde öyle demiş olabilir belkiii
çünkü kız çocukları daha geç belli oluyorrr nasıl 12 haftalıkken anlayabildikiiii
baby nurseye sor bakalımm 12 haftalıkken cinsiyet anlaşılırmıkii ya

Elifcim sen kaç yaşındasın

kanda kesin çıkarr yada doktorda muayene ol canım

Son düzenleme:
gunaydin gulnisam ozelmesaj sistemin neden kapalii
bugun misafirlerim var cnmm onlar icin temizlik yaptimm birazdanda disari cikicamm iste
ama zorla kalktimm

ay canim insallah benim drda yanilmistir ne diyim ya
ama eger bu dr yanilmissa insallah oglum olursa ona bir hediye alicam valla yanildigi icin
gülnisa al kz gerçekten
ne güzel olurrduu
okuyunca yazını güldüm,inşallah rrabbim herkese gönlündekini versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…