Süper annelersiniz

Canlarımm,

Günaydın biraz gec oldu ama hastanedeydim yeni geldim.Dun dr a gitmiştim hersey gayet iyi cıktı tahliller vardı ac karnına yaptırılcak bu sabah gidip onları verdim.Aregeonum gülnisam heycanla tekrar dr a gitceniz gunu bekliycem ne zaman gidersiniz.Orkidem kız sen naptın ne zaman gıtcen baktırmaya.Nurayında yakında belli olur.Ben 14 agustosta gitcem bakalım belli olur belki.

merhaba canim, sende hosgeldin aramiza. allah bagislasin ne guzel iki kizin var. kac yasindalar?

canimsin, bende sizleri cok cok ozledim. tatil iyi gecti ama yoruldum yaaa, guya tatile gittik. sicaklar adamda tatil zevki birakmiyor vallahi. ama oglum cok eglendi o da bana yeter.
bence sen hala oglan dusunceni degistirme gulum yaa. dedim ya ben neredeyse 5. ayin sonundaydim bana doktor kiz dediginde. sonra detayli ultrsonda erkek cikinca cok sasirmistim zaten.

yaa nerelerdsiniz yine???/ geliyorum kimse yok...bizim su telepati isi uzerinde calismamiz gerekiyor galiba biraz :))

yelicimm alinmedin dimi tatlimm
bizde oyle oncelik anasina babasina hayirli saglikli evlatlarr
biraz gulelim dediikkk
bende dahil olmak uzere herkes erkek bebek diye geliyoda ondan dedimm
kizlar dr a gittikk
bana eko yapin parasi neyse verecem dedimm
korolasilar olmaz dedii neymis doluymuss merkezde bi adrezs verdi oaraya gidicez bakalimm
ozlemcimm benimkide sendenn bi gun oncee yani 13 agustostaa
kizlar buarada bisey diycem ben ikili testide yaptirmadim ucluyude yaptirmiycammm
siz yaptirdinizmi ilk bebelere
birde tr yede ne kadar bu test fiyatlarii
benden tek test icin 150 euro istedilerr
ya fiiyat onemmli degilde
ultrasonda ense kalinligi normal ciktii gerek gormedimm

kizlar nerdesin ama yaaa
valla simdi cikicamm evleri toparlayimm banyo yapip namaz kuran okuycamm yani giremem ama siz yoksunuzz yaaa

hosgeldin gulnisacimm elif gitti herhalde
bende yeni geldim basim cok fena agriyorr gecmedi dunden beri zaten yiyip icmiyorumm karnim oldu sifir bedenn
offf yaaa cok dedim ben bebegimi bir ay boyunca goremeyeckmliyim diyee
ama saglikli olsundaa artikk kendimi boyle teselli ediyorumm

ayyy butun kizlar toplanmis....ne guzel...orkidem hic kiyamiyorum tatlim sana yaa...yani ne kadar zaman oldu gecmedi su bulantilar, istahsizliklar...gecen sen demissin ya benim karnim ne zman belli olacak diye, benimki de cok gec belli olmustu biliyormusun. kimse anlamiyordu hamile oldugumu, milletin karni kocaman ben yaklasik 4 ay falan hem hamilelik oncesi kiyafetlerimi giymistim.

cok sagolun canlarimm yaa
iyiki varsinizz gulnisaamm ah bi yiyebilsemm varsa birbardak meyve suyu iciyom zehir oluyor bana benim istahh taaaa aksama dogru aciliyorr
elifnazcim senn iliki uclu test yaptirmismiydiin
ya dr bana sordubende istemiyom dedim iyi mi yaptim kotumu bilmiyorumm
birde uclu test kacinci haftalarda yapiliyorr

cok sagolun canlarimm yaa
iyiki varsinizz gulnisaamm ah bi yiyebilsemm varsa birbardak meyve suyu iciyom zehir oluyor bana benim istahh taaaa aksama dogru aciliyorr
elifnazcim senn iliki uclu test yaptirmismiydiin
ya dr bana sordubende istemiyom dedim iyi mi yaptim kotumu bilmiyorumm
birde uclu test kacinci haftalarda yapiliyorr

gulnisaciml dr bisey demedi sayi falan tmm normal dedii
ama gecti be cnm keske yaptirsamiydimm
iste bana demek ucluyu sordu bizde istemiyoz dedik yaaaa
offff

orkidem sadece ense kalınlığı değilki ikili test.ense kalınlığı ve kan sonuçların birlikte değerlendiriliyor.ve sana tahmini bi istatistik veriyorlar.benimkininde ense kalınlığı normaldi.ama yaptırdım.inşallah sağlıkla doğar bebeğim.ama ikili testin güvenilirliği üçlü teste göre %90 daha doğruymuş.benim ikiliyi gördü üçlüyü istemedi...zaten senin zamanın geçti galiba gülüm..hayırlısı..
ha bu arada ben sigortamla verdim. 120 falan...
gerçek fiyatını bilmiyorum...

uff kizlar yaa icime kurt dusurdunuzz napcam simdii
tekrar gitsemmi acabaa
bilemem o an agzimdan istemiyorum ciktii yaaa

kizlarr mujdeeeee
bi yer buldum nettenn dr da kartini vermistii
nette bilmem echo 3dd sonra foto cd 10 minut(dk)
toplam 3.95 euro yaziyorduu
randevuyla ama
yanlis anlamdiysam aksam esime sorayimm en erken randevu sali gunuu
yanii eger bu fiyatlar dogruysaa sali gunu buyukkkkkkkkkkkk
gunnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…