Süper annelersiniz

canım heralde seni en iyi anlayan bizleriz , ama ne yalan söyleyeyim, benim son bir aydır içime hep kız doğuyor, doktor son tahminde rkeğe benzetse de ben inanmıyorum, bilemiyorum neden böyle hissediyorum, ama üzülmüyorumda sanırım içine kapanıklık dönemini atlattım biraz, arkadaşlar bana misaade yarına yükseltme sınavları var, gidip bir kaç soru hazırlayayım, sevgiler...

hosgeldinn canimmm
kiz zaten bu sag sol olayii ilkk iki ay icin gecerli sonra bebek buyuyor yaa heryere kayiyorr
birde ilk haftalarda sag sola giren kramplarla ilgiliymiiss

gulnisa cnm benim bi akrabaa fransada odailki kiz oldu
ikincide kiz olduu
ucuncuyu yappti erkek olsun diyee oda erkek olduu tesaduff haa
sonra dorduncuyu yaptii ikinci oglan olsun diye kizi olduu
helal vala ama o iki buyuk kizi oyle guzelki anlatamamm dunyalar guzeli biri 16 biri 15 yasinda ama
bir icim su maasallah

Annelerin sözü her zaman dinlenir, sonra taş olursun taş sırnaşık şey, hazır bir sürü de bilgi öğrenmişiz , değerlendirmek lazım bu bilgileri, iki üç çocukla bitmez bu bilgiler:roflol:

aregon sen annemin aradığı evlat tipisin seni tanısa çok severdi benim de kulağımdan çeker seni örnek gösterirdi .şaka bi yana haklı biraz .bir sene olacak karar verdiğimden beridaha ortada yumurta var ama bebek yok:tomato:

gulnisacimm biz coook istedigimiz icin hep kiz olacakmis gibi geliyor degilmii
mesela 10 tanede ogursan onuda kiz olacak gibi geliyor insana
ama bu bir kuruntu sadecee
allahin izniyle oglun olacak insallah cnm sikma canini
bir tane kadinin tam her defasinda kiz olsun diye bestane cocuk yapmis beside erkek
oda iyi degil yaa dusunn evin nesesi eksin hepsi erkek her eve bir kiz sart
tabii bir oglandaa

kızlar doğurun ben bakacam kızlarınıza erkek olana dek yılmak yoklaelaelaelaelaeyav çok şekersiniz iyiki varsınız .....annelerimiz iyiki varlar ama ben bu konuyu keşkem ona açmasaydım dakka başı arayıp soruyor anacığım baygeldi....ona yeni bir gündem yaratmam lazımKötü Kazen

tabii ya onune bir cilekli pasta birdee cikolatali pasta koysalar secim yapabilirmisin belki evet
ama aklinda digeride kalacakk
aa onun tadi nasildi diye bir gun onuda yemek isteyeceksin aynenn oylee
rabbim tum isteyen kullarina versin insallah
ayy benzetmeye bak beeeaaaa

ayy kiz sende cok hossun vallasırnaşık şey
niye dedinki annene yahuu valla ben desem beni gebertir
keske yanimda olsada dovseesenağlama
ama olsun sozleriyle bicaklarr:roflol:
ayyy yaa bi olsa tum dileyenlerinn ay nasil sevinecem haa:sm_cool:

iyi geceler gulnisacimm
benimde net yeni geldi yaa esimde bana ver bana ver diyip duruyoo :mymeka:

iyi geceler tontişler güzel kafalarınızı fazla yormayın üzülmeyin inşallah olacak ben ümitliyim herşeye rağmen....Şeniz

gülnisa gerçekten bebeğini hissedebilmen için çok erken yapılan tüm araştırmalar en erken 15 hafta diyor onun dışında maalesef gaz hareketleri hissedilen erkek kız bebek arasındada anne karnındada duruş ve oturuş farkı da yok göğüs uçlarıda zaten beta hcg nin kanda yükselmesiyle büyüyüp koyulaşmaya başlar anlayacağın bunlar boş arkadaşım allah inşallah senin gönlüne göre verirde bu çabaların boşa çıkmaz

merhaba canlar kizlar bizim nette sorun var heran gidebilirimm
bende tam gecti derken geri geldi kizlar dun gece cook hastalandim tansiyon dibe vurdu kusmaktan kan geldi bogazlarimdan normal mi acabaa
endiselenir oldum yaa
geçmiş olsun orkidea.s.

merhaba canlar kizlar bizim nette sorun var heran gidebilirimm
bende tam gecti derken geri geldi kizlar dun gece cook hastalandim tansiyon dibe vurdu kusmaktan kan geldi bogazlarimdan normal mi acabaa
endiselenir oldum yaa
bu arada boğazın çok kusma reflexinden dolayı irrite olmuştur ona bağlı kan gelmiştir ama böyle durumlarda eğer aşırı kusman varsa dr a gitmeni tavsiye ederim bu şekilde aşırı 1 gün bile olsa kusup ciddi hayati sorunlar yaşayanlar var tansiyonunun hipotansif olması normal gebeliğin bu aylarında genelde bu çok sık olur tekrar geçmiş olsun arkadaşım

belli olmaz diyorum ya benim kardeşime 9 ay kız dediler doğunca erkek olduğunu anladık bazen böyle şeylerde olabiliyor canım

kızlar selam.kimse varmı.
resim koymaya çalışcam.ordan bakın.sağ sol orta fasulye eğik dik.... karar verin:))))))))))))

Son düzenleme:
valla kızlar avatara yapıştırmaya çalıştım.
aşağı olan kısım kafası.kese göründüğü üzere yamuk.ve bu resim 10 hafta4 günlükken çekilmiş:)))))

aa ben geldim kimseler kalmamis
bugun daha iyiyim kizlar ama istahh sifir
baby nursecim sagol cnm benimm asiri demiyimdee aksamlari yatmadan once uc kere falan kusuyorumm daha dogrusu ogurmekkten kan geliyor bogazlarimdann
mimozamm kizz ben msndeyimm gel hadii cevrim disi olabilirim sen mesaj yazz bakayim pamuk prensesin fotolarina
int gitmesse tabii

gulnisacimm bu site beni surekli disari atiyorr
yanii zorlaa giriyom mesajlarim zor gidiyor yahuu
valla gitcemdee ne zaman :bbo:

sen doğurmaya karar verde canım gel hallederiz bende şimdi yeni hastanaden geldim elif ateşlendide dr. götürdüm geldim geceyi uykusuz geçirdim zaten 2 saat sonra nöbete gideceğim kendine iyi bak

geçmiş olsun canımmmm
aman elifnazı geleyimdeee ısıracam annesiiii
anneannesi ne özlemiştir şimdi onu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…