Süper annelersiniz

günaydın arkadaşlar kan testi yaptırdım bana faks çektiler hamilesin dediler ama kağıtta hamile değil yazıyor anlamadım bana bi yardımı olurmusunuz sonuçları söylesem
HCG-BETA 663.7 MLU/ML 5.3 MLU/ML FOSTMENOPOZ 7.0

Hamilesin cnm beta hcg 663 cıkmıs hamile değil diye yazan şu değerler arası hamile değil yazıyordur.Hadi gözün aydın cnm.Naptın bizim yöntemleri takvim vs denedinmi sen?

canım ben bir kaç ay denedim yöntemleri hamile kalamadım sonra bıraktım ilk ay eğer doğruysa hamileyim doktora daha gitmedim en kısa zaman da gidicek biraz daha beklemek istiyorum çünkü geçen ay 19 da adet oldum

canım ben bir kaç ay denedim yöntemleri hamile kalamadım sonra bıraktım ilk ay eğer doğruysa hamileyim doktora daha gitmedim en kısa zaman da gidicek biraz daha beklemek istiyorum çünkü geçen ay 19 da adet oldum
hayirli olsun canim cok sevindim sende takvimi denk getirebildin mi??

burda senin arkadas bir gün sonra yapmis regl bitiminden birde beyi bu zarf icinde kendini tutcak bosalma olmayacak bittigi gün ilski olcak üst üste canim.valla tutanin tutuyor bir deegl iki degil camin hersey kader diyorum yinede ne yapayim

GÜLNİSAM ORKİDEM NİRDESİNİZ KIZLARR!!!!.YİNEMİ BULANTILARINIZ TUTTU.SİZ OLMAYINCA EKSİKLİK OLDU İÇİMDE GELİN ÇABUK.....YENİ KATILAN ARKADAŞLAR HOŞGELDİNİZ BU ARADAa.s.

merhaba cnm biraz rahatsizimdaa
yaaa kizlarr bakinbir kez daha diyorumm
benim takvime inanmayinn
ennn riskli is yapan benim aranizdaa ne diyim olmadi iste vardir allahinda bir bildigii
yani takvim gunumde olmadi demek istiyorumm
insallah sizlerin olur ne diyimm kendimi fazlada kaptirmiycam artikk

kizlar ben geldimm
fionacim nasilsin
sorma ben butun gun arkadasima gitmistim o yuzden giremedim sabah ciktim evden ancak geldim

Aman arkadaşım iyi olda.İnsan alışınca yokluğunda bişey mi oldu diye düşünüyor.Serdal yok ne zamandır.Mide bulantılarımı arttı acaba?

gulnisam fionacim nasilsiniz sekerlerrr
kizlar sanirim bende dayanamiycamm
15 haftalik olunca parayi basip ogrenecemm
yoksa uykularimkaciyorr
dua edin benim icin ne olurr

evet canim ya dunde serdal hic gelmedi
insallah iyidir yoksa hafta arasi gelirdi o
canim sende tatile girdin dimi
okullar orda kapandi galiba

Evet canım okullar tatil oldu artık öğrenci gelmiyor ama biz öğretmenler 1 temmuza kadar seminer çalışmaları nedeniyle okula gidiyoruzYani tam manasıyla tatile 1 temmuzda gireceğiz.

gulnisam fionacim nasilsiniz sekerlerrr
kizlar sanirim bende dayanamiycamm
15 haftalik olunca parayi basip ogrenecemm
yoksa uykularimkaciyorr
dua edin benim icin ne olurr

Bence de canım ya insan bekleyemez meraktan dokuz doğurur.Daha garanti olması açısından 16.hafta git bence.Bir de seninle aynı dönem hamişler öğrenmeye başlayınca senin merakın daha da artar gibime geliyor.

selam kizlar ya bizde sizin kadar meraklaniyoruz bebesiler ne olcak diye,sizin haliyle uykunuz kaciyordur orkidem insallah canim oglusun olsun ama ilk bebek bunda tutmazsa birdakine olurmoralini bozma canim herseyin basi saglikli olmasi,ama diyer arkadaslar var iki kizi olanlar onlar icin daha önemli ücüncünün erkek olmasi dimi.insallah hepinizde muradiniza erersiniz canlar

evet kizlar

coook haklisiniz
gulnisa ablam ben senin yuklerini alirim merak etmee iki hafta sonra size haberler getiririmm

fionacimm valla aralik anneleri benle ayni olanlar hep ogrendi benimle ayni olablarin hepiciginin ogluslari olacakk hayirlisi artik
feyza ablacimm
cok dogru demissin allah once iki kizi olanlara erkek
iki oglu olanlara kiz nasip etsin insallahh
ya birde sana bisey sorucam ben ruyamda hep yumurta goruyorum bu neye isaret erkek bebek evlada diyor amaa ki bende oyle yordum ama
ne biliyim yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…