Süper annelersiniz

Ya kızlar bende hiç mide bulantısı olmadı.Midemde tuhaflıklar oluyor ama tam anlamıyla bulanma değil.Daha bir kez bile öğürmedim.Sadece kasılarım ve belim ağrıyo.Birde uykum geliyor.

günaydin canlarim.gülnisa özlem ve diger arkadaslar sizin icin cok seviniyorum valla.insAllah Allah hayirlisinla gönlünüzdekini verir.gülnisa arkadasinda ögrenmis bak oda süt ürünleri yemezmis demek.bende cok yerdim valla.özlem iyi valla koltuk falan almissin hayirli olsun gülle gülle kulan canim.civcivim kizinin dogum gününü simdiden kutluyorum.nice nice yillara öptüm

Saol cnm,

Valla aldık girdik borcun altına ama değer çalışıyorum şimdi dogum yapıp işten cıkınca rahat rahat oturcam evimde.

nasil olayimm hayatimmm
gayettt mutluyummmmmm rabbime simdi dualar ettim yalvardim yakardimmm bizim dualarimiz bosa cikarma allahim diyee
kizim olursada sevincten ucacagimmm adi bile hzir kizimin prensesimin dunyalar guzeli melegimin adi elif olacakkkkkkkk
oglumub bitanecik yakisiklimin adida efe olacakkkkk
keske ikiz olsaydii
modlara bildirdim kizlar bi caresine bakarlar umarumm
takmayin kafaniza boyle camurlar sicrayabilir topigimize ama azimle gucle dualarla allah yoluyla devammmmm
yilmak yokkkkkk

kizlar ya birsey sorucam
hamileyken sac boyanirmi
bu aylarda zararli diye duydum bilginiz varmi bu konuda
kac zamandir boyamak istiyorum ama birsey olur diye korkuyorum

nisacım bence sakın boyama.bak benimde dip boyam geldi hatta çok iğrenç vaziyetteyim ama yapmıyorum çünkü muhakkak zararı oluyomuş.hele bi doğum yapayım komple bakıma gircem.

gülnisacım ben kızıma hamile olduğumu bilmeden boyatmıştım kızımın kolunda bir doğum lekesi var ve bilmiyorum neden olduğunu bitkisel boyalarla boyatan hemşireler var bizim burada ama yinede doktora danışmanda fayda var.
özlemcim kim o yazdığın kişi cevap yazmayın diye uyarıda bulunmuşsun.
orkide kız valla bende efe koycam oğlum olursa adını.seniki büyük efe olucak benimki küçük allah nasip ederse.valla başka isim bul deme sakın hayatta değiştirmem ona göre...gülnisada emir koycak herhalde ne bu ya sanki 3 ü kardeş olucak:)) özlemcim sen ne koycan canım oğlunun adını.

civcivim canim valla ben hamis degilim ama ben de oglum olursa ege düsünüyordum ne güzel hekez efe emir ege le gidiyor Allahim insAllah olurda ilerde bulusurur beraber hikayemiz olur.:teytey:

orkidem özlem sizin oglusunuzun ne olucak ismi hadi sizinde e harflen olsun.saka saka.siz bilirsiniz canlarim?

orkidem özlem sizin oglusunuzun ne olucak ismi hadi sizinde e harflen olsun.saka saka.siz bilirsiniz canlarim?

Canım,

Benim kız karar vermişti kız olursa Ela erkek olursa Arda.
Ya ben size ne demeyi unuttum cuma günü tam işten cıkıcam tuvalete gittim hafif kan ama kırmızı gecen sefer kahverengiydi.Hemen kostum dr a aglaya aglaya.Neyseki bişey yokmuş dr aktif kanama yok dedi.Bazen böyle lekelenme olabilir dedi.Keseyi gördük.Ama bebeği görmek için daha erken dedi.

cok güzel isimler canim.Allah korusun canim.iyikine gitmissin evet ilk haftalarda olur.ama sen artik kendini yorma ve otur evinde.stress etmemelisin canim.a.s.

burdada aynııı erken söylemiyorlarrr

türkiyedekiler çok şanslııı gülcümmm
aman sağlıklı olsunlardaaa dimi ama

bu yumurtlama gününde kesin bi keramet var diyorum ben ya.sizinkilerde tutacak öyle hissdiyorum.
arkadaşlarr ben polonyaya ilk geldiğimde arkadaşın bir oğlu vardıııı,

2nciye hamile kaldııı ve cinsiyetini öğrendiii oda erkektiii

kadına a üzüldümm keçke kız olsaydı dedimmm yok ben üzülmedim dedii çok erkek istiyorduk bunuda dedii

oda yumurtlama zamanında ama sedace 1 defaa korunmadann birliktelikk yaşayarak hamile kalmışşş ozaman daha çok inanmaya başladım bendeee

onun için sende dikkat et bakalımm sadece 1 defada

benim dr haziranın son haftası gel dedi de ben cumaya gidicem...sağ tarafım müthiş ağrıyor bazen....erkekte solda oluyor diyen de var ...üfff:a015:bilmiyom valla herkesin belirtisi farklıdır umarım...

canim insallah hepimizinde tutar
burda hamilelik oncesi kac dr gezdim hepside ayni seyi soylediler yumurtlama gunu yada yumurtlamaya en yakin zaman dediler hep

gül nisascımmm canımm doktorlara sorabilyormusun canımmm erkek bebek istediğiniii

ya ben türkiyedeykennn doktoraa söylemeyee çekiniyorumm sankiii kötüü karşılıyacakmış gibi geliyor doktorlarrrr

sizlerii okudkçaa bende çalışmalara başlamak istiyorumm ama

herkese meraba uzun zamandır siteye girmiyordum hamile olan arkadaşları tebrik ederim sanırım bende hamileyim az önce test yaptım çift çizgiyi gördüm ama yarın kan tahlili yaptırcam inşallah bu ay tutturmuşuzdur hepinizi öpüyorum

Tebrik ederim cnm,

Sen galiba kız istiyodun.Ne yaptın yöntemleri denedinmi?

kızlar bu benim ikinci denemem bilmiyom tuturmı.ama hamileliği nasıl erken ögrenebilirmiyimmmm.cok merak ediyommmm.

Canım ya bu göstergelerin hiçbiri cinsiyet tahmininde etkili değil.Tamamen kadından kadına değişkenlik gösteriyor.Benim komşum hem tavuktan hem kırmızı etten tiksindi,kalçaları çok büyüdü hepimiz kesin kız diyoduk ama oğlu olcak.Sağda yada solda taşıma olayınada inanmıyorum ben hiç mantıklı değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…