Süper annelersiniz

bak canım benim bi arkadaş var senle aynı dün ikili teste girdi oda eşide kendini erkek diye alıştırmışlardı bayağı bi şok yaşadılar dr kız dediğinde senin iyiliğin için diyorum sakın darılma bana Allah eli ayağı düzgün sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin tüm hamile olanlara

Son düzenleme:
yok kizzzz
ne darilmasi deluuuu
maksat saka zatenn kiz zaten benim takvim falan tutmadi yani ben o yuzden cok kaptirmiyorumdaa ama bana bu topige girince bi haller oliyorr
birde yemem icmem ne biliyimm dedigin gibi
once hayirlisini sagliklisini versin allah

canım ya bence hiçde erken değill benim 2 kızımn arasındaa2 yaş varrr ve arka arkaya büyüdülerrrrr
şimdide arkadaş gibilerrr

merhaba canim feyza hsgeldin.neymis o yöntem canim merak etdim??babychoicelan mi hamis kaldi ablan ve 2 erkek yegenin oldu??Allah bagislasin canim Allah annali babali büyütmemize nasip edsin.

yok canım ben adet görür görmez hapa başlıcam başlamazsam 45 gün sonra adet görürüm artık geri çekilmeylede eşim sinir krizi geçiriyor :)) olmuyor yani biraz özgür bırakalım kendimizi 2 ay.sen şanslısın canım bak hemen tuttu senin ki.tr ye gelmiyomusun canım banada misafir olursun.

belli olmaz gülnisa canım ya belki gösterir pipisini emir.sevdirme zaten seninkilere onlar daha çook kız beklerler :))

ballım canım öyle diyorsunda ama insanın içinde bir istek olabilir normal karşılamak lazım tabii ki herkes sağlıklı hayırlı bir evlat ister.dikkat edersen canım dualarımızda sağlıklı diye başlıyoruz.allah herkesin gönlündekini versin sağlıkla ve hayırlısıyla diyelim.

canım belirtilere bakma sen hiç herkeste farklı oluyor.arkadaşımda tavuktan tiksinmişti oğlu oldu.umarım seninde öyle olur.

kasıklarında falan sızlama olmadımı hiç.benimde öyle olmuştu ama sonradan yumurtlamanın geç olduğunu anladım.bi test daha yap hemen bırakma.salgı falan varmı bu arada.

nerdesiniz kızlar uyuyonuzmu ya.akşam neredeyse ağlıcaktım maçı izlerken 2 gol yedik delirdim kız uyuyor bağıramıyorum deli oldum resmen.ama sonraaaa goller peşpeşe gelince tüylerim diken diken oldu çok duygulandım.volkanımda gitti şike vardı resmen maçta hakem gülerek şike yapıyordu.ama ne olursa olsun biz aldık maçı.helal olsun millilerimize.

Günaydın Canlar,

Naptınız bakim haftasonu.Ben kızımı babannenin evine yerleştirdim bütün yazı babanneyle geçiriyorlar.Haftaya beraber yazlığa gitcekler.Aslında benim için biraz iyi oldu.Bazen beni çok sinirlendiriyor ve stres yapıyorum.Biraz dinlenirim.Zaten işyerim yorucu ve stresli.
Haftasonu salonuma yeni koltuk takımı aldım ama eşim daha bilmiyor.Adamlara koltukları agustosta getirin dedim.Haftasonu yeni kapılarım takılıcak ve 1 ay sonra boya olucak sonrada yeni koltuklar gelir.Doğum yapmadan herseyi tamamlamam lazım.En fazla 32.haftama kadar calışcam ve cıkıcam.

benim kızımda yarın 5 yaşına giriyor kızlar bugünden hazırlıklara başladık sizde buyrun gelin hadi vur patlasın çal oynasın yapalım.hala inanamıyorum kızım büyüyor günler su gibi geçiyor.doğumunu dün gibi hatırlıyorum.allahım hepimizin yavrularına uzun ömürler versin.

günaydın özlemcim ne o hayırdır canım ya oğlan doğar doğmaz sünnetmi yapıcan yoksa hazırlıklar yeni koltuklar falan.sırnaşık şey

günaydın özlemcim ne o hayırdır canım ya oğlan doğar doğmaz sünnetmi yapıcan yoksa hazırlıklar yeni koltuklar falan.sırnaşık şey

Alemsin valla güldürdün beni,

İnşallah cnm valla cok heycanlıyım.Bebek duygusu zaten beni çok heycanlandırıyor.
Birde oğlum olsa daha büyük mutluluk olcak.5 hafta 4 günlük oldum bile.7-8 hafta sonra belki bende öğrenirim.

Canım sevindim arkadaşın için ama neden bu kadar uzuzn sürdü öğrenmesi 6 aylık cok gec değilmi cinsiyet öğrenmek için.

teşekkür ederim canım.bugün sabahtan bi giriş yapayım dedim kız uyumuşken rahat rahat yazarım diye az önce kalktı o da.şimdi kahvaltı hazırlıcam.canım hava değişimi oluyor herhalde sizde.neyse seneye gelirsiniz artık hem oğlanıda getirirsin o da yorulcak kıyamam 9 aylık maratonda.sende çok tatlı ve çok iyisin canım herşey gönlünce olsun.

bu yumurtlama gününde kesin bi keramet var diyorum ben ya.sizinkilerde tutacak öyle hissdiyorum.

inşallah özlemcim öğrenirsinde bizde bayram ederiz.seninkide pek naz yapıyor ya. fırlama sırnaşık şey

civcivim canim kizinin dogum gunu kutlu olsun insallah sizlerle cok mutlu seneler gecirsin
hayirli evlat olsun bak yakin olsam gelirdim ama ben oynamayi asla beceremem
bizim icinde op canim
sağol gülnisacım çok teşekkür ederim.allah sanada kızların eşin ve oğluşunla mutlu seneler geçirmeni nasip etsin canım benim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…