Süper annelersiniz

selam kizlar nasilsiniz valla iyi de bir cok yöntem var hangisini denesek ki:))))))
benim son sans 3` de ya oldu ya oldu insanin kafasi karisiyor yaaaa

feyza ablam bi oglun var ir kizin var ne guzel iste ucuncuyu esinmi istityor erkek diye
ben senin yerinde olsam
ne olsa ikisindende var salgaraya yaparim
ama zel hayatiniz tabiikii
esin istiyorsa bilemem tabii

ayy kiyamam sana yaa cnm benim aglamissin
o duygulari tahmin edebiliyorumm
allah gonlune gore verir ins benim ilk bebegim allah size de nasip eder insallah
bak gulnisa ve diger bikac arkadasimizinda ucuncu cocuklari icin ugrasiyorlarr sen bu topigi siki tut ins once allah basaricazzz:teytey:

Aslında kızlarr hamile kalmama benim çok varrr yanii 11 ay gibi
ama ben araştırıyorumm belkii bilgiler elime geçer diye
burası çok güzelll
aslında utandımda burda yazınca hamile kalmama çok olduğu içinnn
ama artık sizlerleyimm sizlerii okucamm gerçekten deneyip doğru çıkan olacakmııı
akşam başladım okumaya ama msnden görüşmek için bağlandı akrabalar yarım kaldııı
mutlaka sonuna kadar okuyacağımmm
bu topik geri silinmiyordur inşallahhh

orkıde yorumcu bana kız diyor tüüümm tarihler icin
yorumcuya inanmıyorum ama sevindim yine de yaw hehe:dance:
anladığım kadarıyla nuray ahmet sizsiniz canımmmm

inşallah 2009da burda olursun canımmm ya bende sizden yardım isterdimmm takvimm için benim de 2 kızım varrrr erkek istiyorummmm

bide bennn çok utanırdımm erkek bebek istiyorum diye yazmaya sankii insanların tepkisini alacam gibi gelirdii ama burada görüyorumkii herkesde aynı sorun var

samiracımm mesala benim çocuğum var şimdiii ama benn hamile kalacağım zamannn doktora gitsem yumurtlama zamanımı istesem bana söylerlermiiii yanii böyle yaparlarmıııı

günaydın kızlar gülnisacım sağol canım yazdıkların için.özlemcim sende sağol canım allah gönlünüze göre versin hepinizin.
yumurtlama testini yapıyorum birkaç gündür ama silik çıkıyor çizgi.bugün yaptım biraz daha koyu çıktı ama tam istendiği gibi değil.bugün takvimim bitiyor 6 aydır bir türlü denk gelmedi canım sıkıldı.illede yumurtlamayı mı beklemem lazım ya.22 mayısta adet gördüm ben en son ama düzensiz adetlerim 40-41 günü buluyor döngüler.ne yapsam acaba bilmiyorum bugün ilişki olsa riskli olurmu?mantıklı bir cevap arıyorum canlarım yardım edin ya.temmuz 3-7 günlerim ağustos yok yani hiiç denk gelmicek.boşa gidecek bu aylarda.akşamüstü bir daha test yapcam bakalım ne çıkacak.ama yumurtlama bugün değil yarından sonra olucak belki.ilişkide erken olmuş olcak.ne yapayım?

civcivim hosgeldin cnm
neden duzensiz bu kadar adetlerin yaa
cnmm sen yinede gunlerini bos gecme erkek gunlerinde gir iliskiye
veee
bugunu sakin es gecme saat 12 ye kadar bitir isi
kim demis yumurtlama gunu olcakk illa diye
valla babychoicede oyle bisey yazmiyorr zaten kutuplasma oldumu kiz spermlerini geri itecektir yumurtan bir tane bile yasayan bir erkek sperm olsa gecte olsa onu icine cekecektir teoriye gore oylee sen odaklama illada yumurtlama gunu olcak diye oncesi ve sonrasida olabilir
bak bugun silik cikmis test sakin aklin varsa es gecme
hem bidahada zor denk gelmesi diyosun ona gore cnm

sor cnm ne rahatsizligi bizde sora sora bugunlere geldikk
benim isler karisik yaa ne sen sor nede ben diyim
sanirim notr gunde kazayla hamile kaldim yani ne erkek gununde nede kiz gununde
sansimiza ne cikarsaa
ama dualarima guveniyorummm
rabbim herseyden once hayirlisini versin

hosgeldinn gulnisa kusum
bizde esimle birazda alisverise cikicaz
ay var valla halaa bulantilarim yemedimmi dahada aziyorrr
bide hava soguk off sikici bir hafta sonuefe pasam iyi teyzesii
kipirtilari geliyor arada ruyamda bebegimi ultrasonda gordumm pipisi vardi nolur erkek diye yorumlayinnn

canlarım ya takvim günlerim bugün basladı.hafif kasık agrılarım ve akıntım var.ama ovulasyon testi yaptım dün gece ve bugünde yaptım yine aynı yani silik cıkıyo.çok koyu değil ikinci çizgi.sizce nedir bu kaçırırsam yum günüünü diye korkuyom.acaba bugün ilişki olsamı napsam ya kafam karıştı.bi akıl verin banan neolur

cnm simdi yemek yiycez bi cvp yazam dedim
bence bekleme yum gununu
gir iliskiye dedigim gibi bu kutuplasma olayii sen gun asiri devam ett

inşallah rabbim gönlüne göre veriri bebeğini canımm
çünkü sende okuduğum kadar çok uğraşmışsınnnnn
yumurtlamadan sonraysaaa inşallah erkek olurrrrr bebeğinn

kızlarımınn kardeşiii emir bebek yazmışsınn sizin cinsiyetii belli oldumuuu
benim erkek olmuş olsa ismi hazırrr göktuğ olacak

bendede 2 kızımda böyle olmuştuu ama bildiğim için yapmamıştımmmm
sadece hamile kalmak istediğim içinnn reglden sonra başlıyordukk
yoğurt çok tüketirdimmm
eşimde işinden dolayı çok yorgun gelirdi eve satenn hepsi uyuyorr

kızlar selam.çok ilginç haberlerle geldim. arkadaşlarımdan birinin akrabası 20.haftaya kadar oğlan olan bebeğinin kız olduğu ortaya çıktı.şok olmuşlar.başka başka drlara gittiler ama kızmış...anlıcanız bu kaçıncı oluyo bilemicem ama bu aralar çok duyuyorum.cinsiyet için 20 haftayı beklemek en doğrusu galiba:1shok:

canım h.buldum.ya benim gebelik ilerledikçe sandalyede oturmak biraz çetinleşmeye başladı.bel ağrılarım var:1rolleyesyüzden fazla giremiyorum..
evet gerçekten erkek denilen bebeklerde çok yanılma oluyo.ama kızlarda olmuyo:sm_cool:yani benim minnoşum kesin kız...
sen nasılsın.bebişin nasıl.

orkide gülnisa sağolun canlarım valla şaşırdım bende ya ne yapacağımı.gülnisacım evet çok düzensizleşti adetim bu yumurtlamadan sonra hap içsem ayın 16 sında yumurtlama olsa hapı içsem 20 yada 21 inde adet görcem temmuzun 3-7 arası günlerim yumurtlama daha sonrasına denk gelicek yine yani olmayacak ağustostada hiç günüm yok en iyisi hapa başlayıp çocuk planlarını ertelemek herhalde.napalım nasip değilmiş.inşallah sizinkiler tutarda hepimiz seviniriz.öpüyorum hepinizi.bebişlerinize iyi bakın.

benimde kaynımın ikizleriii olduuu
doktor birine kız birine erkek deddiii
doğumdaa 2 side kız doğduuu
kıyafetlerineeee erkeğe göre almışlardııı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…