Süper annelersiniz

gulnisacim 7cm mi dedin benmi yanlis anladim ben 12 haftalik gittigimde dr bana
bebek4.75 cm dedi
:uhm:

gulnisa dogru demissin cnm
buradakiler oyle siradan ebe degiller ama
hastanede insana guven veriyor dur bakalim ilk muayenemiz pazrtesi gunu bakalim nasil yapacak meraj ediyorumm

kiz valla 4.75 cm
yaziyo hatta ben ordan okudum 11semain 3 jours yaziyo
benim esim 1.85 ben 1.66 yim
yani fena degil boylarimiz da ben bisey anlamadimm

evt yaa aregondan ne haber acabaa
gelip haber vermedi bize oda tatile cikacam diyordu
neyse cnm bende utumu tamamlayayim
sonra gorusuruz baybay canimm

kızlar ben bugünlerde yumurtlamayı bekliyom.takvim günlerim yarın başlıyoooo.dua edin neolur.ikinci bebiş için uğraşıyom.erkek bebiş inş.sağlıklı hayırlı evlat olur.hepimizin olur inş.ovulasyon testi yaptımmmm.bi tanesi silik cıktı ne anlama geliyor.bugün akıntım vardı.beyaz renkli parmaklarım arasında uzuyordu.sizce yumurtlama yaklastımıııııı.hafif kasık agrımda olmuştuuu.....

cnm buyuk ihtimal gidakliyosun sen
bugun kacinci gunun onuda yaz birde takvim gununmu bugun eger takvim gunuyse kacirma derimm
buyuk bir ihtimalle yumurtluyosunnn

kardelen simacimm
cnm yarinida degerlendirsen mukemmel olurr
hatta tam yakalrsin hem yumurtlam gunu hem takvimm ay ne guzel yaa bugun ve yarin onemli gunlerin kacirmaa

orkidem dediğim gibi yarın takvim günlerim başlıyor.ama medismart testin yaptım.ikinci çizgi silik çıktı.yani ne yapmam lazımmmm.yarın tekrar test mi yapayım.yoksa ilişkimi olsa ne yapsammm.ama tesete cok koyu cıkmalı diyor cizgi

bugün adetimin 17,günü.sat 28 mayıs tı.takvim günüm yarın baslıyo 21 ne kadar devam ediyorrrrr

tamam cnm bugun yumurtlamissin
bugunu es gec yarin gerekirse sabah altidan sonra yapinn daha iyi olur senin icin
hem esinin spermleri kuvvetlenir*valla cok iyi olur

canim demissinki cok koyu cikmasi lazim falan sen takvim gunlerine bak ee takvim gunu olmasada iliskiye girecekmisin yano
yooo
oyuzden takvim gunlerin neyse ona uydur ki buyuk ihtimal yumurtlamissin sen
ben bi namazimi kilayim tekrar ugrarimm

Arkadaşlarr benn burayı yenii gördümmm
aslında bu forumdaa uzun zamandır yazarımm ama diyet bölmündeee
saten bu formu bulmamdaki amaçç bebek üzerineydii sonra diyet bölmünde yazışarak 78 kilodan 59 a indimmm
şimdi bebek sitelerine yine bakıyorumm
internette erkek bebek cinsiyeti yazdımm ve sizin sayfanıza rastaladımmm
biraz birşeyler okudum sonra listeler falan gördümm kızlarr ne olur burda tam olarak ne yaptıklarınızı yazarmısınızz
bu formu baştan okucam satenn tam anlamak içinn
benim bulduğum bilgilere yakın bilgiler var burdaaa
benim 2 kızım var kızlarr bende 3 ncüyü düşünüyorummm ve erkek istiyorumm ama yurtdışındayız şuan polonyada
11 ay sonra türkiyeye kesin dönüş yapıyoruzz ozaman hamile kalcammm burda 3 yıllığına geldiğimiz içinnnn birazda kızlarımın büyümesini bekledimmmm

kiz gulnisacimm
noldu kendini
uzme yahuu lutfen bak ozaman kizarim
yok cnm yaa valla telaslanmadimm
boydan nolcak sankii boy devedede var allah akil fikir versinn
hahahay ne guzel teselli ama

orkıde yorumcu bana kız diyor tüüümm tarihler icin
yorumcuya inanmıyorum ama sevindim yine de yaw hehe:dance:

banada kiz diyorr yaaasenağlamasenağlamasenağlama
ama cogu tutuyo diyolar ins bende tutmayanlar kismina girerimm
ayy ben bakiveriyom yazik herkes bakiver diyo halbuki
adresi biliyolar
neyse
gulnisacim oyle valla oglusum olsun ama hayirlisi olsun :çok üzgünüm:

beklki bu hafta degilde haftya ogrenirim gidicem zaten cinsiyet icin dedinmi ozellikle ona bakiyorlarr ayyyy
kalpten gitmezssem iyi
ay ben duymak istemem yaa kizida oglanidaa heycandan napicamm
acaba kiz derse yuzum nasil olur
yada oglannn derseee
evet diyomuski votre bebe garcon
yada fille
ayyy ben en iyi doguma kadar ogrenmiyim yaaaa

ay dur ben gideyim ilk sayfanızdan tek tek okuyayım bakalımmm
bide kızlarrr hamile kalırkennn erkek isteyenler için soruyorummm,
14 ncü yumurtlama zamanı yaaa ovülosyanda kırmızı çıktı bir gün sonra birlikte oldunuz yaaa sadece bir seferr korunmuyorsunuz değilmiii ,diğerr günlerr korunmak gerekiyormuşşşş
erkek spermleriii çok hızlı ama çabuk ölürlermişşş o yüzden tam yumurtlama zamanında birlikte olun yazıyor o yazıda canımm

vee böyle deneyip kesin erkek bebeği olan arkadaşlarımız oldumuuuuuuuuuuuuuu

bulduğum yazıyı kopyalıyorumm belkii yenii arkadaşlara yardımcı olurrrrr

Cinsiyete etki eden unsurlar

Op. Dr. Yoldemir, "Vücut ısı çizelgesi, servikal mukus miktarı veya LH idrar kitleri ile yumurtlama zamanının tayini yapılabilir. Kız çocuğu için muhtemel yumurtlama gününden 2-4 gün önce ilişkiye girilmeli, servikal mukusun en bol olduğu dönemde seks yapılmamalıdır. Erkek bebek için yumurtlamadan 12 saat önce cinsel ilişkiye girilmelidir. Bunun tesbiti için servikal mukus ve vücut ısı tayini kullanılabilir. Vücut ısınındaki düşüşün olduğu gün veya ertesi gün birliktelik olabilir. Servikal mukus daha berraktan daha beyaza ve kıvamlı olmaya başladığında cinsel birliktelik olmalıdır. Cinsel birleşme yumurtlamaya mümkün olduğu kadar yakın olmalıdır. Cinsel perhiz durumu da kız veya erkek çocuk için farklı olmalıdır. Kız çocuk için prezervatif kullanılmamalı, adet sonrası cinsel ilişki her gün belirlenen güne kadar olmalı, sonrasında yumurtlamadan 2-3 gün sonrasına kadar ilişki olmamalı ve ardından prezervatif kullanılmalıdır. Erkek bebek için adet sonrasından belirlenen ilişki gününe kadar cinsel perhiz olmalıdır veya yumurtlamadan 4-5 gün öncesine kadar cinsel ilişki prezervatif ile olmalıdır. Zamanlı ilişkiden öncesi ve sonrası tüm birlikteliklerde prezervatif kullanılmalıdır. Eğer yumurtlamadan 3 veya daha fazla gün öncesinden ilişkiye girerseniz kız bebek olma olasılığı yüksektir. Yumurtlama zamanına daha yakın dönemde ilişki sonrası erkek bebek olma olasılığı daha fazladır" dedi.
Isı cinsiyeti etkiliyor

Hayalardaki ısının da önemli olduğunu belirten Op. Dr. Tevfik Yoldemir, kız bebek için erkeğin ilişkiden önce sıcak banyo yapmasının uygun olabileceğini, erkek bebek için ise hayaların serin tutulması gerektiğini, sauna, sıcak banyo, scuba dalış yapılmaması gerektiğini belirtti. Erkek iç giyimi de cinsiyet belirlemede farklılık gösterdiğini dile getiren Op. Dr. Tevfik Yoldemir, kız bebek için slip veya sıkı iç çamaşırı giymek etkili iken, Boxer giymenin y-spermlerine x-spermlerinden daha fazla faydalı olduğunu kaydetti.
Ne yediğiniz ve nasıl yaşadığınız önemli
Op. Dr. Tevfik Yoldemir, "Kafein alımı da cinsiyet belirlemede farklılık göstermektedir. Kız bebek için çiftlerin her ikisinin de uzun süre kafein içeren içeceklerden uzak durması gerekirken erkek bebek için erkeğin ilişkiden 30 dakika önce sert kafeinli kahve içmesi doğru olur. Stressiz ve rahat olmak size kız bebek getirirken sıkıntılı ve stresli olanlarda gelecek bebek erkektir. Cinsel birlikteliğin şekli de bebeğinizin cinsiyetini etkileyebilir. Öğleden sonra, ayın tek sayılı gününde, ay dörtte bir doluyken, rahat bir ortamda, ilişkiden hemen önce asidik bir doche (vajenin içinin yıkanması) yapılınca, seksi kadın başlattığında ve kadın sevişirken üstte olduğunda ve her gün birlikte olduğunuzda kız bebek gelecektir. Gece, dolunay varken, ayın çift sayılı günlerinde, ilişkiden önce alkali douche yapılınca, gergin ortamda, ayakta seks yaptıktan ve kadın seks sonrası soluna yatıp uzandığında ve günaşırı seks yapıldığında beklenen bebek erkek olacaktır. Asidik douche için beyaz sirke yumurtlamadan 2-2.5 gün önce uygulanmalıdır. Bazik douche için ilişkiden önce kabartma tozu uygulanmalıdır. İlişki sırasında pozisyon ve giriş derinliği de cinsiyetler arasında fark gösterir. Kız bebek için erkek boşalırken penis vajenin dış bölümüne yakın olmalı ve misyoner pozisyonunda yüzyüze birleşme olmalıdır. Erkek bebek için penis vajenin derininde olmalı ve vajene arkadan giriş pozisyonununda seks yapılmalıdır. Kadının orgazmı da bebeğin cinsiyeti ile ilişkili bulunmuştur. Kız bebek için kadın orgazm olmamalı, erkek bebek için ise orgazm faydalı hatta birden fazla orgazm etkili olmaktadır" diye konuştu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…