Süper annelersiniz

Canım bu kadar stres yapma adet düzenin belliki bundanda etkileniyor.Adetin hemen baslasın istiyorsan ben denedim sogan kaynat iç iğrenç bir suyu var ama cok etkili bol bolda papatya cayı.Sen iyi bir dr bul ve butun konrollerini yaptır.

Selam Canlar,

Az önce dr dan geldim.Biliyorsunuz 2 gunde 1 kontrolum var.Yumurtam 19-22 mm olmus 2 yumurta vardı sldaki olgunlasmamıs sagdaki olgunlasmıs.Soldakide bilmiyorum buyuyebilirde buyumeyebilirde.Catlatma iğnesi yaptı dr hemen.Yarın aksam ilşki dedi.
Yumurta bu ilacında etkisiyle catlayacak ve gecenseferki gibi gec kalmıycam gecen sefer 36 saat ten bile fazla bekledim 1-2 saat.Bu sefer 30 saat için de ilşki yapcam.Tahlilimde patalojik enfeksiyon yokmus ama normal enfeksiyon varmıs fitil verdi bu aksam vajınadan at yarın ilişki esnasında vajina temiz olsun dedi.Ayrıca hepimiz için vajinal duşu sordum yapabilirsin sakıncası yok alkali yapar dedi.Neyse tarihi tutturdum anlıycanız yine hayırlısı tabi gecen ayda tutturdum ama hamile kalamadım.

Hadi bakalımmm
Bu ay olsun inşallah ...
Önce Aregon'un sonra Orkidem'in ,sonra Gülnisanın, sonra Nuray'ın,
.........Sonra her isteyenin gönlündeki olsunnnnn..Nilcimbom,Özlembay,Serdal,Civcivim,Elifnaz,gulhanos,fiona,mimoza,Simira,

a.s.Şeniz

Son düzenleme:
herkese selam..özlem hadi bacım bu ay tuttur inşallah.ama kafama bi soru takıldı.şimdi senin bu iğne olduğun 22mmlik yumurta döllenmezde daha küçük olan soldaki döllenirseki çatlama öncesi ilişki olmuş oluıyo ı zaman kız erkek farkedermi dra sorsaydın bak benim aklıma geldi.

Son düzenleme:

Canım,

Aynı şey benimde aklıma takıldı.Cts tekrar gidicem ve diğer yumurtaya baktırcam.dR OLGUNLASMIŞ SADECE 1 YUMURTAN VAR DEDİ.

Hadi canım kolay gelsin, bak istediğin gibi sağda oluşmuş yumurtan,
ilişki esnasında kalçalarının altına yastık koymayı unutma , en az yarım saat de kalkma, bu ay tuturacaksın oğluşunu inşaallah, güzel haberlerini bakliyoruz...

AAMİİİİN CANIM, RABBİM DUALRIMIZI KABUL EYLESİN:::

ne guzel yazmissin...bayildim...dogru soyluyorsun hersey pozitif dusunceden geciyor. benim icin bu gerceklesecek diye inandin mi kotu yada iyi sana gelir o, bende buna inananlardanim.

Çok saol cnm arkadasım.Koymazmıyım yastıkta koyarım yatar beklerimde yeterki tutsun.
Sen nasıl oldun gectimi bulantlar?

kizlar benim bu ay ne kiz gunum var ne erkek. sartlar tamamen esit yani...yumurtlama testinin pozitif ciktigi ilk gun kesin deniycem. kismet bakalim...diger aylarda kiz gunlerim yumurtlamaya cok uzak o yuzden korkuyorum erkek gunlerim yumurtlamaya denk gelir diye...bu ayi iyi degerlendirmem lazim.

Canım,

Aynı şey benimde aklıma takıldı.Cts tekrar gidicem ve diğer yumurtaya baktırcam.dR OLGUNLASMIŞ SADECE 1 YUMURTAN VAR DEDİ.

Özlemcim benim de birçok yumurtam oluyordu aynı sendeki gibi gelişen ve gelişmeyen ama çatlama iğnesinden sonra biraz zor gelişmesi benim deneyimlerime göre öyle.....

yorumcu yine acmis bebek cinsiyeti belirleme bolumunu. biliyorum pek cogumuz inanmiyoruz ama yine de denemek isteyenler olur belki diye dusundum.

ya sorma..cocuklar karsi cins kardese razi olamiyorlar bir turlu. biliyorsun aynisi bende de var. oglan benimle kavga ediyor resmen kiz bebegimiz olsun dedigim zaman.

ya peki sen diger hamileliklerinde yumurtlamaya gore ne zaman iliski oldugunu hatirliyormusun?? ben hic hatirlamiyorum anasini satayim. yani yumurtlama nasil anlasilir, ayin kacinci gunu ilski oldu da oglan dogurdum hic bilmiyorum yaa.

canim kalp atislari duymak icin cumartesi gidicem bulantilarim berbat gun boyu devam ediyor evde yemek yiyemiyorum neyse biraz daha sabir

hadi hayirlisi olsun.. cumartesi guzel haberlerini duyarim insallah...Samira'da cumartesi gidiyor, ikinizde hayirli haberlerle gelin insallah.

tatlim senin kizlarda buyuk, kanmazlarki. ben benim oglani eger erkek kardes gelirse senin oyuncaklarinla oynamak ister hep diye kandiriyorum. jeyyar tek cocuk sendromumuz var da..paylasmayi pek sevmiyoruz.

agzi olan konusur... bosver sen dinleme onlari...sen inan benim saglikli, hayirli bir evladim olacak diye ondan gerisi bos zaten bu saatten sonra. Ama bence kesin erkek seninki. yani takvimdir, diyettir o bir yana benim sadece icime dogan bu.. akrep burcuyum hislerim kuvvetlidir vesselam...
ama herseyin basi saglik be guzelim.

sagol canim ya cok iyisin bende akrep burcuyum ama bu bebek konusunda hic bisey hissedemiyorum elimden geleni yaptim pozitif dusunueyim oyle olsun dimi insalla bide yaramar bir oglum olur su kizlarin odasini altini ustune getirir oh icim rahatlar yav

ah bak bende ayni seyi dusunuyordum. soyle temiz/duzenli bir kizim olsun, babasiyla abisinin hakkindan gelsin jeyyar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…