Süper annelersiniz

aaaa...ciddimisin?? neden dogumu Turkiye'de yapmak istiyorsun?

ay yok. biz bu gece beceremicez bu isi. ben geliyorum siz yoksunuz, siz geliyosunuz ben baglanamiyorum...hadi yarin gorusmek uzere insallah...iyi geceler.

Günaydın Canlar,

Haftasonu düğünümüz vardı ve sonunda cok kotu bişey oldu.Kardeşim kaza yaptı ve 5 takla attı.Allah a sukur hava yastıkları patlamış ve korumus sadece omuzu kırık sabaha kadar hastanelerdeydim.O gun sabah fal baktırmıstık annemle ve bana gebemisin dedi hayır dedim oyle cıkmısın kesin kalcan bu ay dedi.Kadın cocuk felan istediğimi bilmiyor.Anneme de arabayla ilgili birseyden cok uzulucen dedi.Kadının dedikleri cıktı valla.
Cts ve pzts dr a gittim cok enteresan bir durum var.Hem sağda hem solda 1 folikül var dedi.Ama daha 10 mm altında dedi.Oysa benim 12.gunumdü.Gecen ay 11.gunde yumurtam 15 mm di neden boyle oldu anlamadım yada bu dr damı bir hata var.Daha da onemlisi ilk kez catala cıkıp elle muayene oldum rahim agzında ufak bir yara varmış.Ayrıca iyi gozukmeyen bir akıntı.Dr yara için gebeliği belki engeller dedi.Akıntıdan örnek aldı kultur yapılcakmış.Çarşamba sonuç cıkıcak.Ama sonuçta yumutlama kontrolu yapıyoruz bu ay.
Yarın yine gidicem cagırdı 2 gunde bir.Daha yolun basındayız dedi.Benim takvim 24 yani cts son gun inşallah yetişir.

Özlembay çok geçmiş olsun canım.Allah korumuş gerçekten.
İnşallah falcının dediği çıkar da hamiş kalırsın bu ay.

kızlar merhaba herkese bu yumurtlama testlerini nereden alabiliriz. İstanbul da satan yerler var mı? Ben internetteki sitelere fazla güvenemiyorum da. Ve ya sizin satın aldığınız internet siteleri varsa yazar mısınız?

canımeczanelerdede satılıyo.ben medismart almıştım ant da bi eczaneden.ilk bu ay kullandım bakalım sonucu perşembe öğrenirim belki.72 saatte gebeliği gösteren bir test almıştım

Naber Nilcimbombom ;
Okudum sonunda çift çizgiyi bulmuşsun...
Hadi hayırlısı....

canımeczanelerdede satılıyo.ben medismart almıştım ant da bi eczaneden.ilk bu ay kullandım bakalım sonucu perşembe öğrenirim belki.72 saatte gebeliği gösteren bir test almıştım

cevabın için çok teşekkür ederim. Umarım bu ay hepimiz olumlu sonuçlar alırız. Ben bir kaç eczaneye sordum ama bulamadım. Hangi markayı kullandın sen canım

Nilcimbom bu testi nereden aldın şekerim..
İlk kez senden duyuyorum ..
72 saatte gebelik hımmm ilginç .Bize biraz bilgi versene nerden aldın ,kaça aldın....

selam kizlar kac gundur giremedim bir gelisme var mi
mimoza tatlim cok saol uzun uzun yazmissin aciklama yapmissin
opuyoruma.s.

Selam cnm,

Hamileliğinin iyi gitmesine cok sevindim.Benim durumum karıştı yine.Cts dr a gittim rahim agzında kucuk bir yara var dedi.Ayrica akıntı da varmış ornek aldı kultur yapcak.Prolaktin sınırda cıktı 28.68.Ayrıca bu ay hem sagda hem solda yumurtam var ama 12. gun hala 10 mm in altındaydı oysa ben iki aydır 14. 15. gun duzenli yumurtladım ve adetimde hep cok duzenlidir.Bu gec yumurtlayacagım anlamınamı geliyo sence tarihim 24.unde bitiyor biliyosun.Yetişmiycek gibi görünüyo.Daha dun 10 mm bile degildi yumurtalar ve bu ikiz olur mu demek acaba.Bu yara ve akıntı beni asidikmi yapar acaba.

kızlar bu yumurtlşama zamanına göre gebe kalan bi tanıdığım vardı oğlu olcakmış haberiniz olsun.yumurtası çatladığı sabahın gece ilişkisi oldu bide sonraki gece oğlan olsun diye denedi tutmuş artıkın tesadüfmü bilemicem

cok buyuk gecmis olsun. Allah korumus...insallah kisa zamanda omzuda iyilesir eski sagligina kavusur kardesin.

dun bir problem vardi herhalde sitede bir turlu baglanamadim. ben boyle kafaya takinca bir seyi sonuclandirmadan da birakamam. o yuzden gec vakta kadar ugrastim. herkes uyumustu zaten vakit oldurdum iste nette.

kizlar ya, cok yorgun ve halsizim. benim adetlerim cok siddetli olmaya basladi artik neden acaba bir fikriniz varmi? yani -kusura bakmayin biraz grafik olcak ama- resmen löp diye kan pihtisi düsürüyorum. yorgunluktan gozlerim bile yarim acik valla yaa...

ya evet banada öyle gibi geldide çok üstüne düşmek istemiyom bi tane takvime zor uyduruyoruz zatentatlicadiarzuben sadece abone oldum takvimine bakıyordum artık bakmıcam.öptüm seni:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…