Süper annelersiniz

Nuraycım gelmişsin nasıl gidiyo hamişlik.Aman cnm nolur cok dikkat et.Cnm kac gundur yoksun su soruma cvp verirsen sevinirim cnm

ya kızlar clearblue ovülasyon kiti kullanan varmı aranızda memnun kaldınızmı tam net sonuç veriyormu.ben medismart kullandım yanıldım çünkü ilk çizgi kadar koyu çıkmadı sadece bir çizgi çok yakındı.bu da 2. yaptığım testti.ama bu testten 10 gün sonra falan yumurtlama oldu.çünkü adetim gecikti.bu sefer clearblue deneyim diyorum.bilginize ihtiyacım var.teşekkürler

Civcivim bidenemmm;
zaten 2. çizgi ilk çizgi kadar koyu değilse negatif der Medismartta...Demekki negatif çıkması doğru bir sonuçmuş 10 gün sonra gıdakladıysan .... demiiiiii???
Diğer testte çok pahalı diye biliyorum ben....

Orkidem ,Gülnisa,Aregon,Simira,Semira,Fiona,Gulhanos,Mimoza,
Nerdesiniz gacılar bak ben de gidecem haaaaaa...

merhabalar acnlar umarim hepiniz iyisinizdir bende sizleri fazla takip edemiyorum ufak kizim dis cikartiyor cok huysus hep kucak istiyor.yazik agrisi var.ama ara sra girip bakiyorum beni unutmayin kizlat elif naz kiz özledim sizleri valla.

civcivim bu testi ben kullandim burdaki en iyi en guvenilir marka medismart tanimiyorum belki burda yok ondan.benim aldigim cizgi yok bence cok daha guvenilir ama turkiyede ki testleri tanimiyorum
canım nasıl yani clarblue çizgi göstermiyomu sadece sonuçmu yazıyo.anneannem gelecek haftaya almanyadan teyzeme aldırsammı ki ordan anneannemle göndersin.orada nasıl geçiyo adı.

canım valla bende en az sizin kadar heyecanlıyım.kendini nasıl rahat hissediyorsan öyle hareket et.allah kolaylık versin bir an önce kucağınıza almayı nasip etsin sağlıkla ve gönlünüzce.bizde seni çok seviyoruz canım benim.ne mutluki sizleri tanıdım.

ayy ancak gelebildim ya. herkes nasil bakalim. daha geri gidip okumadim ama insallah hala burdasinizdir

a evet kasık ağrılarım var bugün demek bu yumurtlama habercisimiymiş.akıntı yok ama zaten bana yarın pozitif çıkacak gibi geliyo.hayırlısı canım saol

ya herkesin sistemi farkli demekki. benim mesela akintim cok olur yumurtlama zamani. kasik agrimdan yumurtlamanin oldugu gun acayip derecede artar. ertesi sabah kalktigimda bir bakmisim atesim dusmus. yani bilirim kasik agrisinin cok oldugu gece yumrtladigimi.yerimseniben

merhabalar acnlar umarim hepiniz iyisinizdir bende sizleri fazla takip edemiyorum ufak kizim dis cikartiyor cok huysus hep kucak istiyor.yazik agrisi var.ama ara sra girip bakiyorum beni unutmayin kizlat elif naz kiz özledim sizleri valla.

canim bizde seni ozledik ama hic gelmiyorsunki hasret giderelim...cocuklar kucuk tabii anliyorum seni. ben bir taneyle basa cikip buraya gelene kadar gece ioluyor ki sende iki tane kucuk cocuk var..Allah can sagligi versin, gonuller bir olsun gerisi bos...

banada öyle geliyo canım.seninde silik çizgi çıkıyomuydu.ay bi de az önce bir ağrı saplandı sağ kasığıma ay acaba çatladımıkine yaa.öff ne komik oldum ya.

kizlar ya. hic sol kasiginda agri hisseden oluyormu??? hepimiz sag kasikta agri hissediyoruz ne hikmetse. yani benim gecen ay solda biraz agrir gibi olmustu ama sag genede daha baskindi. neden boyle bu merak ettim simdi...soldan yumurtlayan yokmu yaw..fisfisfis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…